След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 751
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • София
  • Мнения: 6 287
Поизостанах последните дни с турските дизита.
Все още не съм гледала и "Куршум", но така и така вече са се събрали три серии, ще ми е по-удобно накуп.
Рейтингът им от снощи е горе-долу като този от втори еп., но тези, които го следят по-отблизо отбелязват, че има малък спад в тотала и покачване в другите групи.

AB, второ място с 6.18%
ABC1, трето с 5.99%
Тотал, девето място с 4.28%








Който все още не е пил кафе, може да го направи заедно с Долунай  Grinning


# 617
  • Мнения: 12 817
Долунай, Аслъ, Бурчин все красота за очите. Очната линия на Бубето в сериала много и отива.

И тейзър на ,,Портрет на красотата,,.... един различен образ на Бурчин. Сюжетът е   smile3505  без мен като зрител, психо ужасии.
Имаше един американски сериал за духове и починали с които говореше една млада жена, трудно го гледах но ми беше интересен.


https://vk.com/turk_dizileri?z=video-86691381_456241794%2Fcc9ff5 … _-86691381_278972

# 618
  • София
  • Мнения: 6 287
Прекрасни са всичките ни актриси  Heart Eyes
Надявам се скоро да излезе нещо ново и около "Вавилон". Само той остана. Очаквам трейлър, снимки, повече яснота около героите на Аслъ, Бирдже, Окан...

"Портрет на красотата" не е от любимият ми жанр, но няма да го пропусна. Това е различна роля за Бурчин и ми е любопитно да я видя в нея. А, че ще е шантав няма съмнение, все пак сценарист е Пънар Булут.  Laughing Тя от "Сускунлар" какъв трилър сътвори.  Joy Mr. Green


"Азизе" с Буура Гюлсой и Ханде Ерчел ще се излъчва в ден вторник. Забравих обаче в кой точно вторник стартираше.

Тук е целият актьорски състав.
Виждам "кукуригото" от МУ (забравих и името на актрисата, извинявам се), Мустафа Авкъран (беше баща на Буура в "Север Юг", мъжът с брадата зад Ханде), Тугай Мерджан (от "Сускунлар", Кьосем, Дъщеря ми. Гледам, че с Буура пак са се събрали, голям образ е в Дъщерята  Joy), до него е Селен Йозтюрк (ВВ, Моето име е Гюлтепе), жената с черната къса рокля играеше в "Отмъщението" с Берен и "Лице в лице", но й забравих името. Останалите актьори не са ми познати.









Другият сериал с "наш" участник Йълдърай Шахинлер - "Ферхат и Ширин" започва на 22 ноември, петък по FOX TV.
В състава се е включил и Усхан Чакър (втори сезон на МУ, Кьосем, Курт Сеит и Шура).
От рускините разбрах, че имението Боран, изцяло обновено, тук ще е дома на двете главни героини Бану и Ширин.













Имението може да види за кратко в първия тийзър, около 19-тата секунда. Изобщо не ми беше направило и впечатление, че виждам нещо познато.  Crazy

# 619
  • Мнения: 12 817
Как не се сетих, че тейзъра е стил Пънар Булут. Ама разбира се , че е тя. ,,Портрет на красотата,, реал и ужасии в едно. Запазена марка. Има слабост към откачалски истории, доста развинтено въображение , понякога се получава интригуваща филмова история.


 Не са ми познати артистите от ,,Азизе,, - някои да, но повечето не. Дамата от Кьосем не беше ли законата жена на Султана  , която се самоуби с децата му. За нея сме писали тук, а може би се бъркам.
Хандето е като изваяна, имам чувството, че е восъчна и още повече ми ,,боде,, очите. JoyGrinningStuck Out Tongue Winking Eye
Кукуригу то е гаджето на Чачко - Дуйгу ако не греша името, или бившето вече. Не ме вълнуват сърдечните и работи, но ми хареса  в МУ, направи добра игра и още по неприятна роля на другата......Sunglasses

Повече ме заинтригува Джансу и компания, конака е преобразен. Червено, керемидено , аристократичното излъчване е изместено от традиционата визия на фамилна къща. Няма да е случаен избора на външния вид на мястото където ще се случва историята.

Последна редакция: пт, 08 ное 2019, 14:58 от eliNIM

# 620
  • Мнения: 8 413
 wavey wavey wavey
Зарани HugЕли Hug мерси за всичкото интересно инфо,снимки и видея които сте постнали  bouquet bouquet smile3521
Мдааа откъсчето на "Портрет на красотата" си е точно в стил Пънар Булут  hahaha hahaha hahahaТози жанр не ми е точно от най-любимите и на мен ,но ще го загледам  като го пуснат при нас да я видя Пънар абла какви ги е сътворила  smile3521
"Ферхат и Ширин" ще го погледна ако има бг превод и заради Джансу и заради това младото момиче Лейля някой си.Нея си я харесвам от Парампарча ,много сладка  и играе добре също така  smile3521
"Вавилон" със сигурност ще го гледам.Там освен Аслъ и всички други са супер  smile3521
Бурчин  с почитателка





и от сериала.


Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 14:32 от Eny87

# 621
  • София
  • Мнения: 6 287
Дамата от Кьосем не беше ли законата жена на Султана  , която се самоуби с децата му. За нея сме писали тук, а може би се бъркам.
Да, бъркаш се.
Тази, за която пишеш е Айше Султан, една от жените на Султан Мурад, сина на Кьосем. Тя наистина се самоуби заедно с две от децата си. Лейля Ферай е актрисата.
Селен Йозтюрк, за което става дума, игра във "Великолепният век", една от жените на Сюлейман. Писали сме и за нея тук по повод участието й в "Моето име е Гюлтепе". Героинята й беше влюбена в героя на Мете. Сигурно вече е позабравен този сериал.
Много актьори, много нещо. Няма как да не се бъркат.
Чудя се как аз ги помня повечето.  Crazy

Не, че имам много време за сериали, но "Азизе" категорично не е мой тип история.



