"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 35

  • 42 781
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
От Понеделник до Петък - 22:00 часа 💥
🌹🆕

🕊

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Ако героинята на Севджан се върне, образа и може да е достъчно избелен, че да премине към положителен. Похват в турските дизита.

      Сигурно може, Славе!  Peace  Ама трябва да покажат сериозна причина за "избелването"?!  newsm78 А аз някак си не мога да я видя?!  Naughty - За всички гадости, които натвори досега, й се размина! Защо да променя начина си на живот, или мисленето си?!  newsm78

# 692
  • Мнения: 8 098
Феновете твърдят, че това завръщане на Севджан се отнася за прибирането и у дома, след терапията и не касае сериала ...Confused

Четвърто място от Blush SOMERA e сериозна работа...



От Понеделник до Петък - 22:00 часа 💥
🌹🆕


Стоянова, Hug за къде става дума?

# 693
  • Мнения: 11 984
Планет, има една приказка, като те удари горния праг/ таван виждаш долния. Джан нали каза, че никой няма да я иска на работа в този сектор след всичко, е мама Хюма може и да я прибере във фирмата знам ли.

Ако е така както твърдят феновете, освен здраве и сила друго не и пожелавам

# 694
  • Варна
  • Мнения: 1 078
         Славе, но аз доколкото си спомням, тя получи бая тлъста сума от Фабри бей?!  newsm78
     Според неговите думи - " Сума, с която може да устрои живота си навсякъде по света!"
     Значи може да си основе собствена фирма и да продължи да си живее, както й харесва.  newsm78
     Даже може да смени сферата на дейност,  защото в рекламата не показа някакви качества, освен че крадеше чужди идеи?!  newsm78

     А Хюма анъм може да не защитава интересите на синовете си,но собствените си интереси със сигурност ще защити!  Mr. Green

     Алекс  - БТВ Лейди! - Любов на инат!

# 695
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Феновете твърдят, че това завръщане на Севджан се отнася за прибирането и у дома, след терапията и не касае сериала ...Confused

Четвърто място от Blush SOMERA e сериозна работа...



От Понеделник до Петък - 22:00 часа 💥
🌹🆕


Стоянова, Hug за къде става дума?
За стар сериал на Джан Яман с Аджеля Топалоулу 😜

# 696
  • Мнения: 8 098

За стар сериал на Джан Яман с Аджеля Топалоулу 😜


A, ставало дума за Inadina Ask ...aз помислих, че става дума за Птичката...и че някой вече го е закупил!:flushed:
Не ми се получава да гледам дублажи на турските сериали.., а този пък още по-малко:confounded:

# 697
  • Мнения: 367
Момичета, гледам в момента по БТВ Лейди "Да обичаш на инат". Ужас!!!!!! Направо са окепезили хубавото сериалче с този превод! Отвратителни гласове! Но пък Джан и тука е сладък:close:Stuck Out Tongue Winking Eye
Кога го дават този сериал по бтв лейди?

Всеки делничен ден от 11.00 и 22.00ч.

# 698
# 699
  • Мнения: 981
Ама Джан с тая обрасла брада хич не ми харесва....поне да я оформи малко, и го застарява супер много....Unamused

# 700
  • Мнения: 8 098
Снимат рождения ден на Джан Дивит, за който феновете твърдят, че е днес.Nerd



# 701
  • Мнения: 1 511
А, аз си помислих, че може да е годежно парти 🤔😃

# 702
# 703
  • Мнения: 8 098


Олеле.. много емоционална среща на фамилиите...Joy

Мевкибе няма да се даде на Хюма, но гадината и е скроила някакъв номер...Angry  







Мевкибе пада в клопката на Хюма и май  нарежда, че докато е жива  няма да и даде дъщеря си за снаха...Thinking


Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 21:05 от alex_94

# 704
  • Мнения: 972
alex 🤗🤗
Мевкибе не си поплюва, казва ѝ всичко на Хюма. - ако беше майка, нямаше да поставиш сина си в това положение. 😁😁
Чакам да видя реакцията на Джан за спора между двете - струва ми се, че е по вероятно да защити Мевкибе, а не майка си.

Общи условия

Активация на акаунт