След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 731
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 4 571
Оооо, Онур в Кузгун!!! Heart Eyes

# 421
  • Мнения: 12 816
От официалният сайт на Кузгун.

https://www.instagram.com/p/B1VrjexHPC_/?igshid=f6pjym44wv50

# 422
  • Мнения: 12 816
За партньор на Илкер се спряга Пънар Дениз
ТТ от birsenaltuntas
#Yabancı dizisinde #İlkerKaleli'nin (Ateş) partneri için #PınarDeniz'in (Ekin) adı geçiyor

.....редактирам се с официалното потвърждение :
Официально подтверждено, что Пынар Дениз сыграет главную женскую роль в сериале "Чужестранец" с Илькером Калели в главных ролях.

Скрит текст:

Не съм я гледала, нищо не ми говори името
..............,,,,.................

От Салих,sarajevofilmfestival





https://www.instagram.com/p/B1ejnFDAMXp/


Бубето

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 15:34 от eliNIM

# 423
  • София
  • Мнения: 6 287
Ха, тъкмо пишех, че се е потвърдило.

http://www.ranini.tv/haber/37741/1/yabanci-dizisinin-kadin-basro … uncusu-belli-oldu

Според статията в Ранини, снимките ще започнат през последната седмица на август. Това ще рече следващата.
Зейнеп Гюнай Тан ще е ръководител на режисьорския екип, а Реджай Карагьоз ще е режисьор на сериала.

Пънар нашумя покрай ролята си в "Ти си моята родина".
Миналата година се снима в един сериал, който приключи към 6-7 епизод. Ени, ако не греша, май го следеше. Играеше млада певица с мечта да стане голяма звезда. Берк Джанкат й беше партньор, а от там тръгна и любовната им връзка в живота. Не знам дали са все още заедно.
Ще я гледаме и в сериала на Ай Япъм за Нетфликс "Любов 101".
А, участва и във втората част филма "Братко мой".






Салих добре, но аз чак след третата минута, сигурно, успях да разпозная кои са дамите с него.  Joy Joy

Бурчинка е като статуетка. Финна и нежна.

Нещо и от другата Илкерова партньорка, Фунда:


# 424
  • Мнения: 12 816
още една снимка от Салих

# 425
  • София
  • Мнения: 6 287
В настроение са всички  Grinning Grinning

О, Ели, чак сега видях, че си постнала линк към филмографията на Пънар, а аз писах ли, писах...


Първи фрагман на сериала "Северна звезда" със Зейнеп Канконде.
Нея я няма в него, но пък на какво хубаво място са снимали...




Втори тийзър на "Доктор Чудо"




Първи на сериала "Дете".
В него няма "наши" хора, но някой може да прояви интерес да го погледне, когато започне.
А, намерих връзката - продуцент е Ирфан Шахин, създателят на Кайъп.

# 426
  • Мнения: 12 816
Нещо не ме впечатляват тези нови дизита, освен изгледите. А този с детето .....погледнах го при рускините, ще мине и без мен,не ми се гледа историята.

Зарани,  PeaceПънар Дениз е с добра филмография за млада артистка. Не съм гледала нищо, и на визия не съм кой знае колко впечатлена, но това е на първо четене. bowuu Може да е талантливо момичето и да ме накара да ги гледам с Илкер.

Нещо любопитно за Илкер

Илькер Калели подписал контракт с известным английским агентством "Curtis Brown". Именно это агенство обеспечило Илькеру роль в сериале телеканала BBC "Змей".

Страхотно , поздравления !

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 10:24 от eliNIM

# 427
  • София
  • Мнения: 6 287
О, браво! Чудесна е новината за Илкер!
Още много международни проекти да има!

Пънар и аз не съм я гледала в нищо.
Визуално ми е много симпатична.

От трите фрагмана горе, единствено "Доктор Чудо" имам желание да погледна. Опасявам се обаче, че понеже е турска адаптация, ще наблегнат много на сълзите и драмата. Дано не съм права.
Този на "Дете" ми хареса. Добре е заснет, но нямам желание да следя истории с изоставени деца.
"Северна звезда" са го снимали на много красиво място.
Направо да ти се прииска да отидеш там  Grinning Grinning

Като цяло, от излязлото досега като фрагмани, чакам със засилен интерес единствено "Любов 101".

По Бтв Лейди са започнали да повтарят и "Искрите на отмъщението" с Къванч и Туба.
Хванах го по случайност още от първите серии миналата седмица.
Къванч много ми хареса. Историята, макар на този етап всичко да се движи интересно, не ме впечатлява, но само заради него бих изгледала целия сериал. Влязъл е перфектно в образа на героя си. Направо се е слял с него. Няма и помен от Кузей, Сеит, Бехлюл...
Туба е като картина. Страшно е красива!
Тамер Левент е голям актьор. Много го харесвам и него.
Музиката също е хубава. 

