Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 март 2019, 14:56 ч.

Боледуване на децата ни - тема 65

• 8 844
  • 142
  •   2
Отговори
# 135
  • София
Ааа, той е от този тип лекарства. Ами щом детето е изнервено, и така е преценила лекарката, не се притеснявай и му дай.

# 136
  • shumen
Щом лекар е преценил му дай.

# 137
  • Soft kitty, warm kitty, little ball of fur, happy kitty, sleepy kitty, purr, purr, purr!
Момичета, има ли в момента някакъв вирус из София?
Малката вдигна температура от нищо - нито сопол, нито кашлица, само казва, че я болят крака и ръце... Какво може да е това?

За сега нищо не съм дала, освен едно витамин С от 100 мг. Т е 38.3 като я премерих... Ще я следя, ако скочи нагоре ще дам нещо...

# 138
  • София
Вчера и детето вдигна температура от нищото. 37.4, после смъкна, преди лягане вдигна 37.7. През нощта също имаше, но не особено висока, та не съм давала нищо. Днес няма.
Оплака се от главоболие и болки в крака.
Иначе вируси има всякакви, целогодишно.

# 139
И аз преди няколко дни бях така.
Удари ме в сливиците.

# 140
  • Soft kitty, warm kitty, little ball of fur, happy kitty, sleepy kitty, purr, purr, purr!
Уф, то наистина постоянно циркулират всякакви вируси, ама не се беше случвало до сега да има само Т без гърло, сополи и запушен нос. Дано се размине без друго и да смъкне... Че и бебето на 1г., хич не ми се ще да прихване....

# 141
  • shumen
Има такъв вирус с болки,Т,разтройство и повръщане.

# 142
Има такъв вирус с болки,Т,разтройство и повръщане.
Ама те вече минаха едън такъв децата - каката го изкара с еднократно вдигане на Т и сопол с кашлица. Малкия го изкара с 3-4 дни Т и разстройство... Не ми се иска хич да ги повтаря...

Общи условия

Активация на акаунт