ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 351
  • 735
  •   1
Отговори
# 225
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Официално от Енгин. Втори сезон идва на 26.04.


Много ми е сладурест тука Laughing Heart Eyes


Ами именно, що да се преструва? Като не му харесва да идва следващата. То какво ли не четох за него че бил с нея от съжаление, че заради влиянието на баща и, а нещата вероятно са съвсем прости както при други млади хора- харесва си я, пък предвид срока на отношенията им най-вероятно и чувства има....
Приятелства се формират най лесно в по-млади години. Някъде до към 20-22 остават почти завинаги...Аз си имам две най-близки приятелки които са ми от детските години, стигат ми, както се казва, с тях си знаем и кътните зъби Crazy Другото са ми добри познати.

# 226
  • Мнения: 27 478
Какво съжаление, глупости . За влиянието на бабато тази теория я развихме ,даже и Рори помня че  коментира   . Заради делото си оплете  кошницата . Тази теория е грешна  ,мина време , още са заедно .

Познати всеки има , истински приятели са малко .  



 

  

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 23:39 от femmi2

# 227
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
На няколко пъти подминавах претенциите ви към гостуването на Хазар при Гала. Сега няма да подмина. Недоумявам защо очаквате от сутрешно женско клюкарско-модно-козметично-кулинарно-здравно-... и т.н. предаване, да предложи нещо встрани от обичайната си тематика. Въпросите задавани в такова предаване са според насочеността му. И Хазар трябва да е била наясно с това. Не са я поканили в централната емисия на новините, а в женски сутрешен блок. Не съм гледала участието ѝ, не гледам Нова с изключение на формат като Капките, или Х фактор, и не съм фен на Гала. Но щом толкова години е оцеляла и води това предаване, значи не е толкова тъпа.
Да правите сравнения с Диана Любенова и нейното предаване, което е за култура, пък е пълен абсурд.
Несъпоставими са двете предавания.
Учтиво моля да спрете да охкате и пъшкате що Гала не била питала това и онова Хазар, ами я била питала третото. Защото на Гала работата ѝ е да задава като третите въпроси. А Хазар, ако е искала да я питат товато и оновато, а не третото, да е отишла в предаване, в което се задават съответните въпроси вместо да гостува на Гала.  Peace

Много ми е интересно какви са тия Толгаханови фенки, с очевидно изпити мозъци, които пишат "албанката го  върза  с дете и се ожени". Явно им се вижда съвсем дребна и незначителна подробността, че въпросната албанка забременя повече от година след сватбата им, а детето ще се роди повече от 2 години след нея.  Mr. Green

# 228
  • Мнения: 27 478
Харесаш  някоя обикновена далеч от неговите среди   е почти невъзможно . Класи,  различия ,такъв в живота .  

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 23:41 от femmi2

# 229
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Проф, ако изгледаш видеото ще разбереш за какво говорехме. Още ми идва да откачам и пъшкам. Да оставим на страна както казваш за професионалната част като кариера, имена и т.н., водещата задаваше неадекватни въпроси за личния живот, въобще не беше подготвена, не знаеше кой стои пред нея. Пита едно, примерно четох че си една на мама и на тати, пък Хазар и отгонваря не е вярно имам двама братя и още с първия въпрос стана неловко... В тоя стил още няколко въпроса... Следва "сигурно в инста ти има много български фенове" Хазар така  newsm12 smile3506 Сигурно, но тя откъде да знае, а оная очаква отговор....Следва как се справяш с езика /турския/ Хазар е от турскоговорящата част от Кипър... каза и че си осъвършенствала езика от турските сериали hahaha Как можело да посещава психолог, само дето не я пита луда ли била....и Хазар пак остана така newsm09 така и така и така.... Не помня всичко. Добре че гостенката се усмихваше, но и личеше че има някаква неловкост в разговора.
Да започвам ли за забулената преводачка заради която и малкото тъп разговор изпадаше в продължителна кома? Оная все едно не знаеше езика и обясняваше обясняваше някакви неща там, може би пък както Марга каза се е опитвала да смели и обясни неадекватните въпроси на водещата.... Joy През цялото време докато слушах ми беше неловко, явно е имало защо. Изгледай го и пак ще говорим, макар че дотогава ще съм забравила, защото мозъкът ми не складира толкова простотия колкото изгледах там.
Да казвам ли колко абсолютно неадекватни журналисти имаме в национален ефир и как биват сваляни адекватни предавания, а остава сволоч за затъпяване на нацията?
А, можело знтачи, преди няколко дни, миналата седмица, с гръб към телевизора на работа чувам същата водсеща да пита актьори от Откраднат живот за кастинги, забавни моменти на сета, как си учат репликите с медицинската терминология, как протича снимачния ден, колегите, шефа, режисьора и още точни въпроси. А Хазар беше поканена в качеството и на жури на фестивала и нито един въпрос за това Joy

Относно Толгахан не знам за какво го ожалват фенките му като откак сме разбрали за него, в живота му е миска след миска. Ако тая не беше се омъжила за него щеше да е някоя друга като нея. Ча кълве на грозотии, тоя кълве на тунинговани миски. Разбирам предишната да е била атомен физик че да го ожалват ама то все едно и също от години 33uu

ПП Пък щях да съм кратка, но съм забравила да публикувам поста та се дописах още и стана...Embarassed

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 23:12 от Беллора

# 230
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 984
Хич не ме кандърдисвай  Laughing , нямам време за губене.
Откраднат живот не го ли дават по същата тази Нова, в която работи и Гала?  newsm78 Т.е. каквото и да е говорено, е било за тяхна си продукция, за която няма как да не знаят основното. 