# 428
  • Мнения: 12 816
Къванч в този сериал и мен впечатли как е влезнал в образа. С Туба пък са красота.   Но историята започва да става бозава и падна рейтинга. Като цяло обаче е сериал който си заслужава гледането с този каст.
Много сериали но количеството не оправдава очаквано качество

# 429
  • София
  • Мнения: 6 287
Но историята започва да става бозава и падна рейтинга.
Знам го това и съм подготвена.  Laughing Laughing

Честно казано, не очаквам много качествени сериали от към истории вече. Такива се появяват веднъж на 5-6 години, да не кажа и 10. Повечето телевизии и продуценти залагат на сигурно.
Като изключение, за този сезон специално, са ми единствено "Чужденец" и "Куршум", понеже знам, че и Керем Дерен и Дениз Акчай пишат интересно и красиво.
Подчертавам дебело, че говоря от гледна точка на моя си вкус.  Peace

Като споменах "Чужденец", Ранини е отговорила на няколко туита, които претендират, че сериалът е адаптация по известен роман.

Цитат
Onu anladım. Ama cevap da verdim. Yeniden vereyim. Benim bildiğim kadarıyla Yabancı dizisi bir kitap uyarlaması değil. Deniz Akçay Katıksız'ın kendi kurduğu bir hikaye..

Казва, че няма такова нещо, историята е създадена от Дениз Акчай Катъксъз.





# 430
  • Мнения: 12 816
Зарани, благодаря!  Промо снимките са стилни, харесват ми и двамата. Загадъчни са. По- добре, че историята не е адаптирана. Не им се получават много адаптациите, поне това което съм гледала.
И като стана дума за адаптация четох, че правят Д- р Хаус- турски вариант?! Който и да го играе оригинала е единствен. Сериалите на медицинска тема могат да се правят от всяка продуцентска фирма, просто темата предлага разнообразие,  мисля че няма нужда от копи- пейс. Американецът си е американец, пък бил той и лекар.
Ето кой влиза в сериалът с Бубето.
Гледала съм го , не мога да си спомня



И още един артист

Последна редакция: нд, 25 авг 2019, 17:33 от eliNIM

# 431
  • Мнения: 4 571
Този възрастния играеше бащата на Челликол във Великолепния тандем, който гледахме пролетта.

# 432
  • София
  • Мнения: 6 287
Вярно, че играеше във ВТ възрастният актьор, и аз го бях забравила.
Другият пък съм го гледала в "Майчината ми рана".

Значи дотук в каста на "Куршум" имаме:
Енгин Алтан Дюзятан (Орхан)
Бурчин Терзиоолу (Лейля)
Сарп Аккая, Енгин Шенхан и Бора Аккаш.
Това според Бирсен.

Бурчин и Сарп в кадър от "Езел"





Цитат
Сериалите на медицинска тема могат да се правят от всяка продуцентска фирма, просто темата предлага разнообразие,  мисля че няма нужда от копи- пейс.
Съгласна съм.
Те даже имаха един такъв лекарски сериал.
Йълдърай Шахинлер играеше един от лекарите, продукция на Канал Д.




Беше си интересен.

Главната роля в турския Д-р Хаус беше предложена на Халит Ергенч, но той я отказа. После се чу, че проектът се отлага. Сега се оказва, ако е вярно разбира се, че са я предложили на Ердал Бешикчиоолу и той се е съгласил. Него по мога да си го представя в тази роля, за разлика от Халит.


Цитат
Промо снимките са стилни, харесват ми и двамата.
Не, не са промо снимки.
Нищо официално все още не е излизало.
Намерих ги от някакъв профил в Туитър, който дори не знам дали е истински.
Снимката на Илкер я помня от преди няколко години, за някакво списание беше.
Но да, добре са се получили.
Следващата седмица започват да снимат, тогава вече трябва да очакваме да излезе нещо.

# 433
  • Мнения: 12 816
Вярно, това е бащата от ВВ. Peace PeaceМного хубав образ беше Peace

Илкер толкова ми хареса от снимката, Grinningпомислих си че е с нова визия вече

.........................

Редактирам се с една неворятно натюр снимка- Аслъхан, естествена и много земна млада жена.
 Коледно настроение Laughing Laughing



 
.......................
 
Енгин Алтан ще играе прокурор който със закони средства ще вкарва престъпници в затвора.През нощта ще оглавява престъпна група.
Напомня ми на прокурора Душко от Карадай



Скрит текст:
от рускините
Некоторые подробности о сериале «Пуля»
 Сериал #Пуля, который будет транслироваться в новом сезоне на телеканале FOX, расскажет историю интересного человека. Днём персонаж Энгина - прокурор и борется с несправедливость, а ночью превращается в главаря мафиозной группировки. А Бурчин Терзиоглу сыграет журналистку по имени Лейла
Энгин Алтан Дюзьятан сыграет прокурора, который сажает преступников в тюрьму, используя все законные средства, однако по ночам он превращается в главу группировки, которая разбирается с преступниками, с которыми нельзя справиться законным путем уже незаконными методами

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 18:13 от eliNIM

# 434
  • София
  • Мнения: 6 287
О, интересна роля.
Лейля сигурно ще му помага, без да има представа за другата му дейност.


Ферит Актуу от "Малки убийства" ще участва в "Чужденец".
Цитат
#FeritAktuğ #Yabancı dizisinin kadrosuna katıldı.

Ето го тук с две от партньорките си.
Колко е различна Аслъхан с грим и прическа.
Личи си, че предпочита да е естествена.


Общи условия

Активация на акаунт