Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 11

  • 48 690
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 045
Чака се доста-от мои братовчеди знам...особено ако не искаш да е ромче...

# 631
  • На остров
  • Мнения: 13 498
В сравнение с чужбина е много по добре.
И като време и като цена.

# 632
  • Мнения: 3 505
Не съм се интересувала как е в чужбина, но тук бели деца почти няма вече и си се чака доста. За мен осиновяването не е по-добър вариант от донорската яйцеклетка.

# 633
  • София
  • Мнения: 3 412
Момичета започвам отново след 6 месечната почивка която направих. Ходих на 2-ри ден и отказах всякакви стимулации, решихме всичко да е естествено без медикаменти и без това все 1Я ще извадим поне да е по качествена. Е2 - 36,6 за 2-ри ден добър, ФСХ - 15,34 малко висок но това си е от ЕГН-то нали е и променлив хормон. На 29.05 ще видим колко Ф има и какво да очаквам.

# 634
  • Мнения: X
Момичета започвам отново след 6 месечната почивка която направих. Ходих на 2-ри ден и отказах всякакви стимулации, решихме всичко да е естествено без медикаменти и без това все 1Я ще извадим поне да е по качествена. Е2 - 36,6 за 2-ри ден добър, ФСХ - 15,34 малко висок но това си е от ЕГН-то нали е и променлив хормон. На 29.05 ще видим колко Ф има и какво да очаквам.


Успех!!!

# 635
  • Мнения: 505
Успех Пепита.

# 636
  • София
  • Мнения: 3 412
Много Ви благодаря момичета, дай боже всички да успеем макар в последния ни шанс, зная колко усилия и разочарования сме преживели и заслужаваме много радост на финала Flowers Four Leaf Clover

# 637
  • Мнения: 3 505
Късмет, Пепита!

# 638
  • Мнения: 113
Късмет Пепита!

# 639
  • Мнения: 60
Здравейте момичета!На 43 съм и на 05.03 загубихме тоновете в 8г.с на така желаното щастие!Имам два замразени и Дай Боже късметлийски ембриона ,които чакат ред! В графа "неустановени" сме! За първи път имам леки завишени NK клетки и бих искала да попитам за съвет за тези вливки / много противоречиви мнения / !Благодаря ви!

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Момичета , знаете ли цени на Донорски яйцеклетки, в смисъл в отделните клиники колко излиза инвитро с донорска яйцеклетка.
Колкото и да ровя в сайтовете Майчин дом , Щерев ,Надежда и Токуда , така овъртат и така пишат ,че точна цена не мога да си спретна колкото и да се опитвам.
Sad

# 641
  • Мнения: 3 505
Казабланка, едва ли може точна цена да се спретне.Когато разпитвах преди около година, най-ниската цена, която бяха платили разпитваните беше около 7 хиляди, а най-високата около 13 000.

# 642
  • На остров
  • Мнения: 13 498
А защото нямат точни цени ?

# 643
  • Мнения: 1 191
casablanka, когато преди 3-4 години правих опита с ДЯ, цената беше около 6000 лв., но разделиха яйцеклетките за мен и още една жена, имахме по 5 за всяка. Целия опит ми излезе около 10 000 лв. без изследванията и поддържащата терапия след трансфера, защото и за имах стимулация. От опита имах пет ембриона от петте яйцеклетки на донорката и един от моя Я, с трансфер на два ембриона от донорката и един мой на пети ден и БХ, след това това правих ЗЕТ с останалите три от донорката, който пак завърши с БХ, след което се отказах от ДЯ и продължих още два опита с мои, от които втория беше успешен. 

# 644
  • Мнения: 220
E ,това е !Понякога съдбата си знае работата .Ето, поредното доказателство ,че и младите имат %некачествени и понякога май доста големичък..Какво, ще кажат великите генетици робуващи на статистиките .Салинда ,а на каква възраст беше ?

Общи условия

Активация на акаунт