Дискова херния - 18

  • 66 216
  • 760
  •   1
Отговори
# 660
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И аз ползвами на Хил успешно. Например без Вомитусхил вкъщи не оставаме, както Инфлуцид или Осцилококцинум. И не, не си въобразявам за тях, защото с децата ги ползвам от бебета.
И аз ходих на класически хомеопат и там не видях накакъв особен ефект.

# 661
  • Мнения: 19 490
Нан, аз се поразтърсих на хомеопатичните лекарства за дископатии, обаче никъде не намерих потенция от 10 СН за хиперикум, да не е някаква грешка? Ти намери ли си точно 10, защото аз намирам 9, 15, 30 и т.н.

# 662
  • Мнения: 71
Здравейте! Къде да ида във Варна на ЯМР? Към д-р Цонев съм се ориентирала - правил ми е 2 фетални морфологии, доволна съм, но нямам наблюдения как е с разчитането на ЯМР на гръбнак. Благодаря на всички, които ще споделят отзиви.

На мен той ми разчита в Сити Клиник ЯМР. Доволна сьм.
Искам да питам който е ходил на Санаториум имате ли влошаване след това. Мен сега повече ме боли гьрба от преди да отида, а там ми беше минало....

# 663
  • Мнения: 19 490
Да, аз имах влошаване, точно след като се върнах от Велинград и ме сви нерва страхотно, наложи се пак да пия НСПВС и мидокалм. Но го свързвам с претоварването първия ден като се върнах в къщи с домакинска работа. Около десет-дванайсет дни след това ме отпусна, вече не пия лекарства, а и някои казват, че ефект настъпвал до седмица-две след балнеото и физиотерапията. Дано.

# 664
  • Мнения: 2 242
Някои хора казват, че затоплянето и спа процедурите са противопоказни при болки в кръста и възпаления от такъв тип.
Аз не смея да ходя на санаториум.. даже и нагряващия колан не знам дали е ок.
Някой пил ли е баклофен и невритоген? Не знам от тях ли е ама имам някакво замайване... толкова пък да е силен тоя Баклофен..
Никакво действие няма относно болката в крака от прищипания нерв..

# 665
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Нан, аз се поразтърсих на хомеопатичните лекарства за дископатии, обаче никъде не намерих потенция от 10 СН за хиперикум, да не е някаква грешка? Ти намери ли си точно 10, защото аз намирам 9, 15, 30 и т.н.
Грешка е, да. Той уточнява по-долу в коментарите. А аз забравих да кажа. Вярната потенция е 30 сн.

Аз съм все по-добре. Толкова безболезнено, освен с Диклака, не ми е било от година насам.

# 666
  • Мнения: 19 490
Нан, страхотна новина, все така да бързо да се подобряваш и да мине съвсем...Започвам и аз, благодаря за уточнението, ще си взема вярната потенция. Предимството на този вид лекарства е, че се взимат дълго време и не вредят за разлика от НСПВС

# 667
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Нан, страхотна новина, все така да бързо да се подобряваш и да мине съвсем...Започвам и аз, благодаря за уточнението, ще си взема вярната потенция. Предимството на този вид лекарства е, че се взимат дълго време и не вредят за разлика от НСПВС
Дръж ни в течение и при теб как е. Вярвам, че е полезно за всички.
Имай предвид, че минути след първия прием се почувствах ужасно - започнах да треперя и да ми се гади, като при температура, каквато нямах. Реших, че това е онази лечебна криза при хомеопатичните. Продължи около час, повече не съм получавала.

# 668
  • Мнения: 19 490
Ще го имам предвид. Сиропът на доктора взимаш ли го и него? Днес си го поръчах. По принцип бабините зъби знам че препоръчват за ДХ, а в него има от тази билка.

# 669
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Не съм го поръчала, но обмислям. Със сигурност ще помогне при лечението.

# 670
  • Мнения: 907
Аз пих баклофен, когато се нахраня добре изобщо не видях странично реакции. Но сега го спрях, моята работа отива на втора операция, до месец ще се реши.

# 671
  • Мнения: 71
Някои хора казват, че затоплянето и спа процедурите са противопоказни при болки в кръста и възпаления от такъв тип.
Аз не смея да ходя на санаториум.. даже и нагряващия колан не знам дали е ок.
Някой пил ли е баклофен и невритоген? Не знам от тях ли е ама имам някакво замайване... толкова пък да е силен тоя Баклофен..
Никакво действие няма относно болката в крака от прищипания нерв..

Аз сьм пила Баклофен, отвратителен е...замаяна бях...сякаш не на себе си и го спрях.

# 672
  • Мнения: 486
Лятото направих само четири бани на смолянските бани и ви казвам,такъв кръст ме заболя,където по- принцип нямам проблеми с кръста,а с врата.
Всичко се активира врат,рамо,кръст.Изглежда е някаква реакция от водата,понеже дори си я правех леко топла.

# 673
  • Мнения: 907
Преди първата ми операция бях във Велинград на почивка, прекратих я заради влошаване още на третия ден.

# 674
  • Мнения: 372
Някой пил ли е баклофен и невритоген? Не знам от тях ли е ама имам някакво замайване... толкова пък да е силен тоя Баклофен..
Никакво действие няма относно болката в крака от прищипания нерв..

Невритогена е по-скоро билково, не би трябвало да е от него; баклофен е по-подозрителен в случая

Общи условия

Активация на акаунт