ДОМКО - месец на текстила

  • 7 409
  • 185
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 763
Текстилът в дома ни е акцент, който  най-лесно и с най-малко разходи подлежи на промяна, когато искаме да внесем свежест. В момента в нашата всекидневна той е в нежно зелено и бледо оранжево за пролетно настроение. Най-добър комфорт създават естествените материи и най-използван у нас е памучният текстил.

# 61
  • Мнения: 15 960
Харесвам меки и пастелни тонове - слонова кост, бежово, кафяво и естествени материи.

# 62
  • Мнения: 1 476
Харесвам светлите цветове, не ми допадат ярки или тъмни, от които те заболяват очите.

# 63
  • Мнения: 556
Стилът на дома ни е рустик, затова текстила избираме в свежи цветове, като контраст на дървения интериор.

# 64
  • София
  • Мнения: 574
Изчистен интериор предпочитам,материята да е памук,лен с нежни цветове Simple Smile

# 65
  • Мнения: 854
Комбинация от сиво, черно и червено

# 66
  • Мнения: 745
Харесвам модерен изчистен дизайн с син акцент

# 67
  • у нас
  • Мнения: 5 715
В различните нюанси на лилавото.

# 68
  • Мнения: 198
Любими цветове са мента и новото зелено а от материите, тези които лесно се поддържат.

# 69
  • Мнения: 1 406
Любими са ми нежните цветове. Прасковено, светло розово и светло лилаво.

# 70
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
кремаво

# 71
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Обичам комбинацията бяло, черно и червено. Затова в тези цветове е холът ни, като всичко е в бяло и черно, включително и пердетата, а диванът ни е червен.

# 72
  • Мнения: 254
харесвам бял цвят съчетан със свежи цветове

# 73
  • Мнения: 4 594
Аз харесвам свежи цветове, обожавам лилаво и всичките му нюанси, така че спалнята вече има доста лилави акценти. За останалите стаи предпочитам зелено, жълто, оранжево, но само като акцент, разбира се, не твърде натрапчиво.

# 74
  • Мнения: 1 090

Харесвам бежово-кафяви цветове за интериор, а така също зелено, жълто и синьо.

Общи условия

Активация на акаунт