ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 301
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Хазар е в международното жури на 23-тия София Филм Фест. А по Нова тв сега чух, че споменаха името й, мисля, че гостува на Гала утре...

Феми, сериала на Соня го видях в Ютюб на части, с руски превод не знам къде...  По заглавие по-лесно се търси - Bir Aile Hikayesi.

Ох че забавно се е получило Joy Joy Joy

У нафталина съм Crazy

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 19:01 от Маргарита Н.

# 46
  • Мнения: 27 190
Нагазих  нафталина  - Емо с кораловата ризка Kissing Heart   Имах само един план да се върна и да кажа партито  свърши  .  Защо не се разкрещя   ме беше попитала .      
Ех ,какви спомени ,емоции .
Готината риза и си говорят с Корай . Ммм безупречен  вид ,тяло .  
 Развод по телефона  , сценаристите мислят хората не  забелязват . Не знае къде е била  3 години . Как не знае наема дедектив , разпитва на другия край на света ще я намери като иска да разбере що замина с капитана .Такава любов не се забравя  . Принцове в живота рядко съществуват .

Айсун е права ,Емир ще отиде на друго място и пак ще го направи същото .
Принца на нощта  знае да прави бизнес .



 

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 20:00 от femmi2

# 47
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
Марги нали, вероятно Дуда е облякла така двамата си любими мъже, накупила им пуловерчета от една и съща колекция hahaha На мен ли ми се привижда или на татенцето му е смешно нещо hahaha
Ох Хазар при Гала Sick Тая куха лейка представям си какви глупости ще я пита, фамилиарничи нагло и ненужно, прекъсва гостите си, ужасна е. Помня интервюто с Бергюзар Корел ooooh!

# 48
  • Мнения: 27 190
Смейте се ама   ще го върже .
Сега не иска но ще се замисли ако е влюбен и загубен  . Не го питат кво вижда  в нея вътрешна красота ли ?  

Почват капките. Мария Илиева жестоко имитира Софка ,тя прайше шоуто миналия сезон .
Калайджиев е голям образ без мустак  ,дали го е махнал наистина , клюкарника писаха са го видели с мустак се разхожда .  

Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 23:44 от femmi2

# 49
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Дали е добра - дори това не знаем, но факт е, че ни е Кака hahaha Голям майтап с пуловерите, сега като ги видя двамата и пак прихвам. Правилно си забелязала Бел, тъста нещо е нахилен hahaha

Частта от предаването с Хазар може да я погледна на Нова плей, че на Гала едва ли бих могла да й изтрая цялото предаване дори и да ми беше в удобно време през деня.

Интересуваше ме първата част от нафталина -  мятането на чаши и последвалите обяснения. Страхотно изпълнение Heart Eyes Иначе серията нататък като цяло ми е скучна. А изказването на Ети за НИ, че всяка серия си е като отделен филм, Joy сякаш важи и за последните 2-3 епизода на АФК. Събитията имат връзка с досегашните, но колко различни са вече героите по характер newsm09
Може ли човека, който беше лудо влюбен във Фера да я остави да замине с друг вместо да я догони и метне на рамо, право у Етилера да се саморазправят  и тогава да решат ще се развеждат ли, няма ли Mr. Green Пък те Емко жертва го изкараха ooooh! Измъчвал се бил, три години се питал защо... С Еджето си живеят като съквартиранти, ама сгодени иначе newsm09
Ами Корайката, откупи си човека свободата спокойно можеше да се разведе с Гюлсюма, това какво би променило в техния случай. Той е баща на детето й, ще си го обича и ще се грижи за тях. Три години по-късно може да се разведе значи, но по-рано незнайно защо не го е направил. Joy


# 50
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
Марги, май не бяха само съквартиранти, тя му се довлече в спалнята нещо и май и се искаха някакви неща които сякаш се бяха случвали и друг път в това легло, но той я пресече... Пък и на почивка щяха да ходят...забравила съм.
На мен накрая всичко ми е толкова изсмукано че няма накъде повече. В добавка и спомена от неприятните емеции от гледането в реално време, когато бях в очакване на лошото Rolling Eyes
Емировия път не бих си го причинила, той пък е по- изсмукан и от финала на АФК. Веднъж с мишката ми стига. От него помня целувките с Гизема и нищо друго, ама и не ми трябва.

Споко бе Фемо, нищо няма да върже Дуда, много е млад още. Ако не е много умен, има до себе си един достатъчно умен човек какъвто е Гинчо. А и някак съм сигурна че по важност кариерата му е преди всичко друго Жени още много ще има, пък като се зажени отдавна няма да ни пука за него...

