Боледуване на децата ни - тема 65

  • 38 766
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 7 276
Ааа, той е от този тип лекарства. Ами щом детето е изнервено, и така е преценила лекарката, не се притеснявай и му дай.

# 136
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Щом лекар е преценил му дай.

# 137
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
Момичета, има ли в момента някакъв вирус из София?
Малката вдигна температура от нищо - нито сопол, нито кашлица, само казва, че я болят крака и ръце... Какво може да е това?

За сега нищо не съм дала, освен едно витамин С от 100 мг. Т е 38.3 като я премерих... Ще я следя, ако скочи нагоре ще дам нещо...

# 138
  • София
  • Мнения: 11 407
Вчера и детето вдигна температура от нищото. 37.4, после смъкна, преди лягане вдигна 37.7. През нощта също имаше, но не особено висока, та не съм давала нищо. Днес няма.
Оплака се от главоболие и болки в крака.
Иначе вируси има всякакви, целогодишно.

# 139
  • Мнения: 21 202
И аз преди няколко дни бях така.
Удари ме в сливиците.

# 140
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
Уф, то наистина постоянно циркулират всякакви вируси, ама не се беше случвало до сега да има само Т без гърло, сополи и запушен нос. Дано се размине без друго и да смъкне... Че и бебето на 1г., хич не ми се ще да прихване....

# 141
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Има такъв вирус с болки,Т,разтройство и повръщане.

# 142
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
Има такъв вирус с болки,Т,разтройство и повръщане.
Ама те вече минаха едън такъв децата - каката го изкара с еднократно вдигане на Т и сопол с кашлица. Малкия го изкара с 3-4 дни Т и разстройство... Не ми се иска хич да ги повтаря...

# 143
  • Мнения: X
Ние хванахме ужасен вирус. Първо малкия, сега и аз. Започва с отпадналост, температура, болки в гърлото. После повръщане, диария и за капак ужасна хрема. Кошмар!
Вече изпитвам ужас от високи темп., а и от чревни вируси, защото с такъв лежахме преди в болницата.
Малкия вече е по - добре пу пу, но аз имам чувството, че ще пукна.

# 144
  • Мнения: 1 531
Ужас...
Всичко в едно. 😔
И аз изпадам в ужас от повръщане и диария и Т.Всяка година влизаме в болница с такъв вирус.
Но чак хрема, гърло ,отпадналост и още екстри е направо кошмар...
Бързо възстановяване ви желая и повече да не боледувате 🌼🌼

# 145
  • Мнения: X
Благодаря, много здраве на всички желая.
Цялата година ни тръгна на болести, на 1ви януари още се бяхме тръшнали.. Дано догодина е по - добре.
Всеки градински вирус хваща, 5 днк на градина, 15 вкъщи..

# 146
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Сиси и аз изпадам в ужас от такива вируси.Моя и той се разболяваше в ДГ от всичко що мине,но ще видим тази година в училище как ще е.

# 147
  • Аз ще се вмъкна в теб, ще разбъркам в теб, ще разхвърлям душата ти аз, ще се влея във теб, ще кипя във теб, ще взривя покоя ти!
  • Мнения: 3 654
У нас пък есента ни разказа играта. Първо каката едно чудо с кашлица и гърло изкара, с еднократно вдигане на Т 38,6. Мина й сравнително бързо. После малкия беше с нещо като разстрайство и го държа повече от 10 дни. Все меки и кашави изпражнения, накрая му никна един зъб и мина.. Айде после пак каката повръщане, диария и температура.. вдигна 39,7... Но и това мина за няколко дни. Поне не влязохме в болница сега с тия болести, че обикновено там завършваме Sad
Снощи пак повърна каката, но ми се струва, че се дължи на една палачинка със сладко от фургон на улицата... Абее, ужас е и при нас есента. Дано премине вече, че нямам сили. Всяка седмица нова драма... Пфуу

# 148
  • Мнения: 4 706
След седмица на градина, и рязкото застудяване дъщерята е с хрема от вчера. Дано с това се размине, но все се надявах, че на 6 имат по-голям имунитет. Направо съм разочарована.

# 149
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Моя и той седмица на училище и тая вечер подсмърча.Дадох Витамин С, пръснах физиологичен и св надявам до Вторник да се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт