Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 16

  • 30 186
  • 740
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 41 877
Марсия HugЛора Hug wavey wavey





нов клип с кадри от моминското и ергенското парти... Laughing Laughing

Запретный плод (Yasak elma):Мальчишник ~ Девичник


https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Chq5bgmFn4c

# 556
  • Мнения: 934
            Добро утро мили момичета, Laughing

            Снощи не можах да се включа, но сега съм на линия. Аз също като някои от вас смятам, че Алихан разиграва номера от селски вечеринки.  Видя, че с напъване и молби няма да му се отвори парашута и затова смени тактиката. Дистантен, индеферентен, незаинтересован , но при всеки техен диалог не пропуска да й спомене нещо за бъдещия й брак, да не говорим в ресторанта с Елиф какви ги наприказва, а и след това във офиса. Направо я предизвиква и тя горката се оплете като пате в кълчища. Наистина е поумнял, защото ако това беше времето с Ендера беше направо доста тъп и не знаеше какво точно да предприеме. Мисля, че играе ва банк за заминаването си за Америка, колкото и да е виновен за положението на мен все пак ми е мъчно за него. Още в първия сезон когато коментирахте из между вас имаше хора, които мислеха, че това не може да е любов, Аз бях от тези, които мислеше, че напротив, тук става дума за много голяма любов между тях,въпреди всички грешки, които и двамата направиха. Естествено Алихан повече. Дано вече следващата серия да ги събере и вече никога да не се разделят, а пък това, че ще имат много проблеми е ясно. Сигурно ще минем от драма в екшън, на мен все не ми излизат думите на Алихан за загуба на памет и дали Зейношка няма да преживее и това. Дано не е верно и дано аз да съм лошия пророк . Нали знаете, че СЦ залагат подсказки в серии, които вече отдавна са отминали. newsm78

                Желая на всички дружки от темата денят ви да бъде добър и ползотворен. bouquet

# 557
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте! wavey CoffeeNotesCookie
Злати Hands Plus1 Танита Hands Plus1 Марси Hands Plus1 Лори Hands Plus1

Хитрува Алихан бей. Да видим дали не е изпратил някой специален сватбен подарък на двамата влюбени : )))))

Злати - хубаво си сложила текста да се вижда - нарочно ги говори такива, тънко, тънко. Ама и другите му пригласят и Елиф наля масло и Хакан, Джанер, Емир. По едно време имах чувството ,че ги е събрал Алихан предварително  и ги е наговорил : )))) какво да казват и правят Joy

Кате Hands Plus1 за нощния ти пост!

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 13:31 от BVAR

# 558
  • Мнения: 41 877
Привет! Hug

Танита Hug thumbsup Боби Hug thumbsup









# 559
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Злати : )

О-о-о-о в ресторанта, Елиф пита неща ,за да види реакцията на Зейнеп/ Понеже Алихан я отряза ,че няма да коментират и тя се възползва да събере инфо JoyJoyJoy, ама и на него да помогне да види и той как седят нещата. ААА големи хитреци.

Дюндар - толкова цапнат и простоват - веднага пита вие двойка ли сте JoyJoyJoy (севгилита) - как ме досмешя, на Зейнеп й приседна. И после - да ви се връща и на вас, като ги поздравяваха за сватбата - JoyJoyJoy

И както каза Йълдъз на Зейнеп - много й личи ,че не обича Дюндар!

# 560
  • Мнения: 1 192
Здравейте по късните часове.  Flowers Green AppleFlowers Green AppleFlowers Green Apple

Много тихо в темата нещо. Май всички са при Вятърничавите  Kissing

След много суперлативи за филма Hercai/Вятърничав от феновете и аз реших да изгледам първи епизод.
Само да не обидя някой, но филма с нищо не мога да го сравня с нашият си, Забранената ябълка.
Вярно жанра е различен, но някак си играта, обстановката, визията, интригата при нашите повече ми допада и завладява. Но това е въпрос на личен избор и никого не ангажирам.