Ако не броя скинито, облеклото му е на същински американски фермер-пенсионер ooooh!

# 51
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
На Малдивите щяха да ходят, а преди годежа пък имаше един целуфан пред хотела, който служи за ориентир, че я отразявал макар и спорадично hahaha Но за тези няколко серии в спалнята го виждаме сам, а Еджето по нощница опита да спасява положението баш в последния момент hahaha Признавам, съквартиранти е силно казано Joy

Не се знае кога ще спре да ни пука за Ча, с времето ще ставаме все по-обрани в емоциите си и все по-лесно ще преглъщаме измененията във външния му вид, както и севгилитата му, но колко още ще продължи таз тиха лудост не е ясно Joy




Последна редакция: пн, 11 мар 2019, 23:09 от Маргарита Н.

# 52
  • Мнения: 27 190
Марги в предния пост това коментирах .
 Как не знае къде е ми ще наеме детектив   ,ако иска и на край света ще иде  .
 Бракоразводно дело няма .Документите в Америка ли ги подписа .
Корай по - рано щеше се разведе но Гюлсюм му прай номера ,слуша Сахер . 
 



 


 

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 14:38 от femmi2

# 53
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Идвах пак със списък коментари, ама се зачетох и отече  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

1:На Дуда разбрах от къде й идва челото Laughing И черни коледни пуловери  ooooh! Нямаше ли зелени?
2:Чачо заминал да блъска в Американско Laughing Ама и тука трябва да си намери някой , че като хване една линия да не я изпуска, че е вредно за здравето. Да решава -дебел ли ще е или ще влиза във форма Naughty Naughty И да не се променя повече толкова драстично.
3:Никога досега не бях се заглеждала в краката на мъжете Rolling Eyes Но откакто съм тук и откакто Бел ме светна да гледам на Чачо краката какви били самуни - не съм спряла да гледам на мъже краката.  Laughing Laughing Laughing Laughing Още не мога да стигна до консенсус какви мъжки крака харесвам  Laughing Laughing Laughing Но определено такива самуни не са за скинита Laughing Laughing
4:Гала с онзи кокошарник ли ще разпитва Хазар ?  newsm78 ooooh! Патрашки - Матрашки и всичката тази сволоч? ooooh! ooooh! ooooh! Пак ще се изложим пред чужденците ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! На дамата , която си причини Гала утре - късмет , кураж и успех bouquet  Аз ще чакам смляно инфо Laughing
5:Чачо верно мяса на някакъв хил-били фермер от покрайнините на Арканзас. Само една сламка сено му липсва в устата Laughing

# 54
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Тъпотии колкото искаш Феми, мен тая вечер пак ме подразни Емко с това дето му служи за оправдание, че Фера не дочакала края на разговора. Няколко секунди да беше изчакала и колко различно щеше да е всичко, да бе ooooh!
За развода вероятно е упълномощила адвокат, който да я представлява по делото.  33uu
Можело е да спрат по-навреме, че да предотвратят тези раздели и събирания. Ами ако Хазал се беше навила за трети сезон, него с какво ли щяха да запълнят smile3555

И аз Ети, гледам краката на мъжете. И челата на жените hahaha

# 55
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
...
Профче за това дворното клипче говорех, ама сигурно ли е че датата е тази която казваш? Според мен е ново, а и прическата и е по-скорошна от датата 19.01.
Сигурна съм за датата на заснемане на клипа. Сега го е сложила, но е заснето 2016 г.  Peace Впрочем, вече следите му са заметени, успяла съм навреме да го метна в темата. Многократно съм подхвърляла, че според мен Чачо довлече Кака в Ичердето, а не да са се запознали на сета.

Радвам се за новите фотки на Чачо  Grinning Heart Eyes. Поне личи, че не е лоясал и шкембясал.

# 56
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Заприлича ми на скорошно, а то 2016г., newsm09 newsm09  newsm09 което пък буди подозрения, че се познават от 2015-та Mr. Green

Официално, втори сезон на Защитника с премиера на 26 април. Grinning

https://twitter.com/i/status/1105378358592970752


Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 10:39 от Маргарита Н.

