Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 31

  • 66 066
  • 755
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Аз днес пробвам Fresh Wear на Лореал, тези дни ще пиша отзиви.

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 870
Благодаря...
Чудех се м/у двата ...тествах в магазин, на ръката си обаче...
Римел като че ли ми се стори по покривен...

# 197
  • Мнения: 23 179
Благодаря...
Чудех се м/у двата ...тествах в магазин, на ръката си обаче...
Римел като че ли ми се стори по покривен...
РФДТ на Римел са по-покривни,но откъм цветове аз не си уцелвам за моята кожа на марката.
На Катрис също има хубави ФДТ.

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 15:20 от ДХ3

# 198
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Като напишете "фдт-на на ******" и почвам да гледам рядко тъпо и да хвърлям боб, защото не знам за кой от всичките фдт на дадената марка говорите Grinning

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 15:01 от Agent Provocateur

# 199
  • Мнения: 9
Здравейте, имате ли някакви впечатления от двата фон дьо тена на LLUMS (true skin, flawless) и от нози на Miss Sporty perfect to last 24 h ?

# 200
  • Мнения: 1 534
Благодаря...
Чудех се м/у двата ...тествах в магазин, на ръката си обаче...
Римел като че ли ми се стори по покривен...
РФДТ на Римел са по-покривни,но откъм цветове аз не си уцелвам за моята кожа на марката.
На Катрис също има хубави ФДТ.

На Римел е по-покривен, този със синята капачка стои много естествено на лицето. Но не препоръчвам за кожа, склонна към омазняване.

# 201
  • Мнения: X
Аз днес пробвам Fresh Wear на Лореал, тези дни ще пиша отзиви.
Вчера ФДТнът не мръдна докато не го свалих. Нарочно го понапластих, до пълно покритие, без пудра, просто се сля с кожата ми, с естествен сатенен завършек, не се събра в пори, бръчки и т.н и не се изтри от никъде. Малко е изсушаващ за мен, така че тези дни ще го пробвам с по-хидратираща грижа и по-мазна слънцезащита отдолу, но на първо четене страшно ми хареса.

# 202
  • Мнения: 5 644
Аз днес пробвам Fresh Wear на Лореал, тези дни ще пиша отзиви.
Вчера ФДТнът не мръдна докато не го свалих. Нарочно го понапластих, до пълно покритие, без пудра, просто се сля с кожата ми, с естествен сатенен завършек, не се събра в пори, бръчки и т.н и не се изтри от никъде. Малко е изсушаващ за мен, така че тези дни ще го пробвам с по-хидратираща грижа и по-мазна слънцезащита отдолу, но на първо четене страшно ми хареса.
С каква кожа си?

# 203
  • Мнения: X
Доста суха.

# 204
  • Мнения: 397
Здравейте. Не нося фдт, само вечер рядко. Правя много черни точки от него- имам супер чувствителна кожа.Най-доволна съм с хубава база за грим срещу пори /те са ми най-големия трън в очите / + хубава матираща пудра. Последно бях много доволна от inglot , направо все едно си слагах blur ефект на лицето на живо. Можете ли да ме посъветвате за други добри пудри? И също моля за препоръка за околоочен коректор.

# 205
  • варна
  • Мнения: 685
Коя е пудрата на Инглот с блър ефект?

# 206
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Аз днес пробвам Fresh Wear на Лореал, тези дни ще пиша отзиви.
Вчера ФДТнът не мръдна докато не го свалих. Нарочно го понапластих, до пълно покритие, без пудра, просто се сля с кожата ми, с естествен сатенен завършек, не се събра в пори, бръчки и т.н и не се изтри от никъде. Малко е изсушаващ за мен, така че тези дни ще го пробвам с по-хидратираща грижа и по-мазна слънцезащита отдолу, но на първо четене страшно ми хареса.
Просто идея - последните 2-3 дни го слагам чист върху чело и нос и смесен 50:50 с озаряващ ФДТ върху останалата част от лицето. Радвам се, че ти хареса Фреша Simple Smile
А аз си заимствам идеята за по-мазна слънцезащита отдолу - имам такава, дето все чака ред.

Здравейте. Не нося фдт, само вечер рядко. Правя много черни точки от него- имам супер чувствителна кожа.Най-доволна съм с хубава база за грим срещу пори /те са ми най-големия трън в очите / + хубава матираща пудра. Последно бях много доволна от inglot , направо все едно си слагах blur ефект на лицето на живо. Можете ли да ме посъветвате за други добри пудри? И също моля за препоръка за околоочен коректор.
Някои бази за грим , които буквално ми свиват порите ми причиняват и много черни точки, та поне при мен е голям баланс колко често слагам супер матираща и и изглаждаща база. Сигурна съм,  че точките са повече от базата, а не от ФДТ-ните ми. Опитвала съм и с база и отгоре ББ кремове, та имай едно наум...

Един-два линка за блърващи пудри - има и по-скъпи, кактo и дрогерийни:
https://fabfitfun.com/magazine/powders-for-invisible-pores/
https://www.cosmopolitan.com/uk/beauty-hair/makeup/reviews/g4901 … e-powder/?slide=4
https://www.allure.com/gallery/best-drugstore-setting-powder

Околоочен коректор - някой от тези на Мейбълин, зависи за какво ще го ползваш.
И гайд за коректорите на Мейбълин:
https://www.maybelline.com/makeup-tips/best-concealer-product-guide

Последна редакция: сб, 23 мар 2019, 19:40 от Agent Provocateur

# 207
  • Мнения: 31 342
Имам розовата на Бека страхотна пудра е.

# 208
  • Мнения: 397
Коя е пудрата на Инглот с блър ефект?

Пудрата е компактна, не прахообразна.. на капачката долу пише freedom system amc pressed powder , за чувствителна кожа

# 209
  • Sofia
  • Мнения: 262
Може ли да помоля да ми препоръчате база, с която ФДТ-ът ми да издържи максимално дълго на влажен и много горещ климат? Ползвам Revlon Colorstay, кожата ми е нормална към суха.

Общи условия

Активация на акаунт