Хандето наистина е някак по-симпатична, но откъм актьорски качества мнението ми си остава непроменено. Личи и от фрагмана, че си е слаба актриса.


Споменавали сме и турската версия на "Д-р Хаус".
"Хекимоолу" вече си има първи тийзър, а в каста има "наш" човек - Каан Йълдъръм, както и много познати имена като Окан Ялабък и Ебру Йозкан. Тимучин Есен е в ролята на заядливия лекар.







Пуснаха и първия тийзър на "Дъщерята на посланика" с Енгин и Неслихан.
Много добре е заснет, но него ще пропусна.
Ще го сложат обаче срещу "Куршум", което никак не ми се нрави, защото масовата публика ще предпочете "Дъщерята". По неин тип история е. Надявам се и двата сериала да останат дълго на екран.

# 622
  • Мнения: 8 413
Еха Зари мерси за тийзърите  smile3521
За "Азизе" прочетох в туитър ,че имал прилика с "Кузгун" и  ако е така директно ме губят."Кузгун" си е "Кузгун" и разни имитацийки хич да не ми ги пробутват  smile3511А и Ханденце да се сложи в много централна роля хич не е добре така ли не го разбраха продуценти и режисъори newsm78И тука ролята и ще бъде по-сериозна дали ще се справи  newsm78 newsm78 newsm78ама като почне ще се види.
Турския д-р Хаус ще го погледна .Тимучин Есен го харесвам ,а и американския сериал "Д-р Хаус" си го гледах така ,че и турската версия ще я погледна.
Фаворита обаче ми е ДП ,няма начин да пропусна Несли и Енгин  smile3521Тях и с руски субки ще ги гледам  smile3521.Миличките как реват ще е драма сериала ,ноооо ще се гледа определно  smile3521
Прокурора как се привежда в ред  smile3521

# 623
  • Мнения: 12 817
Много нови сериали, на мястото на други ще започват вероятно.  
Ох как се дере Неслихан,  Naughty ще минат и тук без мен. Laughing  Не ми харесва,  че ще е в деня  с Куршум.
Др Хаус си е Др Хаус, оригинал. Тимучин е добър актьор и  ще видим колко ще остане на екран. Навлизат в специфична среда и трябва много умело да ,, хванат" зрителя.

# 624
  • София
  • Мнения: 6 287
Не ми харесва,  че ще е в деня  с Куршум.
Още не се знае, аз така си мисля.
Понеделник и сряда са свободните дни по Star TV.
Добре, де, и четвъртък  Mr. Green Отворих сайта на телевизията, за да проверя и да не подвеждам.
Значи има шанс все пак "Дъщерята" да не е в сряда. За мен ще е глупаво да го сложат тогава, още повече, че ATV ще излъчват в същия ден историческия сериал "Осман".





Бурчин пред обектива на Мухсин Акгюн






















# 625
  • Мнения: 12 817
Страхотна фотосесия, на Бубето и отиват не само 70 а и настоящите времена. Факторът време за нея не съществува, помъдрява и се разкрасява с годините.

Още една хубава жена, която активно релаксира по света


Интернет сериал Двор се готви за старт на 31 декември, на ниво слухове е но кастинга се знае, а мъжкият избор е мн добър

# 626
  • София
  • Мнения: 6 287
Трети епизод на "Куршум" с бг превод  bouquet bouquet
https://ok.ru/video/1474440465108

"Дар" го очаквам с голям интерес.
Актьорският състав е чудесен!
Точно вчера, гледайки "Любов под наем", си мислех колко много харесвам Мелиса Шенолсун, но колко много ме дразни като Суде. Талантливо е момичето.

Фотосесиите на Бурчин пред Мухсин Акгюн са ми едни от любимите.
И не само тези с нея.
От няколко години го следя и събрах доста фаворити.

Най-новото от него, плюс интервю разбира се, идва от Беррак.
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hurriyet-pazar/berrak-tuzunat … -bekledi-41370308



Скрит текст:









# 627
  • Мнения: 12 817
Да  Peace Зарани, Мелиса е добра. След КА я гледах в сериала с Шюкрю , артиста който игра брат на Кузгун, артистката която играе сега във Вятърничавия - Султан се казваше. Мелиса беше нейна изгубена дъщеря. Историята сме я коментирали тук с Лиа.
А фотографа има нюх и то страхотен към моделите си, я как добре се е получило и с Беррак и чистокръвната сабачка. Какви очи сходни имат и двата модела, впечатляващ избор.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 15:11 от eliNIM

# 628
  • Мнения: 8 413
 wavey wavey wavey
Зарани HugЕли Hug мерси за всичко споделено  bouquet bouquet
Голямо мерси за преведената серия на "Куршум" bouquet bouquet bouquetТия дни ще ги изгледам трите серии и ще разказвам впечатления  smile3521
"Дар" е един от сериалите които и аз очаквам с голямо нетърпение.Берен.Мехмет,Мелиса и Метин ще бъдат  мнооого добра комбинация  smile3521

# 629
  • Мнения: 12 817
Още Беррак  от Мухсин Акгюн

Скрит текст:

Ени и аз не съм гледала 2 и 3 еп
Peace

Редактирам се




зад камера



Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 19:49 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт