След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 730
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 6 287
Наистина, така интересно го разказвате този "Кузгун", че няма как на човек да не му се догледа.
Обаче ще устискам. Турски сериал, който още не е приключил, в момента не ми се подхваща.

Често си пускам по някои и друг клип от "Пойраз".
Не вярвах, но не ми омръзват, гледам ги още и още...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  някои сцени по няколко пъти.
От Канал Д са създали чисто нов профил на сериала в ютюб, където поетапно качват доста сцени от сериите. Стигнали са до 34 еп. - https://www.youtube.com/channel/UCqdRRlw5iWCwV0kF7K3o-vQ


Цитат
Тази снимка с Озджан и Аслъ не я знам от къде е
Ени, тази снимка е от гостуването им в Измир по повод промоцията на филма им "Другата страна".


Следващата роля на Илкер със сигурност няма да е на известният прокурор, за който се писа по-рано. Продуцентите от Most Production са си стиснали ръцете с Енгин Алтан Дюзятан, или както го знаем тук - русият Енгин.  Laughing
Сериалът е с кодово име "Куршун", Енгин ще изпълнява ролята на прокурор Орхан Куршун.
Все още се търсело актриса за главната роля, но поне е известно името на героинята - Лейля.
Действието ще се развива през 70-те. Историята на "Куршун" е дело на Керем Дерем, сценаристът на "Езел" и "Малка септемврийска афера", филмът с Енгин Аккюрек и Фарах Зейнеп Абдуллах.
Очаква се сериалът да тръгне в последните месеци на годината по Fox.

http://www.ranini.tv/haber/37256/1/engin-altan-duzyatan-yeni-sez … nda-fox-turkiyede


За Илкер остава, ако не се е отказал или няма друго предложение, "Чужденец".
Работил е вече със Зейнеп Гюнай Тан. "Нашият" екип ще му пасне идеално, според мен. Дано се получи.

# 331
  • Мнения: 12 816
Зарани,  дано се осъществи за Илкер.

Енгин русия няма да почива, семейство храни - от дълъг сериал веднага на нова работа. Ама е добър и идеален за адвокат-  стойка, визия, маниери излъчване . Аристократ.
За "Кузгун " гледам много да не пиша , но има силни моменти и добра игра от артистите, които впечатляват  и затова споделям.

Последна редакция: ср, 17 юли 2019, 14:42 от eliNIM

# 332
  • Мнения: 8 412
 wavey wavey wavey
Ели HugЗари Hug мерси за споделеното  bouquet
Охооо значи русия Енгин започва нов сериал  smile3521Най-накрая го приключи тоя историческия сериал ,имах чувството ,че ще продължи вечно да се снима в него  smile3521Сега доколкото разбрах Бурак Йозчевик щял да изиграе друг исторически съществувал и важен за началото на Османската империя  герой.
А Илкер айде дано и него да го видим новия сезон в нещо новичко  smile3521
Ели до къде стигна с "Кузгун"?И защо да не споделяш за него  newsm78Аз не мисля ,че на някой тук му е неприятно ,а на мен пък особено ми е даже мнооооого приятно  smile3503 smile3521Може и в спойлерче може и извън и освен това в "Кузгун" играе и един кадър от нашия "Кайъп" така че  си абсолютно по темата  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Такааа айде стига писане ами да сложа малко красоти.Първо от "Кузгун" в спойлер да не изнаглявам все пак твърде много  smile3503 hahaha hahaha hahahaкоито са  за мое и на Ели удоволствие  и за зарибявка на Хелънчето и Зари ,както и на който още мине през темата и отвори спойлера естествено  smile3521

Скрит текст:






























Лелееее много прекалих  обаче такива красоти намерих ,че просто не можах да се въздържа да не ги сложа  smile3521има и ще обаче приключвам за сега  smile3521

И за финал на поста една хубаво и усмихнато момиче  smile3521

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 12:17 от Eny87

# 333
  • Мнения: 12 816
Ели до къде стигна с "Кузгун"?И защо да не споделяш за него
Защото издавам какво се случва, за негледалите се губи изненадата. С  "охкането"  от играта приключих , наистина играят артистите.
Стигнах до 12 епизод, няма да мога да продължа тези дни и разбера какво ще направи внука на дядото. И за да спазят,, традициите"  (все пак е турското дизи ) подсказват, че бащата в жив. Дали е така?!
Впечатли ме завръщането на Кузгун в къщата , у дома , след толкова години, както и разговорът му с майката в гълъбарника. Всеки за себе си е прав. Всички са страдали от раздялата. И за какво?  Всеки епизод предлага нова изненада, идеално да подържа любопитството .
Хубави красоти си сложила.

# 334
  • Мнения: 4 571
Аааа, не така. Пишете си за Кузгун пък ние ще си преценим дали да четем. Аз, ако го гледам след година, да не мислите, че ще помня какво сте коментирали?!

