Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 16

  • 30 185
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Обикновено не ви чета по време на онлайн и после, докато не изгледам с превод на руски, за да не знам предварително нищо. (Преди даже и фрагове не гледах, със същата цел.) Но днес изчетох тов, което сте писали снощи по време на гледането и тооолкова се забавлявах, умрях си от смях с вас!
Много сте готини и забавни, такива духовити коментари, благодаря ви за забавлението, момичета! Hug
А сега отивам да гледам.

# 526
  • Мнения: 9 537
Здравейте дружки !
Много работа днес + колеги от Белгия и съм нон-стоп заета , но надникнах и ви изчетох .
Довечера късно дано се добера до серията с руски субки , за да я прегледам
Светле Hug, говоря за Къванч Касабълъ - Синан  в Ябълката ( любовника на Ендер и мъжа на Зехра )
Да ни е честита 1 година със сериала ! Толкова ги обикнахме всички , сякаш присъстват в живота ни ! А вие дружки , също - в моя живот Kiss Revolving Hearts
Аз бях против сезон 3 , но сега много се надявам и стискам палци .
На разположение съм , ако СЦ имат нужда от помощ ! Stuck Out Tongue Winking Eye
Злати , Танита , Боби Hug Hug Hug

# 527
  • Мнения: 41 877


Цитат
Фили, Къванч какъв сериал е напуснал? Не мога да си спомня предишен случай, пък не ми се вярва да говориш за Сблъсък.
Светле Hug....Фили Hug,пише за Къванч Касабалъ,който игра ролята на Синан в ЗЯ,а не за Къванч Татлъту! Wink



Боби Hug

19.03.2018- 19.03.2019

Скрит текст:
Zaman hızlı geçti, doğum günün kutlu olsun Yasak Elma! 🍎🥳 Bize sunulan bu hikayede emeği geçen herkese ve karakterleri inanarak yaşatan oyunculara sevgilerle! ❤️ Nice uzun sezonlara! 🍎👏🏼 #yasakelma @sevvalsam @edaeceu @OnurT_ #sevdaerginci



Еда Едже в ИГ-Йълдъз,много те обичам...т.н.


ПП Фили Hug,вече е отговорила,но сме писали едновременно!А и търсех новото да пусна... Wink

# 528
  • Мнения: 9 537
Злати , колкото повече инфо , толкова повече !

# 529
  • Мнения: 344
Здравете момичета ! и аз на бързо и на бързо изгледах малко с рус.суб
Не зная дали правилно е преведено , но когато Зей каза на Ал, че е объркана и не знае какво иска , той май и каза да престъпи към човека с когото мисли , че ще е щастлива , сиреч БОБИ права си ! Докара я до Дюндаровата , ще има : Дюндар тя избра мен Simple Smile, ах този Алихан бе Simple Smile

# 530
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Фили, Злати, благодаря за отговора, момичета. Значи Касабалъ сам се е отказал от ролята? Интересно, не знам да е заринат с предложения за роли...
Изгледах серията, да ви кажа по-смешно ми беше, докато ви четях. Е, забавна беше, но леко тъпичка ми се видя на мен.
Ендер много си повярва, отново дразнеща.
А тази Зехра...даже не подлежи на коментар, такова безгръбначно същество! Не ми е жал, жалка ми е. Как да ми е жал за човек, който е имал всякакви възможности и нищо не е направил със себе си. Даже не се е научила да пие като хората.
Кемал не можах да го разбера. Защо толкова даваше зор да остане със Зехра? newsm78 Не я обича, пък като се затръшкал - да почнели нов живот двамата. Ми нали почнаха нов живот двамата - и какво? Докъде го докараха? И като повторят опита - санким той ще я заобича, пък тя ще поумнее. На всичкото отгоре, уж иска да я задържи, пък ѝ повтаря "ти ме обичаш", не казва "аз те обичам".
Недомислен образ Кемал. Няма да рИва за него, пък и артистът ми беше нещо женствен, особено като се затича грациозно като газела. И прическата му ме дразнеше.
Да вкарат сега някой мачо, да я стресне таз Зехра, да ѝ намести чакрите и да я вкара в пътя, ако ще я задържат на екрана. Щото иначе съвсем като част мебелировката ще си остане.
Прави сте за Халит . Макар да не ми е баш симпатичен ( обичам ларжави мъже аз, таквиз пинтии като него не са ми секси), не мога да не призная, че наистина държи на децата си и ги спасява в кризи, но явно не е бог знае какъв родител, не се е справил добре, щом всичките му деца излизат от правия път и не са щастливи. Само Лила горе-долу е наред.
Много ми беше жал за Зейнеб в тази серия. Тя си го направи сама с ината си и глупавата си постъпка с Дюндар, ама пак ми е жал за нея. Очите ѝ все пълни със сълзи, щом погледне към Алихан, а като видя мацката с него, погледът ѝ се вкамени.
И да не забравя певицата на ергенското парти - невероятно попадение на кастинга - с тия три спасителни пояса на кръста и с тази физиономия - нееее! Баш като за Алихан и Хакан! Joy Само чаках да отиде да им запее на уше и съвсем да паднат от столовете.

