Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 19 453
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 424
И все пак...

# 661
  • Мнения: 28 960
Балки, как се сдоби с котараците? Joy Hug

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Кой каза "котаци"??!!! Балкиии  Hug Heart Eyes
Чудни са! Мили косматковци Hug
Доста съм заета и нямам време да пиша подробно. Но ви чета  Naughty Heart Eyes

Жгмъци, браво на теб! Чудесно е да се чувстваш чудесно  bouquet
Скайче, що тъй ми се вижда мрачничко  Outta Joint Whistling
Деско, гушкааай  Hug
Мимчо и ти Hug

# 663
  • Мнения: 28 960
Аз кой да гушкам....вероятно Телчо би се зарадвал на това предложение! Joy Joy Мойто чедо си замина в София....! Sad

# 664
  • Мнения: 2 092
Балки, много сладки! Heart

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 259
Flowers RoseДобро утро фиданки Flowers Rose !Врътнах и втората си четворка -4.6кг ....Продължаваме напред!Успех на всички ,хубав и изпълнен с положителни емоции ден Flowers Tulip Flowers Tulip Flowers Tulip

# 666
  • Мнения: 3 347

Добро утро с любимите ми нарциси Hug!

# 667
  • Мнения: 28 960
Добро утрооо!
Най после днес белтъчен ден....
Милене, продължаваш да ме ядосваш...с тия кила....това не може да е справедливо Crossing Arms
Днес съм купила вратни пържоли, едва ще дочакам вечерта, сега ще ги сложа в маринатка, ммм! Даже смятам да ги правя на фрайера!
Хайде бандичка кафе и хубав ден!

Последна редакция: чт, 11 апр 2019, 09:12 от mimi.7299

# 668
  • София
  • Мнения: 4 142
Добро утро,
Милене, браво!
Мими, ще паднат и при нас килограмите.
Мамексче, красота 🤗
Вълничке, 😘тежко ти е, но пък важното е детенце да е щастливо. Успех с диетата!
Деско,😍 с теб се радвам. Гушкай и заради мен.
Инджи, пак ли вода? Евала за издръжливостта 😘😘😘.
Жгмъцо, 😘 страхотен резултат, браво.
Стреличке, разкошни кичури.
Прекрасен ден на всички!

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Аз кой да гушкам....вероятно Телчо би се зарадвал на това предложение! Joy Joy Мойто чедо си замина в София....! Sad

Ай, ся и претенции. Каквото има под ръка  hahaha hahaha Чела съм с едно око hahaha hahaha
Милен няма да го чета повече Crossing Arms  Laughing Браво!

# 670
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Милене, няма да си играя с теб, пък  Crossing Arms как може такива килограми да смъкваш  Crazy
Иринко, Вангобче, изпълнено многократно  Party Hug И сутринта минах, завих, гушнах и сега съм на работа Simple Smile
Мамексче, Миме, благодаря за кафенцето и цветята Simple Smile
Усмихнат ден, момичета и момчета, че слънцето явно ни е бЕгало Wink

# 671
  • Мнения: 28 960
При нас пък по прогноза е дъждовно, а грее слънце, ще умра от яд, че отказахме Порто Лагос! Сгрешихме, те тия прогнози нещо не познавата напоследък!

# 672
  • Мнения: 5 424
Писаните са се скрили и не мога да ги открия. Забелязах, че тоалетната (поне едната) е ползвана, но храната не е докосвана. Вчера черната се качи горе на шкафа, сега е слязла, но не намирам нито едната, нито другата. Очаквах поне другата да се появи, снощи се гушках с нея, уж свикна с мен, но явно се е водила по другарчето си. Има ли надежда да излязат? Знам, че е още рано, но много се притеснявам за тях.

# 673
  • София
  • Мнения: 11 127
Ало, изписахте света бре ...

Ха, добър ден!  Hug

Емче, да от 2 години някъде ми  е най-ниското тегло!  Grinning Усещането е велико!  Heart Eyes
Имам дългосрочен план, но Великден и пътуването до Мадрид ще ме върнат малко назад, ама и Хасан е хор, та ще се отпусна умерено, че не ми се ще да си прецакам изстраданите килограми! Реших (дано устискам) да ям козунак само един ден, щото ще го меся и няма начин да не си хапна! Ще мъкна с мен и кантара, че да се дисциплонирам!  Naughty В Мадрид няма да го взимам обаче, но там най-голям кеф ще си правя с друго, не с храна. Храна ще е, но за душата. Heart Eyes Ох, нямам търпение вече... Леле размечтах се.  Laughing Къде е разказа за Германията, Еми ?

Благодаря на всички за поздравленията!  Heart Eyes

Милене, засрами се, веднага!  Hug

Котколюбец и аз не съм.  Wink

Деси  Heart Eyes

Мамексче, кви мазнини бе чадо ??  newsm78

Вчера привечер в София беше истинска слънчева пролет, след цял ден мръщене. За жалост сега пак е надвиснало небето и аха да завали ...

Слънчево да ви е в душите!  Hug Heart Eyes

# 674
  • Стара Загора
  • Мнения: 628
Здрастии, ето ме.
И при нас студено и вали, искам у нас на топло на дивана.
Ко беше  нИ помня, мозъка ми айрян.
Снощи на кръчмата не ми хареса - мръсно и блудкаво и салата увяхнала. Значи много мразя прехвалени заведения и скъпи да предлагат такива боклуци. Но пък само на мен ли ми изглежда така чудя се. Пълно с народ и ядат и пият и хич не им пука от тези неща. А пък аз още от диваните и покривките/ подложките на масите се погнусих.
Ми тва е, хората са по-добре като не обръщат внимание. Оплаках се, чао.

Общи условия

Активация на акаунт