Влюбих се

  • 9 275
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
тогава варианта е да и пишеш във фейс  оттам най вероятно тя въз основа на външния ти вид и това което си  и написал ще вземе решение

# 16
  • Мнения: 4 808
Просто и покажи, че я харесваш. Или направо и го кажи.
Дъщеря ми като беше на 18, имаше връзка с 16–годишно момче, ходиха някъде около година. Разделиха се по нейно желание, защото тотално се разминаваха в целите и стремежите си. Той искаше да завърши учиище и да стане монтьор, а тя беше амбициозна, искаше да учи, да постигне нещо, да пътува и да опознае света. Освен това, той си позволи да я ревнува и да и прави забележки за облеклото, пак по тази причина.
Та не е невъзможно, но няма как да знаеш, ако не и го кажеш.

# 17
  • Мнения: 30 802
Първо, какво е това влюбване, без да си говорил с някого? Ми тя може да си отвори устата и да е много проста или да мьека гадничко.

Второ, какво пък толкова ще те нарани човек, с който нищо не ви свързва, ако ти каже "не"? Че тя на практика е почти непозната, не подозира дори какво мислиш...

А колко още чувства има да изпитваш и да ти отказват или ти да отказваш...

# 18
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Какичките не си падат по дечковци, тъй че можеш да повъздишаш по нея, докато ти мине.

# 19
  • Мнения: 18 852
Че то първите трепети са красиви и  несподелени принципно.

# 20
  • Мнения: 7 006

Жалкото е, че сме от различни училища, но я намерих на едни курсове. Историята около това е доста интересна, тъй като всичко в стана в трамвая. Там чувствата нахлуха дълбоко в сърцето и душата ми. Даже я поглеждах от време на време.

Щом дамата не е породила нито една полюция,ник'ва любов не е тва..

# 21
  • София
  • Мнения: 13
Не се отчайвай! Отсега нататък ще се влюбваш и в теб ще се влюбват...
По-важно е според мен, да имаш умствен багаж. Това е стойностно .

# 22
  • Мнения: 74
тогава варианта е да и пишеш във фейс  оттам най вероятно тя въз основа на външния ти вид и това което си  и написал ще вземе решение

Е, да, ако ми приеме поканата.

Жалкото е, че сме от различни училища, но я намерих на едни курсове. Историята около това е доста интересна, тъй като всичко в стана в трамвая. Там чувствата нахлуха дълбоко в сърцето и душата ми. Даже я поглеждах от време на време.

Щом дамата не е породила нито една полюция,ник'ва любов не е тва..
Пичага, не мисля, че полюцията е знак за любов. Полюция може да не поражда, но когато бяхме на курса, всеки път, когато я виждах, се чувствах невероятно и това ми стигаше.
Че то първите трепети са красиви и  несподелени принципно.
Определено!
Какичките не си падат по дечковци, тъй че можеш да повъздишаш по нея, докато ти мине.
Че това са само 2 години, даже скоро ставам на 17.
Просто и покажи, че я харесваш. Или направо и го кажи.
Дъщеря ми като беше на 18, имаше връзка с 16–годишно момче, ходиха някъде около година. Разделиха се по нейно желание, защото тотално се разминаваха в целите и стремежите си. Той искаше да завърши учиище и да стане монтьор, а тя беше амбициозна, искаше да учи, да постигне нещо, да пътува и да опознае света. Освен това, той си позволи да я ревнува и да и прави забележки за облеклото, пак по тази причина.
Та не е невъзможно, но няма как да знаеш, ако не и го кажеш.
Предполагам, че по-скоро заради характера го е отхвърлил. Той има огромна роля в една връзка.
Не се отчайвай! Отсега нататък ще се влюбваш и в теб ще се влюбват...
По-важно е според мен, да имаш умствен багаж. Това е стойностно .
В последно време властва простотията. На почит са наркоманчетата, простаците и тези, за които е най-важно да се на пият, мислейки си, че е готино, а всъщност е много смешно. Момичетата, които съм срещал досега, бяха такива. А и аз по принцип съм много срамежлив и когато заговоря с някого, направо блокирам и си глътвам езика, особено ако този някой е момиче.
Първо, какво е това влюбване, без да си говорил с някого? Ми тя може да си отвори устата и да е много проста или да мьека гадничко.

Второ, какво пък толкова ще те нарани човек, с който нищо не ви свързва, ако ти каже "не"? Че тя на практика е почти непозната, не подозира дори какво мислиш...

А колко още чувства има да изпитваш и да ти отказват или ти да отказваш...
То не мисля, че е задължително да я познавам, за да се влюбя и да сме говорили, ама си прав за това с характера. За него предполагам от лични наблюдения. Те не могат да са сигурни, разбира се.

# 23
  • Мнения: 3 756
Авторе, прати ми на лично линк към фейсбука на това момиче, аз ще поговоря с нея и ще се опитам да я убедя да излезе с теб.

# 24
  • Мнения: 4 628
Глупости, сам трябва да я потърси ако ще става нещо.

# 25
  • Мнения: 74
Авторе, прати ми на лично линк към фейсбука на това момиче, аз ще поговоря с нея и ще се опитам да я убедя да излезе с теб.
Мерси, ама не мисля, че трябва да й разпраща профила, а и няма да е мъжко някой друг да ми върши работата.
Глупости, сам трябва да я потърси ако ще става нещо.
Съгласен съм с теб.

# 26
  • Мнения: 4 628
Честно да ти кажа, звучиш ми наистина като умно момче, скоро не съм срещала такива, дори и на по-голяма възраст. Според мен - пробвай се. Нищо не губиш. Иначе все ще се чудиш как би могло да бъде ако си опитал.

# 27
  • Мнения: 3 756
Честно да ти кажа, звучиш ми наистина като умно момче, скоро не съм срещала такива, дори и на по-голяма възраст. Според мен - пробвай се. Нищо не губиш. Иначе все ще се чудиш как би могло да бъде ако си опитал.
Точно така, ако опита има два варианта - или ще стане, или не, но ако не опита, варианта е само един.

# 28
  • Мнения: X
Днес е 8-ми март. Подходящ повод да я поздравиш. Колкото и да са еманципирани днешните момичета, всички тайничко се впечатляват от малко старомодна галантност.

# 29
  • Мнения: 74
Днес е 8-ми март. Подходящ повод да я поздравиш. Колкото и да са еманципирани днешните момичета, всички тайничко се впечатляват от малко старомодна галантност.
Честно да ти кажа, звучиш ми наистина като умно момче, скоро не съм срещала такива, дори и на по-голяма възраст. Според мен - пробвай се. Нищо не губиш. Иначе все ще се чудиш как би могло да бъде ако си опитал.
Точно така, ако опита има два варианта - или ще стане, или не, но ако не опита, варианта е само един.
Честно да ти кажа, звучиш ми наистина като умно момче, скоро не съм срещала такива, дори и на по-голяма възраст. Според мен - пробвай се. Нищо не губиш. Иначе все ще се чудиш как би могло да бъде ако си опитал.
Само има един проблем - бая си ме е срам, а и не сме приятели нито във ФБ, нито в друга социална мрежа. Вече съм се провалял доста пъти, защото ситуацията, когато някакъв си там непознат ти пише, наистина е много странна. То и аз мен е малко странно, защото когато не познаваш човека отсреща, ти не познаваш неговите интереси. Преди с други момичета съм се опитвал да създавам някакви теми на разговор - разказвах за себе си, задавах въпроси, ама резултатът все беше един и същ - греда. Те или ми отговаряха просто, за да отбият номера, а то винаги си личи кога един човек го е еня какво му пишеш и кога не му е. Доста е грозно и много мразя такъв тип хора - предпочитам честните и открити отношения, а вече не знам дали подобни съществуват. Когато на някой не му е приятно нещо, винаги е по-добре да каже на другия и нещата да приключат, а не да се дават празни надежди и накрая другият да остане наранен, а даже и унизен. Имаше и случаи, когато ме игнорираха и се правиха, че не съм им писал и имат работа. Също е доста грозно и затова вече ме е доста страх да опитвам с други момичета, особено с посочената.

Общи условия

Активация на акаунт