ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 503

  • 21 349
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Според мен имота дори не е Чачов, а е там по-скоро под наем. Селището е ново, но се строи от години, понеже е доста голямо. В България затворен комплекс казват на десетина вилички а това е доста повече от нашите представи Peace
Сигурна съм че видеото е ново, най-малкото не е януарско с тази зеленина, че тази година в Истанбул какви снегове паднаха през декември и януари, стрък тревичка не им оставиха.


Промо снимка за втория сезон, Ча е като момченце Heart Eyes А за видеото с всички актьори рускините се шегуват с килограмите на Ча- бил толкова наедрял щото бил изял безсмъртния


В една реална житейска ситуация, още там в апартамента когато тя беше категорична "избирай или аз-или..." това че той отказа да избере веднага и за пореден път отложи разговора, би вдигнало всяка връзка във въздуха. А после и това че била чула-недочула. то съсвем ясно се чу и значението му беше точно това което и Фера разбра. Пък Емко самата невинност я пита що го била напуснала doh Единственото правилно нещо което той я попита е що не се развикала като го чула в бара. В живота тя също щеше да му даде да разбере че е чула. Тези серии ако ги гледам, то е само заради красотата на ГГ, иначе ми навяват тъга Rolling Eyes Така е, в този момент са се лутали ще ги бъде ли, няма ли... Последните две серии са толкова изсмукани откъм съдържание понеже договорът на Хазал е бил до 65-серия, последните две са снимани извънредно така да се каже, някак са я навили да го направи за да могат да направят преход. Това за двете извънредни серии е лично от устата на Аксой за Астана.

# 61
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Много хубав на промо снимката Heart Eyes

Не знам към коя минута е частта с Хазар, по-късно ще погледна. Ако някой има желание:
https://play.nova.bg/video/na-kafe/season-10/kafe-2018-03-12



# 62
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Исках да го видя, но трябва да махна адблока  ooooh! Аз даже и на телефона имам... Ще чакам да преразкажете който успее да го изгледа. Дано оная проста овца дето са я сложили за водеща не се излагала прекалено ooooh!
Обаче трябва да отбележа че другарката Инеса още преди месец позна датата за излизане на втория сезон Shocked Не за пръв път успява да уцели разни конклетни дати със събития свързани с Ча. Още докато се снимаше Протектора, каза че да очакваме премиера към 14.12 Shocked Заради много изопачени факти ми е идвало да се разпиша във въпросдната руска група, но ми е странно как уцелва някои дати- в случая и двете на първия и втория сезони.

# 63
  • Мнения: 27 478
Малиии къв е спретнат и убав на промо снимката YumHeartbeat Звъни  по тела ни кажа  му изтърпим брадището  ,все пак в за роля и да не клявкаме севгилито Joy ШЪ падна кви ги блеща не се сдържам .Казва от тоз диспансер  и мен ще побъркате ,азе патрон ли съм или лукова глава .

 Лично  Енгин каза, че в третия ще участва .
Не ми аресва  с това козе брадище . Иначе грее с усмивка.  
Разминахме  с датите  26 април е Петък .Това е  неговият ден .  Първи сезон го пуснаха тогава ,пак някъде на тази дата .  Нашия е  излъчван тогава  или греша ?
 

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 19:25 от femmi2

# 64
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
https://m.youtube.com/watch?v=TlnBQEpbvwM

Поведението на водещата, формулировката на въпросите.... всъщност нищо ново ooooh! Пита я за детството, училището, родителите й, а най-малко за кариерата. Като някаква махленска клюкарка, а не тв водеща ooooh! Посещенията при психолог явно й се видят странни на жената, че специално внимание отделя на това. Много неадекватно поведение ooooh! Пък и не си е направила труда да се информира предварително, мислела, че е единствено дете в семейството, пък Хазар имала и двама братя. Майка й с какво се занимава, баща й ooooh! Обсъжда и това, че е самостоятелна, какво е това нахлуване в личното пространство на човека Shocked Изложи се подобаващо .... А Хазар е много възпитано момиче, това, че е глезеното момиченце на татко отговори, че има има и двама братя, но наистина е единственото момиче. И почти през цялото време с усмивка, въпреки просташкото отношение към нея... Имам чувството, че и на преводачката на моменти й е било неловко.
Гала очаквах и с въпрос за чичко режисьор да понахалства даже, че тя от самото начало на разговора е непремерена.


