Лида

  • 1 457
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте
Може ли някой да ми посочи сайт от където мога да си намеря истинска лида, но от най старата, която наистина действала. Дали някъде все още се продава защото казваха че била спряна. Ако може някой който вече си е купувал от тази стара Лида и е имал ефект да ми сподели сайта или мястото може и на лс.

# 1
  • Мнения: 7 723
Има причина да е спряна, погрижи се за себе си и забрави лидата

# 2
  • Мнения: 387
Пих лида три пъти. Наистина отслабвах страшно много. Сдобих се и трита пъти с киста  след хормонален дисбаланс. Развалиха ми се зъбите като до момента съм дала над 1000лв да ги оправя. Да отслабвах, но ми съсипаха организма!

# 3
  • Мнения: 9
Пих лида три пъти. Наистина отслабвах страшно много. Сдобих се и трита пъти с киста  след хормонален дисбаланс. Развалиха ми се зъбите като до момента съм дала над 1000лв да ги оправя. Да отслабвах, но ми съсипаха организма!
А от къде си я поръча?
Може ли малко повече информация колко кг беше? Колко свали? За колко време?

# 4
  • Мнения: 13 527
Пих лида три пъти. Наистина отслабвах страшно много. Сдобих се и трита пъти с киста  след хормонален дисбаланс. Развалиха ми се зъбите като до момента съм дала над 1000лв да ги оправя. Да отслабвах, но ми съсипаха организма!
А от къде си я поръча?
Може ли малко повече информация колко кг беше? Колко свали? За колко време?
Едно си баб знае, едно си бае.
Не четеш ли, че е получила много лоши странични последствие? Откажи се, докато е време.

# 5
  • Мнения: 387
По 5 6 обаче изглеждаше страшно много, защото се сваля само от местата където има нужда. Май беше от оригинална лида страница  във фб (имат и сайт). Странични ефекти по време на пиене - пълна загуба на апетит, повръщане първите дни след прием на хапчето, мравучкане в главата, главоболие, безсъние до сутринта. Винаги съм с кръвно90/60 - вдигах горната до 170 и долната до 100. Мислех, че ще умра от сърцебиене и задух на моменти! С две ръце Не поръчвайте !

# 6
  • Мнения: 387
Има теми във форума една жена след приема повръща кръв и беше в спешното ! Забравих да спомена за огромните и болезнени пъпки по челото лицето и тялото. Определено са химия, а не билкови

Общи условия

Активация на акаунт