Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 16

  • 30 124
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 41 703
Добро утрооо! Wink Hug Hug



Кате HugБоби HugФили HugЕли.Ат. Hug,благодаря ви за късните постове! bouquet bouquet bouquet

Танита Hug,за сутрешния пост! bouquet

Днес очакваме и бг.превода на епизода! Peace

Кате, и аз се досетих за якето още като видях фрагмана,но забравих да го отбележа като видях какво става при сбогуването! Wink Laughing

Ей я Зейно ошашавена! Laughing


и хукна на летището...


Приятна неделя на всички! Nature Sunny Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose

# 646
  • Мнения: 1 643
Според мен и е казал, аз все още те обичам и ти мен също

# 647
  • Мнения: 344
Добро утро момичета ! айде на кафе с ябълки .
Според мен Алихан и е прошушнал : Пу ти гониш ! Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 648
  • Мнения: 6 593
Здравейте, Ябълки! wavey

Врътнаха ме ангажиментите и не мога да стигна до темата.
И вие ми врътнахте номер миналата седмица като ме подкокоросахте да загледам и „Вятърничавия“ и стана тя каквато стана. Laughing
Ама добре че ми го врътнахте, че много ми хареса...

Много ви благодаря на всички за споделени мнения, снимки, инфо, клипчета и песнички. Изгледах си ги и ги изслушах с кеф.
И след фрага от снощи и аз съм ей така:
Злати  Hug

И какво сега? Ех, този Алихан
Напълно в негов стил е това да отиде и да я целуне преди сватбата. И на мен ми се струва, че нещо й нашепва, това също е в негов стил.

Ше повторя колажа на Боби   Hug от този момент, защото е приказен. Не мога да му се нагледам.

           

Йълдъзка няма към кой друг да се обърне за помощ в казуса с таткото престъпник, освен към Халит. Не мога да повярвам, че ще го кажа, но взех да го съжалявам вече този човек. На луд го направиха всичките му близки. А той покрещи малко, но винаги е насреща да замазва гафовете им и да плаща масрафа.

Много ми се иска Алихан да има тактика по отношение на брака на Зейнеп, но аз такова нещо не видях нито преди, нито сега. Или по-скоро това, което виждам не е това, което искам и очаквам от него и ми иде да му извия врата, че измъчи така хубавото ни момиче.
Тази целувка по бузата на булката ми изглежда като отчаяна стъпка, а не като план, но ще видим. Може пък да ни изненадат, а и важното е че булката ще тича след него на летището. Останалото са подробности.

Много се надявам да й е прошепнал на ухото, че я обича, както предполага Кати, но едва ли. По-скоро е вярно предположението на Ели : „Ти гониш.“… Ще видим.
И аз също като Зейно ще му простя, въпреки че ми се искаше да си заслужи прошката.

Аз съм голям карък, защото утре вечер съм на театър е ще пропусна толкова дълго чаканото сдобряване на нашите сладури. Е, може и да го хвана, ако е накрая на епизода.А вие пишете, за да мога поне да ви изчета като се прибера.

Хубав ден, момичета! Flowers Four Leaf Clover

# 649
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Привет момичета. wavey
От сутринта ви чета няма изчитане.
Направих теста и аз.Резултата-Зейнеб-Вашият герой влияе на хората, вие не можете да грешите и сте пълен идеалист. В същото време вие сте толкова естествени, че си свети с искреност, когато сте в среда.Да не се чудите защо съм винаги на нейна страна. Mr. Green

# 650
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Hug Момичета : )))) Flowers AppleFlowers Green Apple

Благодаря, че сте харесали колажа Hands Plus1 и за хубавите коментари!

И аз исках да напиша , че може да й е казал , че още я обича. Или пък в неговия стил - "ти още ме обичаш " Stuck Out Tongue Winking Eye

Аха, Ели - пак много се смях с твоето предложение - пу , ти гониш. Но той това вече 2-3 серии я кара да го прави, само че  без да й казва, а индиректно. Тя си го гони, даже Алихан й каза , че е много често в офиса му JoyJoyJoy

Сватбата и сбогуването се замислих ,че може би ще е края на епизода и летището ще е следващия, галиба Thinking
 
Онур на път за снимки. Много сънена муцуна : ))))


Тука нацупена след като се оплете при Алихан с говоренето за Елиф : )))) и Джанер доналя още с неговите сравнения JoyJoyJoy кокошката била по-хубава от пиленцето  JoyJoyJoy


Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 13:53 от BVAR

# 651
  • Мнения: 9 530
Той , ако и каже ,,Ти гониш ! '' нашата инатлива магарица ще побегне в обратна посока Joy Grinning
Мисля ,че и е казал да бъде щастлива с някой от многото нюанси на гласа си и това я подтикна да побегне след него  , Но кой видя тя като погледна към вратата и си изпусна букета ?
Много хубав слънчевия колаж на Боби Flowers Hibiscus

# 652
  • Мнения: 41 703
Привет следобедно! Hug

Катрина HugЕли Ат. HugДъга HugБиби HugБоби HugФили Hug,за интересните коментари! bouquet

Боби Hug,за прекрасния колаж и новата снимка с нашия поспаланко! Wink newsm10

И аз мисля,че Алихан е пожелал на Зейно щастлив семеен живот! Wink  Както я докосва по голичките рамене са й олекнали коленете! Laughing
За отварянето на врата мисля,че е когато влиза Алихан и Зейно за това е очудена!А после пуска букета и хуква към летището!Знаем,че при фрагманите кадрите са объркани и подвеждащи! Peace



Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 14:48 от Zlatina3

# 653
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Рускините се измързеливиха за нашия сериал и закъсняват с новите неща.
Тресе ги и тях Вятърничавия яко. Но те си обичат такъв тип сериали.



От страницата на сериала: Тази двойка е трудно да бъде хваната заедно. Или ледовете между Зехра и Джанер се топят? GrinningGrinning


От страницата на канала: Страхувайки се от тайната на миналото си, ще действа ли Ендер, за да извади от играта Кая?


Превеждам с гугъл и ако е неточно, моля да ме извините.

От феновете : )
(In your eyes I see stars., in your smile I see sky… you are my angel ever… , I will stop loving you never!💕)
В очите ти виждам звездите, в усмивката ти виждам небето. Ти си моят ангел вечен,  никога няма да спра да те обичам. 💕


Фили, благодаря. Hug
Вярно ,че от инат би направи наопаки : ))))

Злати Hug
И аз така си ги наредих, че на вратата е Алихан. А после Зейнеп изтърва букета, като хуква след него.
Може и друго да се е случило междувременно, което сега са го изрязали.
То това неговото докосване, беше повече от това Grinning Остави си пръстите по нея Алихан Heart Eyes С целувката направо й изгори кожата.


# 654
  • Мнения: 344
Момичета сега сериозно ....мисля, че е казал " Прости ми !

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 15:37 от Елеонора Атанасова 606256

# 655
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Още нещо е минало от сайта на сериала:

Как присъствието на Кая в компанията ще промени балансите?



Дано Халит вече е решил да не се поддава на Ендер на номерата.

Зейнеп - колебания, размисли, в дълбок дисбаланс между поривите на сърцето и логиката на разума Sparkling Heart



: ) Ели Hands Plus1


Ново зад кадър Wink



Това дали е там , където се подготвя сватбата? Алихан с подаръче и Зейнеп пред него. Ама дрехите са му други пък.

# 656
  • Мнения: 9 530
Защо м/у позивите на сърцето и логиката на разума ? Ами и сърцето , и разума са ЗА Алихан .
Дюндар просто не става за нея както и да го погледнеш .Направиха света му шарен и той стана малко по-модерен , така ,че е на + , но да си търси добро момиче от неговата среда или пък някоя различна , която да го обича

# 657
  • Варна
  • Мнения: 7 505
https://twitter.com/nedaben/status/1109823721437573120

Пуснаха и клипче от сцената. Не е от сватбата - това си е къщата на Зейно и Алихан идва на гости.

Фили - защото , разума й казва ,че с него ще има да бере ядове : ))))


Онур говори на феновете - от вчера е това:
https://twitter.com/AllyneAsk/status/1109535442502848513


Ахахахха Онур пее на кучето си : )))))
https://twitter.com/nedaben/status/1108485256892637184

Последна редакция: нд, 24 мар 2019, 16:54 от BVAR

# 658
  • Мнения: 1 151
Здравейте, здравейте,

Един фраг и как ни раздвижи, явно всички се вълнуваме от една очаквана развръзка

Знаете ли/малко лично отклонение/ на младини и двамата с моята половинка имахме много буйни характери и много често се сърдехме, след поредните недоразумения. Имахме много приятели и един от тях, по възрастен, явно от опит ни казваше така: Деца, няма нищо по хубаво от сдобряването след караницата, защото привличането, тръпката тогава е много силна. Изживяването след прошката си заслужава.

Улавям се, че преживявам заедно със Зейнеп и Алихан техните чувства, /а виждам, че не само аз/ защото всяка голяма любов преминава през тези изпитания.

Все още няма преведен епизод, но ние сме търпеливи и ще чакаме.

# 659
  • Мнения: 9 530
Боби , да ,ще бере ядове , ама това си е пакета Алихан - красив , богат , обичащ я ...проблемен !

Общи условия

Активация на акаунт