Скандинавия!

  • 764
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте!Края на май ми предстои пътуване из Скандинавия.Ще бъдем с кола и смятаме да посетим Ставангер,Берген,Алесунд,Геирангер,Тролстиген и оттам към Копенхаген.Ако може да ми препоръчате други живописни места който си струва да бъдат посетени..Падаме си по малки градчета и селца,така че Осло категорично отпада..Приемам идеи всякакви:)

# 1
  • Мнения: 1 114
3 от 5 са със сигурност и круизни дестинации. Имайте предвид, че вероятността да има круизен кораб с 3500 пасажера заедно с вас в малкото селце е много голяма. Мен това не би ме спряло. Осло ако ви е на път към Копенхаген - според мен си заслужава.

# 2
  • Мнения: 16
3 от 5 са със сигурност и круизни дестинации. Имайте предвид, че вероятността да има круизен кораб с 3500 пасажера заедно с вас в малкото селце е много голяма. Мен това не би ме спряло. Осло ако ви е на път към Копенхаген - според мен си заслужава.
[/quote
Изобщо не ми пречат туристите,така че това не е проблем за мен.А за Осло,незнам някак си по снимки като го гледам нещо не ме впечатлява,иначе ни е по път...ще видим какво ще ни хрумне:)

# 3
  • Мнения: 1 119
Здравейте!Края на май ми предстои пътуване из Скандинавия.Ще бъдем с кола и смятаме да посетим Ставангер,Берген,Алесунд,Геирангер,Тролстиген и оттам към Копенхаген.Ако може да ми препоръчате други живописни места който си струва да бъдат посетени..Падаме си по малки градчета и селца,така че Осло категорично отпада..Приемам идеи всякакви:)
Sognefjord Gudvangen

# 4
  • София
  • Мнения: 19 249
Осло не е някакъв многолюден и забързан мегаполис.
А летището е толкова спокойно, дори няма автобус от самолета до сградата  Laughing

# 5
  • Мнения: 10 989
Добра новина! Отново ще има директни полети до Швеция
От 13 декември 2022 Wizzair стартира полети до Нюшьопинг (на 88 км от Стокхолм)
Два пъти седмично, Nyköping Airport  (Stockholm–Skavsta)

Общи условия

Активация на акаунт