В очакване на превода на последната серия май и това е причината за тишината в темата.


Сложих още веднъж снимката от Злати, защото на нея много точно са показани реакциите на Зенеп и Алихан . Тя е унили, да не кажа съкрушена от решението си за женитбата с Дю, докато пък той е много спокоен и уверен та дори и малко лукав в държанието си към нея.
Става ми малко тъжно за Зейнеп. Въпреки многото приятели около нея, тя в най тъжните и лоши моменти е сама и без подкрепа. Обградена е от проблемни приятели, които тичат при нея за съвет и помощ. Сестра, която въпреки обичта си към нея, с държанието си и прикриване на много истини, в повечето случай и вреди вместо да и помага.
При Алихан е друго. Видяхме, че не само Хакан е истински приятел. Зерин, като любяща сестра направи и невъзможното  той да се освободи от отровното влияние на Ендер. Струва ми се, че  и Елиф ще му помогне за Зейнеп. Да не си фантазирам само, но си мисля, че Елиф ще е причината булката-беглец да тича към летището.

Боби, както винаги много красив колаж.

Танита, сигурно ще имат и лоши моменти, но нека първо ги видим щастливи двамата сладури.

Малко дълго стана, но с малко при нашите не може.

Лека нощ и спокойни сънища. Flowers HibiscusFlowers Four Leaf CloverFlowers Sunflower

# 561
  • Мнения: 41 877
Добро утроо! Wink Hug Hug



Боби Hug,за новия колаж с коментара! newsm10

Кате Hug,аз не съм гледала ''Вятърничав''! Wink Peace

Друг път ни пускаха в четвъртък първа част от новите снимки,а вчера-нищо! Peace Така,че днес очакваме новите снимки,озета,а и 2-ри фрагман! Party Peace





Желая ви приятен петък ! bouquet bouquet bouquet

# 562
  • Мнения: 9 537
Здравейте дружки в последния работен ден на една много напрегната за мен седмица Coffee
Затишие от към новини , защото те с тези снимки на летището направо ни ''ошашавиха ''Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз също бях запленена от приказката Вятърния и динамиката в него, но разбира се не може да се сравнява с Ябълката .
Винаги съм харесвала градски , европейски тур.дизита , тези там кръвни вражди , рокли до земята и забрадки на главите много не са ми по-вкуса ....
Но този сериал дано не го развалят ...

# 563
  • Мнения: 344
Добро утро момичета !
Злати , сега ще си изпия кафенцето с кеф Simple Smile , вярно Фили , тази седмица много натоварена .
Кате , за Елиф дано се окажеш права. Има нужда някой да я подтикне Зейнеб . Хакан как я отряза, а тя искаше друго да чуе от него, но може би и той с цел го направи .

# 564
  • Мнения: 41 877
Фили HugЕли Ат. Hug

Пуснаха 1-ва част на новите снимки....

Yasak Elma 38. Bölüm Galerisi













и озета...
Скрит текст:
38. Bölüm Özeti

Kaya’nın İstanbul’a dönmesi, Ender’in dengesini alt üst eder. Kimsenin bilmediği ve yıllarca sakladığı sırrının açığa çıkma olasılığı onu güçsüz yapar. En kısa zamanda Kaya’yı geldiği yere göndermek üzere harekete geçerken, Kaya’nın kendi kadar dişli olduğunu unutmuştur. Zeynep ve Dündar’ın evlilik hazırlıkları son hız devam eder. Zeynep’in kafasındaki soru işaretleri giderek artarken, beklenmedik bir karar vermek üzerde olduğunun farkında değildir.

 Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00'de FOX'ta!