По време на участието й вървяха кадри с Киво, Енгин Йозтюрк иии Ча. Party

Рори, казваш мишле, но и шаманче ще се пръкне. Въпроса е кое по-рано ще проплаче hahaha Или като Ча и Хазал с разлика от само седмица. Шегувам се Mr. Green

Да, 26 април е ... петък. Късметлийският ден на Ча hahaha
АФК, Орлето, Прилива, Делибал, Протектора - всичките с премиера в петък. Изключение прави Ичерде.

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 15:06 от Маргарита Н.

# 65
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Започнах да гледам, ама не знам коя е по-зле, преводачката която бави отговорите на Хазар и откъде я намериха тая забулената при всички турскоговорящи, изглеждащи по- светски, че даже и в предаването си имат някаква, или тъпата Гала която зацикли на детството и и психолога ooooh! Започна за 10-те милиона гледания на Протектора на който дори заглавието не спомена и само толкова, "ама чакай да те питам за детството"  ooooh! Пускам нататък...

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 15:40 от Беллора

# 66
  • Мнения: 27 478
 
аууу  newsm81 Crazy Crazy Crazy

Голям  смях ,Енго се оплита ,Ча и той Хазар добре говори .


  Гунде бах  , исхабен лист  това знам , ама май няма такива думи наистина  hahaha






 
зад кадър с Баръш Йош





хайде на мидитеее , също като мен Ча много ги хапва  Crazy

Турски актьор рядко идва , трябваше се подготви като водеща . Дадоха кадри от проектите . Не знаех че е играла с Киво на 18 години . На толкова е  била в Север - Юг . Изглежда по - голяма .  Ча нищо не я питат , за Нетфликс , Метфликс . Как минава един ден  в Турция  ? Ходи на йога , чете   .    

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 17:30 от femmi2

# 67
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Догледах...
Хазар 2 пъти спомена Нетфликс, ама тъпата Гала го пропусна край ушите си и зацикли на ролята и в КГ Shocked Ако беше се осведомила малко повече Гала не просто за "първата" и работа в КГ, която се оказа че не била първа, можеше да разбере че е играла с най-големите турски цзвезди и да наклони малко разговора нататък към Ча и Киво, да попита за интересни случки в работата, как е попаднала в каста на Нетфликс и още куп неща.... Имах чувството че самата Хазар се чудеше какво прави там Rolling Eyes

# 68
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Гала дразни адски много, фамилиарничи прекалено. Алоо това да не е приятелка на дъщеря ти и да си провеждате разговор в домашна обстановка ooooh! Фемо, употребила си правилната дума, прави впечатление колко е неподготвена водещата. ooooh! Хазар колко дискретно и почти незабележимо си намести възглавничката, а другата да не види нещо, веднага след нея и тя го направи hahaha
Това за психолога толкова ли е важно, че му отдели повече време отколкото на настоящия й проект, чието заглавие явно не можа да се сети в първия момент след като не го спомена. КГ ясно, нали вървеше по Нова или ДФ, трябва и въпроси за него да зададе, ама оля се тая женица... За настоящия проект и целта на посещението й почти нищо, за сметка на това пита къде са я водили smile3555 tooth
Ети като каза, че пак ще се изложим пред чужденците беше права hahaha

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 15:51 от Маргарита Н.

# 69
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397

Хазар са я закичили с мартеничка Laughing Или пък се е закичила сама, никой друг край нея не носи Wink

Аз Гала от години не я гледам дори и да имам възможност, адски тъпо парче ooooh! Случвало се е да има за гости интересни, известни и интелигентни хора с които да не може да проведе елементарен разговор, защото и тези които и пишат въпросите не са се подготвили ooooh! Фамилиарнеченето и прекъсването на важни места от разговора направо не ми се коментира ooooh! Докато гледах това интервю чак усетих нещо неприятно под лъжичката, голяма излагация, напълно неадекватна водеща неподготвена, преводачката също, как въобще им хрумна с тая чаршафосаната в национален ефир, разговорът вървеше трудно, чак изнервящо за зрителя. И това за телевизията която  има цял дъщерен канал по който от сутрин до вечер се излъчват турски сериали.
Водещата не знаеше че е нещо нормално интелигентни родители да заведат детето си на психолог когато са преценили че това се налага Shocked


Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 16:37 от Беллора

# 70
  • Мнения: 21 201
Здравейтееееее. Party
Направо не знам откъде да започна....... Thinking
Гала въобще не беше подготвена ooooh! за гостуването на Хазар.
Добре бе аджеба, знае коя ще и е на гости, и се изцепи, че е глезлата на тати, защото е едно дете, Mr. Green а Хазар и каза, че има още двама братя. Joy
Да не започвам, че въобще не бе наясно с любовната й връзка в момента и говореше обобщено. ooooh!
Казано накратко, скуууууука.
Сегаааа да се върна на наш Ча и промо видеото.
Ми той нашия като се появи и зае целия екран, Joy да не говорим как бе облечен с дрехи взети назаем. #Crazy
И той като Хазалинда в повечето случаи се обличат като клошари, пълна безвкусица, Tired и все с дрехи няколко номера по-големи. Tired
И в избора на любовни половинка Laughing Laughing (в случая и по принцип) са с един вкус. Mr. Green Mr. Green

# 71
  • Мнения: 27 478
Протектора  е в топ 10  Гала ,Мала за кво я пита . Прочети в нета  за кариерата й .   Ча ,ако  изобщо дойде  в България  го интервюират подготвени журналисти.

С това от двора   като Рори и Бел  мисля ,че е сегашно  ,щото е с бритон.
Някак си не ми се вярва баш той да вкарва гаджета у проектите си  :33uu Нашата държава е шуробаджанащина  .
Дуда познавала ли му е обкръжението преди ?  




Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 19:28 от femmi2

# 72
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Не проумявам какво странно вижда Гала в посещението при психолог, когато се налага подобно нещо, та чак отдели толкова време. Де да беше това единствената й издънка, като цяло засегна най-несъщественото... ама тия дето са изготвили въпросите и те са за пръчка ooooh!
Кога се отделила от родителите си и какви били предимствата да си живее при тях. ooooh!
Неудобно да му става на човек докато я слуша как се излага. Аз се подведох по рекламата, като чух името на Хазар и реших, че ще я попитат и нещо за последната й работа към момента ... Пък то ooooh!
Преводачката и тя smile3505

Закичили Хазар с мартеничка, а в предаването пък се вижда и на ръката й Laughing

Ча ако някой ден дойде в България дано гостува в друго предаване bishop

Това дали е фотошоп tooth

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 17:23 от Маргарита Н.

# 73
  • Мнения: 27 478
Цитат
Репортеры также спросили его о Дуйгу Сарышин, на что Чагатай ответил: "О своей личной жизни я не говорю".
Освен за изненадите и че заминава  за Америка  са го питали за севгилито . Отговора учудвали ви  Mr. Green

Цитат
когда его спросили о Дуйгу, было впечатление, что для него это смутный мир. (Пресс-Секретарь Газеты, Эмре Чевик)
смутил се  


 намерих я в контакта
Скрит текст:
цигане  #Shocked  Ча си ляга с нея

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 19:30 от femmi2

# 74
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Не че го вярвам Ча да цъфне по някоя от нашите тв, но ако се случи се надявам да не е нито при Гала нито при Слави Sick Едната е неадекватна, а другия ще обяснява на Ча колко е велик домакинът му  и ще му издрънка няколко чалги  Sick

Божке, и това за отделянето от родителите doh Нейната собствена дъщеря с нея ли живее? Живеем в ерата на на лесните комуникации, Хазар обясни че всеки ден се чуват по няколко пъти, то и какво да каже...

Фемо, шуробаджанащина има навсякъде, но най се тачат креватните услуги. На няколко пъти тук ви пусках откровенията на една рускиня работеща като масовка в турски филми и сериали. В момента се подвизава предимно в сериала на Кадир Доулу. Тя разказваше най-често как се получават роли в Турция. Едната агенция за пълнеж пък момичетата били като абонирани за леглата на важните хора. На нея самата също и бяха предлагали. Последното и писание го изметоха барабар с дискусията от стотици мнения, защото хем си позволи да засегне една от свещенните крави във ВК каквато е Несла /била капризна и самочувствието и не знаело граници/, хем спомена и име на актриса минала през леглото на важен човек от дизи бранша - каза че цяла Турция знае как Пънар Дениз е получила една от ролите си и как като начинаеща актриса вместо 3000ТЛ, са и подписали договор с една нула повече...

Ох Ча в репортажа  пред Стекхаус рум е облечен като американец на  фермерско изложение  ooooh! Пък в рекламното клипче за Протектора е с риза като рокля, това с двата-трите номера по-големи дрехи не помага. Пак си изглежда надут като дирижабъл Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 12 мар 2019, 17:48 от Беллора

Общи условия

Активация на акаунт