Влюбих се

  • 9 285
  • 141
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 110
Вярвам че може да се влюби човек на първи поглед, дори взаимно.
Казах, че е тъпо да си видял някой някога на някаква спирка, съвсем случайна спирка и да се влюбиш, равностойно да се возиш в такси и да се влюбиш в някой пешеходец. Та  от там разсъжденията, че се засичате често

# 136
  • Мнения: 74
Доста ми се подиграваха като по-малък и от там дойдоха и много комплекси,
Тоест децата са ти се подигравали като малък заради начина, по който общуваш, ли? Ако това е така, идеята ти за психолог не е никак лоша.

Като цяло сега е по-лесно да се свържеш с някое момиче, което ти е харесало външно; най-вече заради социалните мрежи. Но да попиташ онлайн непозната дали иска да се видите, все още най-вероятно ще завърши с "не". Първо - опасно е. Второ - "не ти е стискало да ме заговориш лично". Трето - "да не би да си единственият, който ми праща съобщения във Фейсбук". Четвърто - "ако си Джъстин Бийбър, щях със сигурност да те забележа" ... Итн, итн.

На твое място бих обърнала внимание на момичетата в моя кръг, защото рискът от загуба на време не е толкова голям. И други майки имат хубави дъщери Simple Smile


Не ми се смяха заради проблеми в комуникацията,  защото тогава на 9-10 години децата се присмиваха на всичко, дори на пръстче, особено когато са по-силни и са мнозинство, те тъпчат. Даже аз бях доста по-общително дете и доста по-наперено. Не ми пукаше от нищо и никого.
Номерът онлайн е запознанство, а след това среща. Никой няма да отиде на среща с напълно непознат, ако не е в сайт за запознанства.

# 137
  • Мнения: 74
Вярвам че може да се влюби човек на първи поглед, дори взаимно.
Казах, че е тъпо да си видял някой някога на някаква спирка, съвсем случайна спирка и да се влюбиш, равностойно да се возиш в такси и да се влюбиш в някой пешеходец. Та  от там разсъжденията, че се засичате често
Само че не я познавам от спирката, а от курсове заедно и имах възможност по-дълго време да прекараме на едно място, дори да не сме си говорили. Не е като примера с таксито.

# 138
  • Мнения: 1 110
Не знам дали забелязваш обаче след последния ти отговор темата изведнъж затихна.
Изпуснал си си шанса.
Какъвто и да е бил този курс щом тогава не си я заговорил и щом те отхвърлила от "Инстаграм"...
Все пак по курсовете няма толкова много хора и подобна ситуация всички се усещат някак си близки и не е някакъв проблем да кажеш на човек с който сте били често в такава ситуация да се поздравявате "здрасти - здрасти"....

# 139
  • Мнения: 74
Не знам дали забелязваш обаче след последния ти отговор темата изведнъж затихна.
Изпуснал си си шанса.
Какъвто и да е бил този курс щом тогава не си я заговорил и щом те отхвърлила от "Инстаграм"...
Все пак по курсовете няма толкова много хора и подобна ситуация всички се усещат някак си близки и не е някакъв проблем да кажеш на човек с който сте били често в такава ситуация да се поздравявате "здрасти - здрасти"....


Очевидно е така и няма какво да се направи.

# 140
  • София
  • Мнения: 17 597

На 16 е леко раничко да си изморен от ... хм, каквото и да е. Ще срещнеш още много откази - и вероятно и ти ще отказваш много пъти. Хормоните... не са най-добрия ти съветник в момента.

# 141
  • Мнения: X
Уф.. .разбирам, че всеки има право да се регистрира и участва активно в този форум, но вече почна да ми писва от глуповати теми, пуснати от деца. Толкова ли няма тийн форуми, че да се занимаваме с пубертетски глупости?

Общи условия

Активация на акаунт