# 335
  • София
  • Мнения: 6 287
Съгласна съм с Хелънчето, пишете за "Кузгун".
Бях забравила, че и актьор от Кайъп играе там. Blush

Друг Кайъп-ски кадър също е с нова роля.
След три сезона в "Новата булка", Зейнеп Канконде този сезон се завръща на екран, отново по Show TV, със сериала "Северна звезда" (Kuzey Yıldızı).
В главните роли са Аслъхан Гюнер и Исмаил Демирджи (Кеманкеш от втори сезон на "Кьосем").

http://www.ranini.tv/haber/37278/1/show-tvden-yeni-bir-dizi-geliyor-kuzey-yildizi





Каан Чакър от Невестата, се е споразумял за участие в сериала "Източна приказка". Ще е в ролята на бившия съпруг на героинята на Нехир Ердоан. В сериала ще участва и Халил Ергюн, Али Ръза от "Листопад", който ще бъде баща на героинята на Нехир.
Информацията е от Бирсен Алтунташ.

Цитат
#HalilErgün #ÜsYapım'ın #BirDoğuMasalı dizisinde Melek'in (#NehirErdoğan) babası Seyit Ali karakterine, #KaanÇakır ise Melek'in eski eşi Alpay'a hayat verecek.

# 336
  • Мнения: 12 816
Личи си , че идва време за новия дизи сезон.  
Исмаил беше съпруг на героинята на Елчин - Зейнеп в ,,Сблъсък,, Гадняр, но е добър актьор, а момичето играеше в Аси. Отдавна не съм я гледала . Беше малко момиче там, нормално - беше преди десетина години.

Аслъ е избрала не сериал,а участие във филм.Снимките ще започнат октомври в Фетие, Испания и Италия.


Инфото за Фетие е малко нетипично
Скрит текст:

Фетие (Fethiye) е морски курорт в Турция, разположен на западния бряг на залива Фетие на брега на Средиземно море. Курортът предлага чудесни плажове, исторически забележителности и е любимо място на парапланеристите. Фетие има отлично пристанище, а атмосферата в него е мултинационална, особено през туристическия сезон. Това е може би единственият град в света, в който можете да видите саркофази на улицата, които стават особено впечатляващи през нощта, когато са осветени. Саркофазите, гравирани в ликийски стил, са на различни места из целия град и според формата си показват какъв човек е бил погребан вътре.

В древността града се е наричал Телмесос и е бил разположен в областта Ликия. В околностите на града, както и на много от близките острови, има останки от древната ликийска култура.
за желаещите да го посетят
https://www.ekskurzii.biz/Turkey/pocivka-kurorta-fetie.html

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 15:27 от eliNIM

# 337
  • Мнения: 4 571
Тоии Исмаил ли е какъв е, хич не искам да го виждам! Голямо леке беше в Сблъсък, опротивя ми!
Това момиче помислих, че е Туба и скролнах да прочета инфото за нея. Пък то не било Туба. Много си приличат.

Аз си мислех, че Али Ръза от Листопад е умрял, щото нали умря в сериала... толкова болен беше...

# 338
  • Мнения: 12 816
Тоии Исмаил ли е какъв е, хич не искам да го виждам! Голямо леке беше в Сблъсък, опротивя ми!
Това момиче помислих, че е Туба и скролнах да прочета инфото за нея. Пък то не било Туба. Много си приличат.

Гаден беше много гаден, поне в епизодите които гледах. То и в Кьосем не беше китка героя му  Grinning
Момичето в Аси беше сестра на Туба,героинята и. Заедно с младия тогава Онур Сайлак
Музиката беше разкошна,като самия сериал. Гледах го с удоволствие. Сериал класика.


https://youtu.be/RKzfn4IHaY8

......................................

Бубето се е обозначила ,релаксира

# 339
  • Мнения: 8 412
 wavey wavey wavey
Ели HugЗарани HugХелънче Hug
Ели сори аз си мислех ,че си по-напред със сериите и затова ги начатках толкова много гифчета от последните 4 епизода.Сега ще имаш и визуална представа горе долу какво става ,но все пак като гледаш епизодите ще ти се изясни всичко.За бащата да до последно ни даваха на нас и на Кузгун разни подсказки ,че е жив ,но в новия сезон ще разберем точно какво се е случило .Обаче като знам как завърши 1 сезон си мисля ,че в началото на 2-ри  Кузгун ще има толкова много проблеми ,че разрешаването на загадката с бащата може да се отложи за по натам. smile3521
за Мерием и Кузгун съм съгласна  ,че всеки си е прав за себе си и ще видиш как хубаво Кузгун ще прости на майка си . smile3521
Ели,Зари мерси за новинките и снимките ,които сте ни донесли  bouquet bouquet
Този дето играеше съпруга на Зейнеп в "Сблъсък" толкова много се чудех къде съм го гледала актъора ,а той бил Кеманкеш от "Къосем" smile3521Лелеее в "Къосем" много го харесвах ,беше много наперен и секси и готин ,а в "Сблъсък" си беше една мижитурка  smile3511Браво на актъора добри превъплъщения  прави  newsm10
А Аслъ ще ни зарадва с нов филм ,супееер  newsm10 smile3521
Като стана дума за "Кузгун" да споделя и за Ферит Кая  smile3521В "Кайъп" ролята му беше отрицателна ,но на края чак го съжалих как сам се прецака и с парите и с мацката .В "Кузгун" ролята му е второстепенна ,но много хубава.Героя му е хем криминален ,но е и готин и е добра поддръжка за Кузгун.
Ето една снимка с него и екранната сестричка на Кузгун. smile3521



спомен от Кайъп  smile3521



и Аслъ  smile3521

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 09:56 от Eny87

# 340
  • София
  • Мнения: 6 287
Цитат на: Eny87
спомен от Кайъп  [smilie=smile3521.gif



И "Пойраз", добавям аз.  Simple Smile
Така са ги монтирали, че все едно кадрите са от една продукция, ама ние си знаем...  Mr. Green Laughing

Исмаил Демирджи забравих, че е играл в "Сблъсък".
Сега се сетих, че след "Кьосем" се снима в един сериал с Мелиса Сьозен и Кадир Доуулу, ама издържаха колко... 4-5 серии. В "Кьсоем" наистина направи хубава роля. Там телевизионният Кеманкеш надживя с няколко години истинския. hahaha

# 341
  • Мнения: 12 816
Ени, проблем няма за подсказките.
Кузгун и Дила са огън и жупел заедно, та ще е нормално  да имат креватни моменти. hahaha Въпрос на време е. Не съм стигнала до там, но на сватбата с ,,разузнавателната,, цел Кузгун си беше ревнивец. Щото "не им пука"   за другия. Колкото искат да се дистанцират толкова и се привличат.  И как добре стоят Баръш и Бурджу един до друг, Peace усеща се и как са се сработили.
Нямам интернет за онлайн гледане на ,,Кузгун,, Затова малко съм го изоставила.

Гледах обаче преведените епизоди на "Никой не знае". Наистина не знаят един за друг отделните образи.
И става все по загъдечен и интересен. Имаше един филм , мисля американски в който ГГ беше агент под прикритие и отгоре му задаваха отделни мисии. В крайна сметка той разбра, че началникът му го използва и крие неща които търси агента. От личния му живот. Нещо подобно се случва и в ,,Никой не знае"  Игри и задкулисни тайни от високо държавно ниво. Дърпат се конците от служители защитени от законите. Двама братя,разделени в миналото сега близо един до друг са на път да станат врагове. ,,Отгоре,, хора облечени във власт ги следят и наблюдават като кукли на конци.
И се заражда невъзможно влюбване. Много е интересен сюжета. Крими, измами, лъжи и приятелства.

Гифчетата с Илкер са супер. Илкер и Аслъ. Хубава двойка бяха. Да вземе, че да започва работа, достатъчно мина от Пойраз. И се покри доста успешно, липсва Илкер.

Скрит текст:

Аслъ е направила сватба на брат си, newsm78който преди две години се оженил без церемония. Присъствали са семействата на Аслъ и Мурат Боз

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 08:39 от eliNIM

# 342
  • София
  • Мнения: 6 287
Личи си , че идва време за новия дизи сезон.

Честно си признавам, че инфото, предположенията, подготовката и всичко, което излиза около сериалите за новия сезон, ми е в пъти по-интересно.  Joy Joy

Аслъ добре се е ориентирала.
На този етап по-добре малко игрални филми, отколкото нов сериал толкова скоро.
За Йозджан Дениз срещнах инфо, май от профила на Бирсен, че водел преговори с ATV.

Дано скоро излезе нещо и за филма, който снима Бурчин зимата. Мина доста време, а няма никаква вест. Ни кога ще излиза, ни трейлър, ни снимки... Нищо!


Хубав кадър на Илкер пред обектива на Джем Талу







И една актриса, която тук май всички харесваме - Фунда Ерийит.
Има и защо..




# 343
  • Мнения: 12 816
Илкер и Фунда Peace Peace

Личи си , че идва време за новия дизи сезон.

Честно си признавам, че инфото, предположенията, подготовката и всичко, което излиза около сериалите за новия сезон, ми е в пъти по-интересно.  Joy Joy



 Peace Peace Peace

# 344
  • Мнения: 12 816
 Hug Hug Hug



За Илкер остава, ако не се е отказал или няма друго предложение, "Чужденец".
Работил е вече със Зейнеп Гюнай Тан. "Нашият" екип ще му пасне идеално, според мен. Дано се получи.

 Peace Peace PeaceИнфо от Бирсен  в ТТ
#O3Medya'nın #ShowTV için hazırladığı #Yabancı dizisinin başrolü için başından beri gündemde olan #İlkerKaleli'nin adı geçiyor.

Ако ми превежда правилно Гугъл, ще гледаме Илкер в ,,Чужденецът,,.

Екипът ни е добре познат зад камера.

Общи условия

Активация на акаунт