Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 31

  • 66 024
  • 755
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 632
Здравейте, дами!
Имате ли впечатления от Виши Минералбленд?

# 211
  • Мнения: 4 424
Ea, колко струва въпросната пудра и от къде в България може да се купи?
Коя е пудрата на Инглот с блър ефект?

Пудрата е компактна, не прахообразна.. на капачката долу пише freedom system amc pressed powder , за чувствителна кожа

# 212
  • Мнения: 395
Аз пазарувам от Пловдив, фирмения магазин на Inglot- халите срещу капана, момичета, каквото и да съм взела от там, винаги съм била доволна, страхотна козметика. В София има на Стамболийски.  И коректори, и червила и мигли, очна линия- доста работи съм пробвала. И не са много по-скъпи от останалата масова козметика. Не съм сигурна за цена на пудрата..около 20 лв - 30 може би.. но аз в желанието си да намеря и друга толкова добра пудра пробвах няколко марки drugstore и всички са за около тези пари, нито една обаче толкова добра. Съотношението цена-качество, inglot са лидер в това, за мен поне

# 213
  • Мнения: 4 424
Благодаря ти.  Марката не ми е позната т.е. чувала съм, но не съм пробвала, и не знаех, че се внася тук. Уви, ще търся нещо от типа ДМ, Лили и т н  като магазин

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 00:43 от Luchia^^^

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
Фон дьо тенът на Fenty има ли склонност да оксидира? Четох подобни мнения в нет-а.

# 215
  • Мнения: 31 267
Фон дьо тенът на Fenty има ли склонност да оксидира? Четох подобни мнения в нет-а.
Не бих казала при мен, но е много тежък.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 763
Здравейте,момичета!Накой използвал ли е този матиращ серум и какво ви е мнението за него.Искам нещо много леко и ефирно/на Есте имам всичко/


ФДТ дава много красиво леко покритие, но при мен поне не е много издъжлив и към края на работния ден не е останало почти нищо от него.
Нося го обикновено вечер за излизане, защото прави кожата ми красива, с естествен завършек и тогава не търся трайност.
Не е особено покривен обаче, при по-големи несъвършенства не е най-удачният избор.

Комбинирам го с компактните метеорити на Герлен. Основи на ползвам никога.
Утре ще го пробвам със свободната пудра на Шанел, на която най-накрая й дойде редът и нямам търпение да я пробвам след толкова положителни мнения.

# 217
  • Мнения: 5 903
Да ви споделя за свободната пудра на Шанел. Първо, използвам я много отдавна, второ, много рядко, но все пак съм я харесвала. Но днес я нанесох върху фдт много лекичко и направо си изтрих грима. Изобщо не ми хареса и направо ше я подаря! Някак грозно подчертава порите ми на бузите, а аз нямам големи пори. Но ги прави по-големи! Изобщо, нещо съм разочарована в последно време от продуктите на Шанел, говоря за декоративна козметика, бялата изобщо няма да я подхващам. Аз съм голям фен и от много години. Може би защото минах на други марки ли, не знам. Но някак много ме дразни Шанел. Знам, какво ще кажете, че никога продуктите не са били кой знае какво. Но върху моята кожа стояха прекрасно, с малки изключения. Бе ще се разделяме май.

# 218
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Да ви споделя за свободната пудра на Шанел. Първо, използвам я много отдавна, второ, много рядко, но все пак съм я харесвала. Но днес я нанесох върху фдт много лекичко и направо си изтрих грима. Изобщо не ми хареса и направо ше я подаря! Някак грозно подчертава порите ми на бузите, а аз нямам големи пори. Но ги прави по-големи! Изобщо, нещо съм разочарована в последно време от продуктите на Шанел, говоря за декоративна козметика, бялата изобщо няма да я подхващам. Аз съм голям фен и от много години. Може би защото минах на други марки ли, не знам. Но някак много ме дразни Шанел. Знам, какво ще кажете, че никога продуктите не са били кой знае какво. Но върху моята кожа стояха прекрасно, с малки изключения. Бе ще се разделяме май.
Малко офф:
Скрит текст:
Сменяй името на блога Grinning

# 219
  • София
  • Мнения: 9 524
 Joy Joy Joy hahaha hahaha
Това беше верно в 10ката! Peace bowuu

# 220
  • Мнения: 5 903

Малко офф:
Скрит текст:
Сменяй името на блога Grinning
Скрит текст:
Никога! Знаеш ли колко хора са му хвърлили око 😜 Е, както винаги, от мен ще мине, от Шанел ще мине, ще се разберем!☺

# 221
  • Мнения: 991
Момичета, искам лятото да мина на минерален фон-дьо-тен. Такъв, който е под формата на свободна пудра. Така искам да слагам по-малко продукти и да мина с четката и да стм готова, а не да мажа крем, фдт, коректор, пудра.

Със суха и светложълта кожа съм.

В момента ползвам Калърстей за суха кожа, цвят бъф. Скоро си купих и някакъв фото Фокус на Wet n wild, много го хвалеха разни чуждестранни влогърки, отново най-светлия цвят.

Искам прахообразен и лек, тип Миракъл Мач на Макс Фактор. За жалост, колкото и да харесвам марката, явно не са помислили, че съществуват хора със Светла и жълтеникаво-неутрална кожа, та при тях всичко за лице е яко оранжево, дори безцветната им свободна пудра.

Та, освен Светла, жълтеникава и суха, кожата ми е хубава - нямам пъпки и петна, само лунички, които не целя да крия. Тоест не търся мега покритие. Искам нещо, което да изравни тена, да прави лицето хубаво, блърнато, да позволява отгоре да се сложи руж.

Моля помогнете. Simple Smile среден клас предпочитам.

# 222
  • Мнения: 171
Някой има ли мнение за това, налично е само в един цвят-21. Дали не е прекалено светло. Трябва ми за подновяване само, нещо не се надъхвам да си сменя фондьотена 3d3w на  L’Oreal true match, пък той не е много светъл. Някой ползвал ли е?

# 223
  • Мнения: 1
Здравейте, търся този kryolan tv paint stick фон дьо тен, но не намирам български сайт... Confused. Ще се радвам някой, който го ползва да сподели от къде и как се е сдобил с него, а също така да изкаже и мнение. Благодаря Blush

Последна редакция: сб, 30 мар 2019, 15:59 от Детелина Христова 625898

# 224
  • Варна
  • Мнения: 5 886
OutOfNowhere, Lily Lolo имат прилична цветова гама: https://www.zoya.bg/shop/%D0%91%D0%B8%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D … %D0%B5%D0%BD-v250

Аз съм доволна от тях - като покритие и как се държат върху кожата. В София се продават в Zoya и имат тестери, иначе също може да се поръча малка разфасовка, ако човек не е сигурен за точния тон..

Общи условия

Активация на акаунт