# 565
  • Мнения: 4 872
Добро утро!

Аз си признавам, че бях при Вятърничавия, но ми се гледаше  Любоооов Heart Омръзна ми Ендер, интриги, Ендер, Йелдъз ....  Tired Face И в разбъркан ред пак тях. Хайде вече да ги сдобряват нашите, че се оляха с тази раздяла, сърдене и правене на инат. Всичко му прощавам на Алихан, само и само да има малко споделена любов и щастие в тоя сериал Satisfied

 От фрага- според мен Йелдъз надуши, че има история между Ендер и Кая.  Ако пък той се окаже баща на Ерим -  еми пак се уреди Ендер с по-хубав и по-млад мъж от Халит, явно и богат. Да се чуди човек, какво е зациклила на него, освен факта, че не ѝ излизат сметките .

От озета, преведен автоматично , нещата ще се развиват според очакванията ни.

# 566
  • Мнения: 41 877
Марсия Hug

Излезе превода на озета на руски ез.! Peace



Цитат
Озет к новой серии
🔶Возвращение Кая в Стамбул ставит Эндер вбезысходное положение. Появляется возможность раскрыть секрет, который скрывает Эндер в течение многих лет. Этот секрет который не знает делает ее бессильной.
🔷Эндер попытается поставить Кайя на свое место, но она забыла что Кайя был достойный противником, такой же как и она сама
🔶Подготовка к браку Зейнеп и Дундара продолжается.
Мисля,че последното изречение не е преведоно от озета!Пише за решение/karar,но на кой... Thinking

# 567
  • Мнения: 9 537
Марсия Hug

Излезе превода на озета на руски ез.! Peace



Цитат
Озет к новой серии
🔶Возвращение Кая в Стамбул ставит Эндер вбезысходное положение. Появляется возможность раскрыть секрет, который скрывает Эндер в течение многих лет. Этот секрет который не знает делает ее бессильной.
🔷Эндер попытается поставить Кайя на свое место, но она забыла что Кайя был достойный противником, такой же как и она сама
🔶Подготовка к браку Зейнеп и Дундара продолжается.
Мисля,че последното изречение не е преведоно от озета!Пише за решение/karar,но на кой... Thinking

''Въпросите в главата на Зейнеп нарастват и даже тя не очаква ( не осъзнава ) ,че е на път да вземе важно решение ''
Момичетата в синьо

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 10:40 от Phillipine

# 568
  • Мнения: 934
Добро утро момиченца,

        Ели, Фили, Злате, Кате bouquetМарсия

         Аз също не обичам азиатско - турско дизи.Някак си проблематиката не ме вълнува много, а пък като видя  забратки и дълги рокли ми идва малко в повече. Предпочитам европейски тип сериали, досега всички сериали, които съм гледала съм си  ги избирала по интуиция, а този новия" Вятърничавия" нещо не ми идва от вътре да го гледам. Всеки може да си избере каквото иска и да си гледа.Това си е негов избор. Единствения сериал, като при мен беше и първия е "Аси", който ми препоръча една приятелка никога не съжалих, че съм го гледала.. Той беше бойното ми кръщение в турските сериали, а за Забранената ябълка  #Crazy
какво да кажа просто ме плени. Сутрин ставам с него и вечер лягам с него. Все едно по някакъв начин участвам в живота на ГГ. Много се вживях в него , но това което ме успокоява и харесвам е че имам компания за това във ваше лице. Миналата седмица като гледах последния епизод съм си умряла от смях с ергенското и моминското парти, естествено и вашите коментари бяха страхотни.
          Предната седмица като пуснаха толкова снимки от летището сега снимки йок, фрагман йок, озет йок. Дано пуснат още някоя снимка, от озета надали ще разберем кой знае какво, а фрагман едва ли ще пуснат, така си мисля.
           Навън е приятен , слънчев, пролетен ден. Пожелавам и в душите ви да изгрее едно пролетно слънчице и ги сгрее. . Laughing

# 569
  • Мнения: 9 537
Я ги вижте отбора - юнаци !
Чудесно е , че всички се разбират добре на сета

Онур освен прословутото кепе и качулка е сложил , поне да си обръсне главата , за да знаем ,че му е студено ...
Впрочем с много къса коса би бил секси , мисля !

Общи условия

Активация на акаунт