ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 348
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 478
Сори ,за объркването но през телефона е така ,редактирах каквото можах .
Ети ,за главните дето Аксой иска да прави трети сезон с тях питах . Имат ли химия , как играят  ?  

Как 2016 ,не са  ли от 2017  заедно ?  Не са от началото на Ичардето ,щото тая се появи по - късно . Не вярвам че се познавали от преди   .

Клаузи за ЛЖ   може да има  но и да няма  се пази ,щото не обича публичност .
На премиери тази или някоя друга  няма да завлече .  С тази промяна в него  току виж ги взел на  такова събитие .  
 Врънка се селфят у къщата  но Ча не дава  да го слага   . Тоя двор не остана нещо непоказано  .
Мазната й физиономия ще гледаме на яхтата лятото ,ако му остане време за почивка от проекта .
Предния път сънувах кошмар  , дано сънувам и бие шута,   ама надали .  
Ако   ми бяхте казали че  ще се задържи с някоя и ще  позира с нея пред фотографи
щях да кажа  Невъзможно  !

  И аз ще прая като лисицата  ще  снимам полянки и треви  дразна   Чачовите фенове Joy  
Инстаторита не разбирам но ще се научим като трябва .




  
 

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 10:31 от femmi2

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Абе Ети да ти кажа може да излезеш права че под парцаляка се е скрил звяр Mr. Green Сега не ми се вижда толкоз мощен 33uu Макар че тез бедра бая едри ми изглеждат newsm78


Никакви клаузи за ЛЖ, просто Чачослав си е такъв, откак сме разбрали за съществуването му. Ама не го подценявайте толкова че Дуда може да го води за носа, на годините и етапа от кариерата си на който е, ако не иска нещо, няма и да го направи. Има хора които ако започнат да ги тикат за някои работи и веднага бият шута на този който дава зор. На снимката от сватбата си беше спокоен, уверен, беше я подхванал през гърба, а на едната тя почти облегната на гърдите му, а вероятно и е била- преди това нали излезе снимка с една мъжка ръка повдигната от мястото на нивото над гърдите и, някъде около шията, после на другата снимка се оказа неговата.
Но и не мисля че повече от котки и храсти ще видим, подхвърлиха ни там някакви трохи, че ние видяхме много повече преди 2 години на онова видео от дома му, където се беше позиционирала на вратата на спалнята. Официално и нагласена ни я показа, ако не беше решил , нямаше да я вземе, на сума и сватби е ходил сам. Тя пък ни показа  че може да се търкаля с него на едно легло, едва ли го е решила самосиндикално... стига ни, видяхме каквото трябваше hahaha

Профче за това дворното клипче говорех, ама сигурно ли е че датата е тази която казваш? Според мен е ново, а и прическата и е по-скорошна от датата 19.01.

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 12:20 от Беллора

# 32
  • Мнения: 27 478
Не е мощен ,не тръска шкембе . С Марга  коментирахме дрехите го правят обемен . Брадата го променя . Много грозна да я оформи Imp . Не виждам звяр ,като се разфърли  ще узнаем. Бедрата не ми се виждат грамадни ,клина му се впил в него .
 Дъфкалисме го  и дъфчем  насила не е с нея но тая не е глупава .  Показа я пред обществото . Като  жена разбираме не е приятно да я крие  .  
 Го питат в интервю какво вижда в нея ?
Душевно   е добра  ,компенсира външност . Неговия характер  не го знайм ,превъзнасяме му хубостта .
Някой го е щракнал кога излиза от ресторанта . Пише ли нещо в контакта  за фотото  през тела не мога да проверя .



Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 12:51 от femmi2

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Снимали са го в Етилер, на излизане от Стекрум на въпросния Гьокхан, забравих му фамилията... Казал че скоро заминава за САЩ имал няколко срещи и щяло да има изненади smile3508

Имаше да чакаме джипове-мипове... Май сме с това с Ауди. Или да е Гинчово, насочил се е към задната врата с куче на ръце...





Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 12:22 от Беллора

# 34
  • Мнения: 27 478
Искам  цвете или баджаначката ме черпи кафе  .Как го надушвам ,събуди се от зимния сън . Ко можех и джакпота
 да позная охо... Joy  
 Значи да чакаме репортаж щом е говорил . От кога не са го  издебвали това си е направо събитие  . Заминава за САЩ скоро ,кога ще снима Протектора   ще се върне ли до май месец или  не вярваме на Бирсен . Ще има изненади ама нищо не загатва какви ?  Не е Холивудски  проект ни изненадат с Хазал .

