След Kayıp... Аслъ Енвер, Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #18

  • 40 788
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 6 287
Ооо, чудесно! Дано да се потвърди! 

Бирсен е отговаряла и на въпроси.
Казала е, че вероятността Илкер да изпълнява главната роля в този сериал е голяма, стига да не се случи някоя промяна в последния момент.
Е, да се надяваме, че няма да има такава.  Praynig

Пак от нея. Продуцентите на сериала Ramo, който щял да върви по Шоу ТВ, водели преговори с Екин Коч.

Мерт Фърат преговарял за роля в сериала "Дете", а Серхат Теоман и Назан Кесал вече се споразумели за участие.
За главната женска роля преди се спрягало името на Баде Ишчил, но не се получило. Ранини днес съобщава, че за главната роля е избрана актрисата Мерве Чааъран.

Цитат
Екипът ни е добре познат зад камера.
Познавайки работата на Зейнеп, и начина, по който подхожда към избора на актьори, със сигурност ще има добре познати лица и пред камера. Такива, с които е работила и преди.

# 346
  • Мнения: 8 423
Добър вечер  wavey wavey wavey
Ели HugЗарани Hug мерси за инфото и снимките  bouquet bouquet
Лелееее Зари добре ,че си обърнала внимание на гифчето и си видяла ,че там е Пойраз ,а не Фалко  smile3521Аз виждам Аслъ и Илкер и веднага се сещам за Кайъп и хииич не поглеждам ,че Илкер е с по-дълга коса ,а не е късо подстриган както беше в Кайъп. smile3521
Кайъпска припомка  smile3521



Дано да стане работата и да гледаме Илкер през новия дизи сезон  smile3521А и под режисурата на Зейнеп Гюнай Тан ехааа това ще е нещо наистина добро  smile3521
За финал на този пост ви оставям едно чудесно клипче с Кузгун и Дила  smile3521

https://twitter.com/198888Mera/status/1153479637583798275

и една хубава невеста  smile3521

# 347
  • Мнения: 12 818
Наистина добри новини около новия сезон. Стига да се осъществят. И аз мисля, че ще гледаме познати ни вече лица със Зейнеп и Илкер. Мисля, че Илкер не ще приеме предложение ако не му хареса ролята, сценарий и т.н. Така че остава да изчакаме официалното изявление на екипа.
На ме ми се гледат Илкер и Елчин Сангу в тандем.  Laughing Може и Фунда .  Party Такава ми е заявката:blush:Stuck Out Tongue Winking Eye
И сега да споделя за Кузгун- приключих сезон 1. В очакване съм за втори.
Скрит текст:
Не ми хареса как вкараха Кузгун в тъмните среди. Вярно, че е изстрадал , че няма детство. Разбит е като човек, съсипано е семейството му но няма оправдание да се отнема човешки живот. Можеше да намери друг вид отмъщение както и го направи с фирмата ,,Билгин,, . Най- потърпевша обаче се оказа Дила, която обича- неговото слабо място. Интересни линии оставиха за новия сезон. Кумру  и Джихан, Картал и Седа, Али ранен, Дила се самонарани. И сега ще стане интересно ако Юсуф е жив, или пък е капан заявка за нова война, от която излизане не виждам.

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 08:52 от eliNIM

# 348
  • Мнения: 8 423
Добър вечер  Hug Hug Hug
Ели подкрепям ти заявката за Елчин или Фунда да са новите партнъорки на Илкер в бъдещия  сериал  smile3521И двете ги харесвам -красиви,талантливи и много готини и харизматични са  smile3521
За Кузгун
Скрит текст:
И на мен не ми хареса ,че вкараха Кузгун в мафиотския бизнес и го направиха убиец на трима човека.не че те тия тримата не си го заслужаваха де ама все пак ми се искаше Кузгун да действа умно и хитро ,да не е първичен ами да направи умен план и да им гооооооооо ...........на всички виновни  smile3503 smile3521Искаше ми се да действа както в случая с Ръфат обаче дядо му така го облъчи,така го настрои ,такива лъжливи истории сътвори и така подкова Кузгун ,че просто беше пределно ясно ,че на там ще идат нещата.Но дедко не си прецени достатъчно добре внука ,прекалено много се заигра ,притисна го до краен предел и Кузгун на края не издържа и го гръмна  smile3511
Ще ми е интересно дали все пак Бехрам няма да оцелее  newsm78Хем ми се иска да остане жив ,за да видим дали ще прости на Кузгун за предателството му или ще отмъсти ,а също и евентуалния сблъсък с Ферман също би бил интересен ,а и ако Юсуф е жив ще бъде също интересен сблъсък между баща  и син.От друга страна пък не ми се иска да е жив Бехрам защото ако е умрял между Кузгун и Дила няма да има пречки да са заедно.Ръфат е мъртъв ,Бвхрам също ,това означава ,че миналото което оказва толкова голямо влияние в животите на Кузгун и Дила е затворено  и те двамата могат да отворят нова страница в живота си и да бъдат щастлив. smile3521
Двойките Джихан и Кумру и Картал и Седа също ще са интересни ,и най -интересни ще са естествено Кузгун и Дила  smile3521





И две снимки  от сватбеното парти на брата на Аслъ smile3521

С-во Енвер , бъдещия зет Мурат сигурно снима  smile3521



Последна редакция: сб, 27 юли 2019, 00:18 от Eny87

# 349
  • Мнения: 4 572
Аслъ за първи път е облякла хубава рокля за сватба!

# 350
  • Мнения: 12 818
Турските артистки по официални форуми са рядко добре облечени, мое мнвние.В стремежа си да са забелязани, а и рекламират нечия фантазия. Преди две вечери е имало някакво награждаване, отново демонстрация на кич от дамския състав, дори повече. Хубави момичета правят се на нищо

# 351
  • София
  • Мнения: 6 287
Аслъ е много красива на снимките от сватбата!

Съгласна съм с Ели, повечето актриси не се обличат добре на официални събития. Те ли нямат вкус или разчитат на не толкова добри стилисти.  Thinking
Бергюзар Корел например винаги е безупречна. Рокля, прическа, обувки, аксесоари.... всичко при нея е подбрано с вкус. Никога не съм я виждала зле облечена.
За жалост, други освен нея не мога да отлича. Или поне не се сещам в момента. Може би само за Бурчин.

Фунда стои идеално до Илкер. Играли са вече заедно, което е плюс. И аз я искам за партньорка, но много зависи каква е героинята и дали ще е подходяща за нея. Все още не знаем нищо за сюжета и героите.
Сега всеки си пише своите предположения и желания. В Туитър видях, че много предлагат и Бурчин.  Laughing Иска им се, ама няма да ги огрее. Както и Аслъ. Стрелят на посоки.

Цитат
Лелееее Зари добре ,че си обърнала внимание на гифчето и си видяла ,че там е Пойраз ,а не Фалко
А, Ени, изобщо не съм гледала прически и тем подобни.  hahaha
Заради къщата е. Фалко изобщо не стъпи там, за разлика от Пойраз.

# 352
  • Мнения: 12 818
още една стилна турска артистка



ЗараниPeaceДобре било да е Бубето Peace но си е чиста фенска мечта. Естествено, че ще е друга екранната партньорка на Илкер, това е сигурно. Каквито и предположения да се правят важен е сценария.
В ,,Кузгун,, например в началните епизоди нещо ми липсваше като игра от Баръш Ардуч, дали защото трябваше да се пренастроя за друг съвършено ръзличен типаж или наистина беше така.  newsm78 newsm78 Усещах монотонност в гласа,скованост. Споделяла съм тук. Но постепенно ме убеди в героя си и заедно с Бурджу,както и останалите артисти направиха добър сериал с интересен сценарий.
Сега ,,Никой не знае,, ми е интересен като развитие на сюжета.


Благодаря за превода
Остани до мен (2018) - Бг.субтитри

https://old.vbox7.com/play:cc25d6ac06
Кадър от Невестата играе.

# 353
  • Мнения: 8 423
 wavey wavey wavey
Ели HugЗарани HugХелънче Hug
Зарани по край това гифче как хубаво си припомних за Кайъп самоооо  smile3521Чудесен сериал беше и жалко ,че така преждевременно го спряха ,можехме и по-дълго да си го гледаме.В този сериал за първи път видях Илкер и първото което ми направи впечатление за него тогава беше ,че има прилика с фронтмена на Депеш Мод smile3521

https://youtu.be/i2GEOcEcRtY

След това вече ме впечатли и с играта си. smile3521Все се сещам брат му на Фалко като умря какъв силен момент беше ,чак и на мен ми потекоха сълзи ,а не само на героите от сериала и ми се е запечатал в ума .
За Илкер определено Бурчин няма да е следващата му партнтъорка , Фунда въпреки че много я харесвам ,но може би няма и тя да е.Дето се вика ще поживеем и ще видим  с какво ще ни изненадат от екипа на сериала  smile3521
След Депеш за финал на поста един Кузгунски клип  smile3521Най-доброто от Кузгун и Дила  txtlovesе и най-лошото също защото при тях доброто и лошото и любовта и омразата вървят ръка за ръка.



https://youtu.be/PmbaLfxBn-I

# 354
  • Мнения: 12 818
 Hug Hug Hug

Кайъп ....Чудесен сериал беше и жалко ,че така преждевременно го спряха ,можехме и по-дълго да си го гледаме.В този сериал за първи път видях Илкер и първото което ми направи впечатление за него тогава беше ,че има прилика с фронтмена на Депеш Мод smile3521


Ени,  Peace Peace сега като си написала разбрах на кого ми напомня Илкер.
Чудесни клипчета
Peace

Аслъхан продължава да релаксира сред природата




В много добра форма е.

# 355
  • Мнения: 12 818
Както казваше Лиа, турските известни лица обичат да се снимат за да ни покажат къде са пътували.

Три хубави турски артистки
Аслъ се е идентифицирала от Халкидики -Гърция.


Долунай- Много целувки, много море, много копнеж, много обичана почивка


и Бубето,прекрасна
https://www.instagram.com/p/B0gdRkQh3aV/

# 356
  • Мнения: 8 423
 wavey wavey wavey
Ели Hug мерси за красотите  love001
И от мен Бурчинка  smile3521



с Ханде Догандемир

# 357
  • София
  • Мнения: 6 287
Това на втората снимка Ханде Доандемир ли е?
Не ми прилича на нея.

Бурчин е очарователна!  Heart Eyes

Снимката на Аслъ е много хубава. Чудесен кадър!

На Аслъхан евала за формата!  Grinning



Кой не харесваше Неслихан Атагюл?
Хелънчето май, нали?
Е, съжалявам, Хелънче, но точно тя ще е партньорка на твоя човек Енгин Аккюрек.

http://www.ranini.tv/haber/37292/1/sefirin-kizi-dizisinin-kadin- … uncusu-belli-oldu




Сериалът е на "нашите" продуценти O3 Medya, като този път са в партньорство с NGMedia.
Ще се излъчва по Star Tv. Планиран е да започне някъде към октомври-ноември.


Първи тийзър на филма с Арас Булут Йенемли Yedinci Koğuştaki Mucize.
В него участва и Йълдърай Шахинлер (Кайъп, Вътре, МУ)

# 358
  • Мнения: 4 572
Да, аз никак не я харесвам тази госпожа.

Този трийзър много подсказва за филма!

# 359
  • Мнения: 12 818
Това на втората снимка Ханде Доандемир ли е?
Не ми прилича на нея.


Хандето с тази визия ми прилича на Нехир Ердоан

Скрит текст:




Кой не харесваше Неслихан Атагюл?
Хелънчето май, нали?


+1 и аз се присъединявам към Хелънчето. Peace PeaceТочно тази ли, newsm78при толкова много други артистки. Пишете ме отсъстваща в киносалона на сериала. hahaha
Тугай Мерджан / Зеки от Сускунлар/ се присъединява към екипа на Енгин.

 


Загледах ,,Леке,, и ми допадна. Дано не са го приключили, а е ,,сезон финали,, защото историята има потенциал за още няколко епизода.

Малко инфо с руски превод от пресконференцията по повод ,, 7 чудо,,


Как известно, вчера была пресс- конференция нового фильма "Чудо в 7 камере", которая рассказывает о взаимоотношениях дочери и ее отца.
Исполнители главных ролей Арас Булут Ийнемли и Дениз Байсал пообщались с прессой:

Арас Булут: "Ради этой роли мне пришлось похудеть на 9 кг, а также интенсивно общаться и работать с психологами, чтобы влиться в роль, учитывая особенности моего персонажа."

Дениз: "Это был отличный опыт. Когда я читаю новые сценарии, я слушаю свое сердце. Я сделала правильный выбор, и не жалею о нем."


Последна редакция: ср, 31 юли 2019, 18:34 от eliNIM

Общи условия

Активация на акаунт