За минералната вода

  • 2 062
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 251
Бях чела някъде ,че затоплянето на минералната вода/не в естесвения водоем,а  повторното!/е нежелателно ,дори в някои случаи вредно.Ако открия статията ще я постна тук.

# 16
  • Мнения: 400
Цитат на: Нина
Бях чела някъде ,че затоплянето на минералната вода/не в естесвения водоем,а  повторното!/е нежелателно ,дори в някои случаи вредно.Ако открия статията ще я постна тук.


Ще съм ти благодарна. Аз от 3 -тия месец не преварявам нито водата нито шишетата.

# 17
  • Мнения: 6 315
Според мен не хубаво да се дава мин. вода на малко бебе. Има вероятност да му се увредят бъбреците.

# 18
  • Мнения: 689
И аз знам че не се дава минерална вода а се взима трапезна и пак се преварява малко.

# 19
  • Мнения: 1 187
Цитат на: PoliaSp
Ама и четете литература, навсякъде се казва, че бебетата не бива да пият минерална вода.


Чета литература все пак, ох няма да продължавам, че ще стане един спор та не се знае до къде ще продължи.

# 20
  • Мнения: 400
Минерална? трапезна? чешмяна? преварена или не? вече съвсем се замотах. Ще взема да му давам чешмяна и няма да я преварявам тъй като отдавна съм спряла пък като се видим с педи-то ще я питам аз нея, защо ми препоръчва мин.вода като май не е еднозначно мнението за нея....

# 21
  • Мнения: 128
pravi go s demineralizirana ina4e e opasno, moze da prieme prekaleno golemi koli4estva vitamini, a znae6 4e tova e vredno i ima usluznenia.

# 22
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Eli_And
Минерална? трапезна? чешмяна? преварена или не? вече съвсем се замотах. Ще взема да му давам чешмяна и няма да я преварявам тъй като отдавна съм спряла пък като се видим с педи-то ще я питам аз нея, защо ми препоръчва мин.вода като май не е еднозначно мнението за нея....

Ако даваш чешмяна я преварявай поне в началото.

# 23
  • Мнения: 400
Цитат на: cheta
Цитат на: Eli_And
Минерална? трапезна? чешмяна? преварена или не? вече съвсем се замотах. Ще взема да му давам чешмяна и няма да я преварявам тъй като отдавна съм спряла пък като се видим с педи-то ще я питам аз нея, защо ми препоръчва мин.вода като май не е еднозначно мнението за нея....

Ако даваш чешмяна я преварявай поне в началото.


Ами нали вече отдавна не я преварявам. Тя минералната да не би да е стерилна?

# 24
  • Мнения: 6 206
Цитат на: Beni
Цитат на: PoliaSp
Ама и четете литература, навсякъде се казва, че бебетата не бива да пият минерална вода.


Чета литература все пак, ох няма да продължавам, че ще стане един спор та не се знае до къде ще продължи.

И аз не искам да влизам в спор, но ще ми бъде интересно да знам какви са мотивите за бебета и минерална вода. Не споря, просто питам.
А, Ели, пловдивската чешмяна вода е отвратителна. Това е най-лошия избор, който може да направиш като извод от тази тема.

# 25
  • София
  • Мнения: 39 771
минералната вода не мможе да се пие нон стоп. Или ако се пие трябва да се сменят различните видове минерални води

# 26
  • Мнения: 671
Аз не преварявам просто давам трапезна деминерализирана това е Grinning

# 27
  • Мнения: 8 769
преварена водица от чешмица!

# 28
  • Мнения: 400
А, Ели, пловдивската чешмяна вода е отвратителна. Това е най-лошия избор, който може да направиш като извод от тази тема.[/quote]



Съгласна съм. Отвратителна е. То и ние възрастните пием само мин. вода - но я сменяме.

Общи условия

Активация на акаунт