# 57
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
Въъх тая година 18-ти се размина  hahaha На половината не им разбирам на какъв език говорят. Най ясно говори Хазар,  Ча се опитва да ломоти там нещо на немски, ама пълен ужас hahaha Бурчин въобще не я рабрах hahaha

Фемо, защо са му детективи? Ние гледаме филма и виждаме кой-кого обича и какви са му дертовете, но вътре в историята, това което вижда Емко е че жена му избяга и заживя с друг мъж. Единственото което може да направи в собствения си случай е да си умира от мъка по нея, но няма как да я вземе на рамо и да я носи през океана, след като това с другия мъж е по нейно желание. Останалото с адвоката Марги го е обяснила.
Да не говорим че за раздялата изкараха Фера виновна #Crazy Чула недочула била, ми то съвсем ясно се чу какво каза нейния, какво му имаше тук за разбиране? Целта на всичката тая простотия я знаем- продължението без главната героиня. Недообмислено много. това което можеше да направи Фатю, е да даде на зрителите един щастлив финал, сватба както му е редът, а изстрела да си го остави за третия сезон, щото очевидно хората разбирайки какво е станало във втория бяха останали наполовина за първата серия на третия. Поне с щастлив край на втория, можеха да ги  подлъжат за третия, да не говорим как му се наложи да закърпи някакъв щастлив финал за продажбата в ЛА...  ooooh!
Затова сега си мисля че НИ каквито и да си ги смучат, поне финалът няма да е трагичен, защото сериалът е продаден и предполагам че програмните мениджъри на латино телевизиите са имали някои условия....

Проф, чак толкова стара ли Shocked Според мен видеото си е съвсем ново Peace  
Иначе съм съгласна че може би Чачослав я довлече в Ичердето, а не да са се омотали покрай работата. Към момента в който са били в Сейнт Моритц, още дори нямаха общи сцени. С нейните 2 минутни изпълнения, снимани вероятно за около половин час, плюс минус още толкова за грим всичко час на сета, едва ли въобще са се засичали. А и нейните сцени вероятно ги е снимал помощник режисьора щото каквото с нея, такова и без нея. Едва ли са карали звездите на сериала да стоят и чакат някой да си свърши работата с Дуда.

Ети с бедрата нямаше да има проблем, ако носеше нормални дънки, а не тоя срам. Направо ми се гади като видя мъж облечен в това Sick Чачовата фигура далеч не е идеална, но със спазване на режим и правилните дрехи изглежда страхотно.

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 10:53 от Беллора

# 58
  • Мнения: 5 985
След ентото гледане смея да твърдя, че Емко каза баш това дето Фера разбра. И да беше изчакала края пак същото щеше да разбере. Той си казва в прав текст, че партито ще продължи, но в заведение наречено нашето с включена Едже. По-скоро в онзи момент все още са изчаквали да разберат с Фера или без нея ще е 3 сезон. И като са разбрали, че без нея ще продължат извъртат ужким Фера не разбрала добре. На фона на безобразните клъцвания от сцени с ГГ мислех, че може да клъцнат и изстрела, но правят реклама на ПЕ. Освен това по БТВ не бяха ли 106 сериите? Тук как станаха 108 след толкова липсващи сцени?

На видеото кака е с бретон, но в Ичерде не беше. Нещо не се връзва. А не е ли възможно този имот Чачо да си го е закупил от нейното семейство и тя да има видео и снимков материал със себе си още преди да станат двойка с Ча. И ми се струва, че си имат сериозна връзка и въпреки неодобрението на фенките освен плъхчета ще си имаме и шаманчета в темата.

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 12:14 от Рори72

# 59
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Рори, те епизодите по БТВ бяха с различно времетраене, оттам идва и разминаването в номерацията. А Бел е споделяла за ЗП как бяха сглобили един епизод в повече Laughing

Ааа, недей така Бел, ще ни зарадва с нещо и на 18-ти, пък може и на втори hahaha

Аз с нафталина мисля да приключвам този път преждевременно, маргаритената няма да я дочакам hahaha
Има някои сцени които са ми от любимите, но на фона на целия хаос дето сътвориха по-добре да ги нямаше и да бяха спрели навреме. Фера както винаги виновна за всичко hahaha В очите на останалите така, ама и Емко не осъзнава, че сам си го е изпросил, тя и много го търпя, а когато го накара да избира между нея и работата, възникнало било недоразумение, недочула какво казал ooooh! Всяка би се почувствала по този начин - излишна в живота му. Ама вместо сама избяга с капитана, така боли повече Mr. Green Пък като се сетя, че по едно време този човек, който я обичаше безусловно го помислих за убиеца й Mr. Green
ПЕ пък съвсем не бих си го причинила, натъжават ме първите епизоди...

Общи условия

Активация на акаунт