След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 731
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 571
Аз изгледат последния епизод на ВТ. Много глупав край! Поне можеха да ги изпоженят набързо!
Гледам и Сблъсък. Кадир много ме дразни как се пъне, когато е ядосан. Все едно ще ходи до WC.  След последния епизод, който гледах без букви, пак останах с чувството, че можеше да е последна серия, ама не.
Иначе сега и аз преговарям Игра на тронове и за това не пиша тук.
Интересно инфо за Израел.
Мерси за всичко!
За Черния списък също имам мнение, ама няма да го пиша. Само първи и втори сезон ме впечатлиха, в средата на четвърти го зарязах, щото само теглене на локуми и тъпи предателства измислиха сценаристите!

# 121
  • София
  • Мнения: 6 287
Аз пък така и не можах да загледам "Игра на тронове".
Трябваше ми по-специална нагласа, тя така и не дойде и реших изобщо да не си правя труда.

Списъкът засега ми харесва.

***

Понеже тук всички освен мен следите "Сблъсък", ето една любопитна новина свързана със сериала.
В него, като гост актьор, влиза българският актьор Иво Аръков. Той ще е в ролята на руснака Иван Соруков. Появява се в края на 17-ти епизод и ще участва в още няколко.

http://www.ranini.tv/haber/36235/1/bulgar-oyuncu-ivo-arakov-carp … cu-olarak-katildi



Противоречиви мнения прочетох за визията на Бурчин, на премиерата на "Пазителят", но на мен ми харесва. Стилна, елегантна, красива...


# 122
  • Мнения: 12 816
Зарани,  Hugи аз не го следя ,,Сблъсък,, но е хубава новината за участие на български артист в турско дизи.
Освен този сериал и Гарванът са закупили наши ТВ.


Фахрие Евджен е родила днес в 13,30 .Поздравления!

........
Сурейя и лелята са разговаряли за родителите и.




Су: Кто такая тетя Фатма?

Сенем: Как? Ты не помнишь? Когда твои родители шли на работу, они всегда оставляли тебя с ней

Су: Тетя, что ты говоришь такое, я всегда была с мамой и папой

Сенем: Да разве может быть такое, ты всегда была с тетей Фатмой, иногда ты настаивала и она отвозила тебя к родителям в кафе, иначе что тебе было делать по ночам в забегаловке? Она тебя очень любила. Твои родители всегда работали, всегда были в долгах. Твоя мамa тебя почти не видела

Су: Тетя, мы с мамой и папой всегда ходили на пикники, папа делал мне прическу, мама делала мне венок из одуванчиков, не помнишь?

Сенем: Неужели ты помнишь?

Су: Конечно

Сенем: Только венок плела тебе я, твоя мама не разбиралась в этом. К тому же какие пикники? Они же даже не выходии из кафе

Су: Но… мои родители любили меня…

Сенем: Конечно же любили, но когда человек теряет близких, то собирает осколки самых лучших воспоминаний. И ты своим детским умом собрала все самое лучшее. Ведь твои родители как и Фарук крутились как белка в колесе, денег у них не было, в последнее время твоя мама теряла контроль, тетя Фатма присматривала за тобой, спасибо ей большое.

Правда о родителях Су 💔 (80 серия)

# 123
  • София
  • Мнения: 6 287
А, объркала съм се тогава.
Значи май само Ени и Хелън го следят "Сблъсък".

Честита рожба на Фахрийе и Бурак!

Баща е станал и Буура Гюлсой, и той на момченце.

Да са живи и здрави дечицата, нека носят само радост на родителите си!

***

прегледах от любопитство финалната сцена на Невестата
Сюрейа чете нещо като дневник, който явно си е водела майка й.
Част от написаното е шокиращо - не биваше да раждам Сюрейа

Ще излезе, че родителите на Сюрейа не са били такива, каквито на нея са ги й представяли.

# 124
  • Мнения: 4 571
Тези сценаристи на Невестата вече.се чудят каква простоия да иьмилслят явно само да.избутат още месец!
Какъв е този лош образ сега, който градят на родителите на Сю?! Сю разбра ли, че сводника на леля й е убиеца на родиъелите й? Или тази част от първи сезон вече не си я спомнят?! Лелята лежеше като мърла по жял ден на дивана, отчаяна и без желание за живот. Сега тя била сплитала плиткиъе на Сю като малка! Кога? Докато се е въртяла на пилона в стриптийз клуба в Бурса ли???

Относно гостуването на актьори в Сблъсък- в последния епизод , който гледах участва Кюстендил. Появи се за 3 мин и само говореше на Мъртвия на развален турски. Уж поискаха помощ от Мъртвия за някакъв адрес...не гледам Чукур, не знам за какво става въпрос. Сигурно и Вели се е появил в Чукур за секунди. Иво Аръков може и да не го позная като го дават.

Честито на Фахрие!

Бурчин си е много хубава, даже на един постер на Пазителя не познах, че е тя!

# 125
  • София
  • Мнения: 6 287
Ами все нещо трябва да измислят.
Хубавото е, че не идва от нищото, а става плавно. От една сцена към друга.
Кошмарите на Сюрейа, решението на Фарук да отвори ресторант със същото име като това на родителите й...
Сценаристите определено са си решили, че по някакъв начин ще трябва да свържат основната история с тази от романа. И, след като "удариха на камък" с Яз, ред е на втори опит, само че със Сюрейа.


Цитат
Сю разбра ли, че сводника на леля й е убиеца на родиъелите й? Или тази част от първи сезон вече не си я спомнят?!

До там още не са стигнали, тя едва сега започна да се "рови" в миналото.
Едва ли са я забравили тази част. Както и открадната огърлица от Сенем си влезе в сила, така и тази истина ще излезе наяве.

# 126
  • Мнения: 12 816
Последният епизод на ВТ е /да не кажа никакъв / отворен. То и няма как да е по иначе щото историята си остана недоразвита.  
..............
За Невестата
79 епизод е много емоционален. Разбих се с Есма. Така се случва и в живота. Болестта се съобщава, човек не иска са приеме диагнозата или по -скоро си задава въпроса- защо точно на мен, последваща реакция на семейството, второ мнение и накрая започва да живее с истината. Жестоко е . Гарип е балсам за Есма.
Постепенно, плавно навлизаме във финалните епизоди. Фрагманите не са това което е епизода. Имат възможност да развият отделните теми които започнаха в началото на дизито.
Скъсах се да плача с последно преведения епизод.
И го оставих до половината. За друг път.
Това с родителите на Сурейя ще я съсипе.

# 127
  • Мнения: 8 412
Здравейте wavey wavey wavey
Зарани HugЕли HugХелънче Hug мерси за всичко споделено  bouquet
Невестения епизод още не съм го гледала ,като си наваксам ще разказвам впечатления  smile3521
Да са им живи и здрави   дечицата на  Фахрие и Бурак и на Бурра.и да са много щастливи  smile3521
В "Сблъсък" гостите от "Чукур" ги дадоха за малко  и  Вели и Мъртвия бяха за малко в кадър в "Чукур",нооооо нашето момче Иво Аръков ще гостува за по-дълго време явно  smile3521
Ето фрага да му видите представянето  smile3521

https://www.vbox7.com/play:eb70a5de49


# 128
  • Мнения: 12 816
Нося превод на

 ШАМПИОН (2018) - БГ субтитри

 https://cloud.mail.ru/public/51nc/4bgtcA9S5

Благодаря за превода! Страхотна изненада!!!

# 129
  • Мнения: 4 571
Аръков ще го играе руснак явно. Имам да наваксвам с два епизода на Сблъсък май. ГоТ ми отнесе мозъка тия дни.

Дано успея да изгледам Шампион. Благодаря и аз за превода!

# 130
  • Мнения: 12 816
İstanbullu Gelin 81. Bölüm Fragman






https://www.youtube.com/watch?v=zgIdKQ6Slis


Последна редакция: ср, 17 апр 2019, 17:47 от eliNIM

# 131
  • Мнения: 8 412
 wavey wavey wavey
Ооо супер има превод на "Шампион",голямо мерси на преводачите  bouquet bouquet bouquet
Ели Hug мерси за инфото  bouquet
Хелънче  Hugда руснак и май наемен убиец ще го играе нашия човек.Още не съм гледала нищо от епизода от миналата седмица ,но май Аръков се появява в тазвечершния епизод .Като наваксам  ще разказвам. smile3521









и малко Кузгунски красоти  smile3521

Скрит текст:


# 132
  • Мнения: 12 816
Започнах го филма с Екин и Фарах, но не го догледах. Толкова бях уморена, че съм заспала.
Двамата са добра двойка. Тя е дъщеря на богат собственик на конна база, той бедно турско момче израстнало на гърба на конете в обикновено село.

Спомен от МУ, сладураните заедно.

# 133
  • София
  • Мнения: 6 287
Благодаря, благодаря за превода на "Шампион"!
Отдавна го чакам да излезе, но сега ще почакам още малко понеже знам, че е тегав (по действителен случай), а на този предпразничен етап не искам да се натоварвам с прекалено тежки истории.

Резюме:

Сюжетът на филма, който е основан на реални събития, разказва за живота на легендарния турски жокей Халис Караташ, който от 14 годишен се занимава с конен спорт.
Веднъж го забелязва бившия жокей Оздемир Атман, кани го в клуба си и не се излъгва в очакванията си.
През 1996 година Халис Караташ, заедно с коня си Болд Пайлът, поставят рекорд по преодоляване на дистанцията по време на надбягване. Рекордът – 2 минути, 26.22 секунди, все още никой не е постигнал.
Заедно с победата в надбягванията Халис завоюва и сърцето на любимото момиче, Бегюм Атман.
Този филм ще разкаже впечатляваща история за любовта и успеха.


Копирах го от Data-bg



80-ти епизод на "Истанбулска невеста" с превод на български:

https://cloud.mail.ru/public/47ya/2Hs2JyEjL
https://cloud.mail.ru/public/34n3/5wkEy5faU
https://www.vbox7.com/play:b22586a0d8
https://www.youtube.com/watch?v=G1X9WUPZVLc


Вчера гледах на живо част от 81-ви епизод.
Е, няма такъв сериал! Толкова топъл и човешки!

# 134
  • Мнения: 8 412
Зарани  Hugмерси за инфото !

Общи условия

Активация на акаунт