# 531
  • Мнения: 1 572
Привет Flowers Hibiscus
Снощи изгледах серията, но до средата. За това тази вечер реших с бързи руски субтитри да видя. А то вашите коментари право в целта. Мисля си, че Ендер е постъпила с Кайя така както Йълдъз с Кемал. Но за съжаление,  той е останал приятел на Халит. Наистина много си приличат с Ерим. Не знам колко пъти са снимали сцената на летището, но израженията и действията сякаш са еднакви.
Подготвят ни за нови моменти, а аз съм силен привърженик на това Ендер сама да се закопае.

# 532
  • Мнения: 9 537
GrinningСкъпи дружки , днес 20.03 след обяд ще остарея с още 1 година , НО като виното - все по-хубава и ценна Heart Eyes Smiley
Боя се ,че ще бъда много заета утре и за това започвам празника с вас още от сега Revolving Hearts



# 533
  • Мнения: 1 192




ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ФИЛИ!

Радвам се първа да те поздравя за празника.
Благодаря  за хубавите коментари, мнения и "сценарии" в темата.
Благодаря, че намерих теб и другите момичета в тема.
Бъди благословена, успешна и късмета да е винаги с теб.

ВЕСЕЛ ПРАЗНИК

# 534
  • Мнения: 6 603
Добро утро! wavey

Вчера пропуснах годишнината на сериалчето ни, но днешния празник не мога...

Честит Рожден Ден, мила Фили! bdbaloni
Бъди много здрава, щастлива, обичана и късметлива!
Пожелавам ти да имаш прекрасен празник днес!
baloni

Хубав ден и на вас, дружки!
и честита пролет


                      

Последна редакция: ср, 20 мар 2019, 07:51 от * Дъга

# 535
  • Мнения: 41 877
Добро утроо! Wink Hug Hug



Фили Hug,честит рожден ден,джанъм!
Желая ти здраве,щастие,любов и сбъднати желая! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose
Продължавай все така да пишеш интересни ''сценарии'! Wink
Благодаря за почерпката!







Прекрасен ден на всички! Hug Hug Hug

# 536
  • Мнения: 4 369
Фили, бъди обичана, бъди благословена! ЧРД и нека той ти донесе по много от всичко, което те прави щастлива! 🌺💋

# 537
  • Мнения: 934
             Добро утро мили момичета,
             

              Фили , Катето, Дъгичка, Злати

               Нямам никакво време, затова ще бъда много кратка, моите работи изостанаха последните две седмици, вие знаете причините. След половин час имам среща и трябва да бързам, Довечера пак ще пиша, знаете, че нямя как да ви изоставя и да искам не мога.
                Пожелавам ви един слънчев и хубав пролетен ден.

                 Сега на рожденичката Фили, на най талантливата сценаристка желая да не се отърве от здраве, да бъде благословена , желая й да бъде най щастливия човек на този свят, защото тя го заслужава още дълго да си пишем една на друга и да си споделяме нашите емоции в темата., или накратко казано "ОТ ВСИЧКО ПО МНОГО И ТО ВЕДНАГА". Ние всички много те обичаме и сме щастливи, че ти си при на.с.
                 Ще ме извиниш, че няма да ти изпратя картинки, но наистина днешния ми ден е много напечен и нямам никакво време. А за пролетта какво да ти пожелая освен любов, защото това е сезонът на любовта нали? bouquet bouquet bouquet

# 538
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Брей, Фили, с астрономическата пролет идеш, а?
Ама че хубав ден да дойде човек на белия свят!

Жива и здрава да си, животът ти само от пролети да се състои! Е, може и лято, от мен да мине! Но никакви есени и зими, не!
Пожелавам ти много щастие и любов! bouquet

# 539
  • Мнения: 9 537
Здравейте мили приятелки Hug Hug Heart Heart
Много , много ви благодаря за милите думи и пожелания .Сигурна съм ,че ще се сбъднат ! Flowers Hibiscus Flowers Four Leaf Clover
Наистина съм родена в първия ден на пролетта и на зодия овен ( родена съм през високосна година в 16:30 ), не че има значение зодията ,  много не вярвам в това Smile .
Но пък казват ,че хората м/у 2 зодии имат пророчески таланти . Е , мога да гледам на карти и винаги познавам бъдещи лоши случки ( нещо с хубавите не ми се получава ) , за това не само ,че не го правя за себе си и никой от семейството , но и на познати го правя най-много веднъж годишно Smile Satisfied
Приятен пролетен ден , макар от опит да знам ,че е възможно времето да се смени 5 пъти днес !

Общи условия

Активация на акаунт