iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 109

  • 47 136
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 449
Здравейте,обръщам се  към Денис или някой друг,който е запознат-искам да взема Primaforce Alcar Acetyl L-Carnitine,но прочетох в www.bb-team.org-"При хора диагностицирани с Хашимото и понижена функция на щитовидната жлеза, приемът на L-карнитин е противопоказен поради наличието на данни, показващи, че приеманият орално L-карнитин пречи на навлизането на тироидни хормони в клетъчното ядро."
Имам хипофункция на ЩЗ  без хашимото.Въпросът ми е наистина ли е вреден  и не може да се пие от хора като мен..Благодаря предварително.

# 691
  • София-Младост
  • Мнения: 23 374
Лъвска грива – Херициум – Lion's Mane някой да си е поръчвал? Препоръки за производител?

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 14:31 от Ала-Бала

# 692
  • Мнения: 1 795
Здравейте,обръщам се  към Денис или някой друг,който е запознат-искам да взема Primaforce Alcar Acetyl L-Carnitine,но прочетох в www.bb-team.org-"При хора диагностицирани с Хашимото и понижена функция на щитовидната жлеза, приемът на L-карнитин е противопоказен поради наличието на данни, показващи, че приеманият орално L-карнитин пречи на навлизането на тироидни хормони в клетъчното ядро."
Имам хипофункция на ЩЗ  без хашимото.Въпросът ми е наистина ли е вреден  и не може да се пие от хора като мен..Благодаря предварително.

Аз съм с Хашимото и треньорката ми, която е и специалист по храненето и автоимунните заболявания, категорично ми забрани да пия Л-карнитин ако приемам хормон, защото двете си пречат. Аз го пробвах на своя глава, защото така или иначе го бях купила ( а и тия последни 5 килца....) и си докарах сърцебиене и задух само след няколко дни - т.е реакции като при ниски нива на хормон.

# 693
  • София
  • Мнения: 36 052
Здравейте,обръщам се  към Денис или някой друг,който е запознат-искам да взема Primaforce Alcar Acetyl L-Carnitine,но прочетох в www.bb-team.org-"При хора диагностицирани с Хашимото и понижена функция на щитовидната жлеза, приемът на L-карнитин е противопоказен поради наличието на данни, показващи, че приеманият орално L-карнитин пречи на навлизането на тироидни хормони в клетъчното ядро."
Имам хипофункция на ЩЗ  без хашимото.Въпросът ми е наистина ли е вреден  и не може да се пие от хора като мен..Благодаря предварително.
Вярно е и решението е твое.
Аз съм с Хипофункция на ЩЖ, като най-висока стойност на ТСХ, която съм засичала е 3,2. Приемам Еутирокс, защото при ТСХ над 2,3-2,4, не се чувствам добре / получавам сърцебиене и т.н./ Приемам АлКар вече няколко години и нямам проблем с ЩЖ, дори не ми се е налагало да си коригирам дозата.
Как влияе при теб този продукт, може да следиш чрез контроли на ТСХ, Т3 и Т4

И да вметна, че изчистих много мазнини с него и съм много доволна от този продукт / а съм ползвала какво ли не/. В момента съм 50-51кг/163 см, с Хипофункция на ЩЖ и ИР.
 

Лъвска грива – Херициум – Lion's Mane някой да си у поръчвал? Препоръки някакви?
Ето предложение:
https://www.iherb.com/pr/Fungi-Perfecti-Lion-s-Mane-Memory-Nerve … an-Capsules/71188
- приема се за подпомагане на когнитивната функция, за поддържане паметта и умствените възможности, успокоява, с ползи при болестта на Паркинсон и т.н.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 14:15 от denis.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 915
И аз приемам от около месец АлКар, с Хашимото съм, сутрин пия хормона, вечер- АлКар-а, нямам никакви оплаквания, в същото време доста бързо ми намаля обиколката на ханша, явно индивидуално е.

# 695
  • Мнения: 5 388
Ние взимаме табл.12 мг Астаксантин и от Денис.зная, че в нашия случай (с 12 мг) се прави почивка след месец прием. Или пък се пие през ден, т.като дневно дозата трябва да е 4 до 6 мг.

# 696
  • Мнения: 725
Tъкмо отварям i herb, за да си поръчам Thyroid Energy  на Now, тъй като съм хипофункция на ЩЗ и не приемам за сега хормон. Та случайно реших да надникна и тук. И гледам, че има и други с моето състояние  и обсъждате някаква добавка Алкар. МОля ви, кажете ми коя е точно, че не успях да я открия... ( че от една година вече се мъча с едни излишни 4-5кг).

# 697
  • София
  • Мнения: 36 052
Tъкмо отварям i herb, за да си поръчам Thyroid Energy  на Now, тъй като съм хипофункция на ЩЗ и не приемам за сега хормон. Та случайно реших да надникна и тук. И гледам, че има и други с моето състояние  и обсъждате някаква добавка Алкар. МОля ви, кажете ми коя е точно, че не успях да я открия... ( че от една година вече се мъча с едни излишни 4-5кг).
Toва е т.н. АЛКар, който ползваме, но става всеки един Ацетил-Л-Карнитин, просто този е много хубав и е на много изгодна цена.
https://www.iherb.com/pr/Primaforce-Acetyl-L-Carnitine-Unflavored-250-g/58657

# 698
  • Мнения: 725
Благодаря! Явно ще трябва да пускам, не 2, ами 3 последователни поръчки, за да не ми отидат поръчките пак на митница.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 2 080
Само дето в момента не е наличен. Открих го в БГ и но на добра цена, но не знам до колко може да се разчита на качеството. 

Код за 5 % отстъпка от iherb - WCZ857

# 700
  • Мнения: 725
Е, все ще стане наличен. Поне знам как изглежда вече!  Wink
Аз мисля от i herb да си взема, не ми се рискува от БГ.

# 701
  • София
  • Мнения: 36 052
При мен излиза, че ще е наличен утре:  Estimated availability April 16 2019
- ако спазят посочената дата, ще може да се ползва и 20% намаление /15% от седмичните и 5% от персонален код/... и ще може да пристигне в пощата / цена 16.88$/

# 702
  • София
  • Мнения: 36 052
код   DDMADR   15% намаление
на   Madre Labs, Body Care
грижа за тялото
- валиден от 15.04 до 16.04 - 20:00
- еднократен
- може да се ползва с персонален код (още 5% намаление)

Тройно намаление:
Sierra Bees, Organic Lip Balms

# 703
  • Мнения: 19 333
Не е препоръчително едновременно, тъй като Вит. Ц се приема след хранене, а колагена поне час преди хранене на гладно.
Защо е нужно да е след хранене? Той е водоразтворим.

# 704
  • Мнения: 120
Здравейте,какво ще ми препоръчате при мигрена?

Общи условия

Активация на акаунт