# 231
  • Мнения: 27 478
СЦ дето и пишат въпросите  не им дреме за турските актьори .  Има интерес от хората и сериалите ,но за покани и интервюта рядко . Идват само за фестивала на киното в Б - я.
Бел ще ме умориш Joy
Дуда коя зодия е ?
  



Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 17:53 от femmi2

# 232
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Тя води предаване за лайф стайл и поне по тая част можеше да се информира, като я плюхме това имах предвид, беше абсолютно неподготвена. Представи гостенката си като жури на какво беше там и нито дума по-нататък по тоя въпрос, кой я е поканил от наша страна все пак щеше да чуе някое българско име.
Едно от най-дразнещите ме неща е наши журналисти като започнат да питат гостите си от чужбина "харесва лри ви София" Е какво се очаква да кажат hahaha  Преди време някакъв рокаджия гледах как го питат това, човекът правеше нещастни опити да опише възторга си от Каварна и така няколко пъти го прекъсваха за София, ми измъца там някакви неща че бягал от бетона и сивотата hahaha

Правилно, не ти трябва да гледаш, аз се напрегнах, усещах как настъпвам педала чакайки  да изтече превода докато забулената се обяснява ooooh! И още нещо, в турските лайф стгайл предавания няма нито една чаршафосана, напротив, повечето са на границата да ги объркат с уличници а в нашето предаване шок шок шок - чаршафи до земята и забрадка от която се виждаха само очите и устата #Crazy

Фемо виж тук за Сонга, пише сюжет и герои. Не му е хубав рейтинга за втора серия...
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_942070

Дуда е скорпион.

# 233
  • Мнения: 27 478
Благодаря за линка Flowers Hibiscus
Драма  жанра . Героинята на Сонга се казва Рейхан и е хамиле ще ражда .
Героят на  партньора секси  парче се води у сюжета  .



Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 17:50 от femmi2

# 234
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Бях ти казала че я видях на снимка по светло син халат и с едно съвсем малко бебе и мъж с който му се радваха. Казах че е Биркан, ама сега видях че и другия е с брада и мустаци та може да съм ги объркала, видя ли някой космарляк и не се задълбочавам много ако не е Ча.
Абе колкото по-млади Турци, толкова по обрасли - мързел ли е, мода ли, ужас направо ooooh! Преди малко видях Ча на снимката с роднините там батовчед и баща му и дядото - Ча и братовчеда бради и мустаци, бащата само едни мустаци, а дядото най-възрастния човек гладък като яйце. То Чачовото не е и брада ами някаква безформена вълна ooooh!

# 235
  • Мнения: 21 201
Добър Ви ден. Party
Снощи случайно попаднах на Емир в третия сезон/преди да стане Емко №3, но бързо привключих канала.
 Shocked #Crazy
Скрит текст:
Бурак Хакъ с неговата възлюбена.

# 236
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
 Емко 3 въобще не си го причинявам, депресиращ ми е, пък сюжета пълна простотия.
Наде, видах го и се потресох. Да не се повтарям за козините ooooh!

А Енгин Йозтюрк снима последна серия четвърта на нещастния си сериал, ще я излъчат другата седмица... Както си и знаехме, ще се окаже свободен за Протектора. Изненадани има ли? Аз не съм, ако си спомняте още преди да започне толкова му давах.

# 237
  • Мнения: 27 478
  Добър вечер  Simple Smile
 Времето  е пролетно и цял ден  се шматках  и разхождах

 Хазалинда и Мишо като семейни





грее с усмивка   Heart Eyes
 Облеклото по дамашни дрехи и отгоре с перушина   ooooh! ooooh!  Стават за вкъщи ,не за ресторант .
 
Скрит текст:
Скрит текст:
СС   по моловете


колаж на Али Ав

Цитат
А Енгин Йозтюрк снима последна серия четвърта на нещастния си сериал, ще я излъчат другата седмица... Както си и знаехме, ще се окаже свободен за Протектора. Изненадани има ли? Аз не съм, ако си спомняте още преди да започне толкова му давах.
Не сме изненадани . Енго каза ще участва в 3 сезон преди да окапе дизито , застраховал се  е .  

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 18:50 от femmi2

# 238
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Heart Eyes
В лице е кукличка, ама с тая умрялата булонка с която се е навлякла е пълен ужас стайлинга и Rolling Eyes
Heart Eyes
 
Пък Сера в тоя стил айн, цвай полицай ми прилича на уличниците в третата част на Американски пай, май, историята с ергенското парти на ГГ hahaha

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 21:30 от Беллора

# 239
  • Мнения: 27 478
 Тая фуражка ,както каза Белка айн ,цвайн ,полицай.  
Знаем си я нашата ,къвто вкуса  за дрехи ,такъв и за мъже . Патрона преди  е сексапилен ,ся е като Парцал .

Общи условия

Активация на акаунт