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 13:15 от femmi2

# 35
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Да, вероятно ще има и репортаж Peace Той ако ще снима през май, едва ли ще остане дълго в Америка, ама тъй като това за май е инфо от Бирсен и то не се знае колко е вярно...

Фемо аз кафета не обичам да разнасям, ама знам че обичаш това Heart Eyes



# 36
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Браво Феми, позна, една прегръдка ти стига Hug Mr. Green
Китки и кафета не смея да поднасям... но маргаритки и лалета, които слагате вие са много красиви.
Снимките доколкото разбрах са от 07.03.

# 37
  • Мнения: 27 478
Да, вероятно ще има и репортаж Peace Той ако ще снима през май, едва ли ще остане дълго в Америка, ама тъй като това за май е инфо от Бирсен и то не се знае колко е вярно...

Фемо аз кафета не обичам да разнасям, ама знам че обичаш това Heart Eyes





Какво  сладко кученце и ми носи лаленца Heart EyesHeart Eyes  и репортажа  познах бреййй   .
Аудито ме изненада нали си купи
грозен джип или колата е на мениджъра , той е шофьора .     Етилер ходят известни знаят къде да дебнат  репортерите .
    

Маргиии ,как ми се иска наистина те гушна  не виртуално .  Hug
 Като ме няма кой ще ви казва за появите .
  

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 15:00 от femmi2

# 38
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Преди време жълтурите за пореден път разплискаха легена с лъжите, като писаха че снимал Протектора за някаква минимална сума. не помня в ТЛ но в Евро правеше към 12-14 хил. Едва ли целия си хонорар е дал за тази кола.

Цитат
✨ У Улусоя Миллионная игрушка.✨

Благодаря ролям, принесшие деньги, Чагатай Улусой себя вознаградил. Красивый актёр купил себе автомобиль класса Люкс марки Ауди RS6. Обросший Улусой привлёк к себе внимание, находясь в Этилере на новой игрушке стоимостью 1 млн 100 тысяч лир. Запоминаем новый номер 🚘34 VU 4880

✨ Дорога в Голливуд. ✨

Знаменитый актёр, передав ключи своему менеджеру, сказал, что он присоединился к агентству, где есть Анджелина Джоли и Джонни Депп. 28 летний актёр, сказал: "Были проведены все необходимые встречи, но пока это сюрприз"
Так же добавил что он скоро собирается в Америку.


# 39
  • Мнения: 27 478
Няма  как да знаят хонорарите ,но за рекламите нацелват   . Писаха получава колкото Ичардето . Вероятно е повече , на родителите  направи подарък  , къщата в Зекеркьой .  Милион се изръсил за Аудито ,но щом може си го позволи .
 Толкова ли струва наистина   не съм на ясно с цените . Джипарата старата я кара Аталай  . В Щатите има кола  ,естествено че ще има  за предвижване под наем или собствена .   

# 40
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Не налучкват а знаят със сигурност. Обикновено рекламодателите официално обявяват хонорара на рекламното си лице Peace В САЩ примерно официално обявяват и каква сума получава даден актьор за ролята си, но в Турция това си е само между актьра и продуцента и точно там жълтурите се опитват да налучкат нещо но едва ли успяват. Къщата в Зекирякьой може и да е под наем. Сумата от милион звучи доста впечатляващо, но ТЛ доста се срина и милионът отпреди 3 години няма нищо общо със сегашния милион Peace

# 41
  • Мнения: 27 478
Лирата се срина може да не му  е излязла скъпа .Все пак не ми се вярва се изръсил толкова  . Като е  известен  всичко се следи и обсъжда .  
 
  

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 14:41 от femmi2

# 42
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Нова снимка от Ахмет Саръшин бащата на Дуда Mr. Green Има мзалки разлики, разминават се с няколко снежинки, но като цяло.... Joy Сигурно Дуда им ги е подарила hahaha

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 15:32 от Беллора

# 43
  • Мнения: 27 478
Дуда и бабато си приличат .
Като ви попадне  дизито на Сонга метнете го моля .  Заглавието не му знам ,сигурно са го превели на руски .

 

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 14:43 от femmi2

# 44
  • Мнения: 21 201
Здравейте Simple Smile.......Simple Smile в новата тема и благодаря Ивче newsm51 за нея.
Влизам и насреща ми попски брадясал Ча, Confused снежинки, Mr. Green еленчета. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт