Не знам какво се случва с мен...

  • 6 164
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
Много хубаво звучи  Hug Вярвам, че е объркващо за теб... Пожелавам ти всичко да се развие както ти го искаш. Това, което изживяваш в момента е приказно, но само една крачка по-напред вече ще е различно - може би още по-хубаво, може би съсипващо...

 newsm10 много добре казано Wink

# 16
  • Мнения: 5 647
Много хубаво звучи  Hug Вярвам, че е объркващо за теб... Пожелавам ти всичко да се развие както ти го искаш. Това, което изживяваш в момента е приказно, но само една крачка по-напред вече ще е различно - може би още по-хубаво, може би съсипващо...

 newsm10 много добре казано Wink

Така е. И ако си решила да се впуснеш в тази авантюра си направи ясна сметка какво искаш, за да не съжаляваш едни ден. Въпреки това според мен това е временно състояние, което ще мине скоро. Всеки по един или друг начин го е изпитвал.

# 17
  • Мнения: 1 753
Хормонът те е треснал. Споко, със всеки се случва. Изчакай няколко дена - ще ти мине    Peace

# 18
Тонина, благодаря за разбирането Hug Чувството е прекрасно /затова съм и "щастлива"/ и  щеше да бъде истински прекрасно, ако не ме плашеше толкова какво ми се случва... Rolling Eyes
Сънличке, еб*нето си го имам у дома и то такова, което ме кара да се чувствам 100% -ва жена....затова съм "объркана" - че не е липса на това.... newsm78
Както и да е, благодаря на всички ви и се надявам по-бързо хормонът ми да си влиза в норма Wink  Praynig и всичко да остане една неизживяна емоция Peace Не ми се вярва да има по-различно развитие, но ако има - ще ви осведомя какви съм ги надрОбила Embarassed. И все пак - доколкото се познавам /а преди този случай претендирах, че се познавам изцяло и никога не съм си представяла, че може да се случи на мен Rolling Eyes Не искам да съм нескромна, но ухажори винаги съм имала и винаги съм знае къде е границата и съм я поставяла АЗ./ не бих стигнала по-далеч от това. Дано се окажа права Peace

# 19
  • Мнения: 294
Много хубаво звучи  Hug Вярвам, че е объркващо за теб... Пожелавам ти всичко да се развие както ти го искаш. Това, което изживяваш в момента е приказно, но само една крачка по-напред вече ще е различно - може би още по-хубаво, може би съсипващо...

# 20
  • Мнения: 5 475
Понякога е нужно да ти трепне сърцето...изживей го с радост!  Hug

# 21
  • Мнения: 58
АМАН от циници!Момичето иска да сподели с нас една приятна и тонизираща емоция а вие я осрахте(с извинение) целия пейзаж.Къде ви отиде чувството за красота...Обърканата и щастливата,това което ти се случва със сигурност е нещо много позитивно,но ако НЕ позволиш действието да се развие извън главицата ти.Инъче всеки има нужда да му се случват флиртове на раб.място,щтото това не ви ли  кара да работите на 200%.Качеството на работа искам да кажа че се подобрява,ставате по-уверени в това което вършите и естествено е да се харесвате повече.И резултата-ставаш все по-хубава,очите ти блестят...и собственият ти мъж пак се влюбва в теб.Използвай този флирт като адреналин,нека само да те подготвя за това което ще вършиш със съпруга ти.Желая ти освежаващ и безавариен флирт!  bouquet

# 22
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много романти4но и реално, слу4ва се да си полу4иш малко нова доза усещене и да се замисли 4овек! ами изживей го, като гледам си е на платони4еска основа-така не боли!

# 23
  • Мнения: 4 806
Объркана, това няма да е последната (не е и първата)тема, в която ще изразя, че цялостно не одобрявам и не подкрепям пускането на свобода на нагона или някаква форма на поощряване на това усещане. Не виждам нищо "прекрасно" в това. Особено, както описваш своето семейство, нямаш никакви, ама абсолютно никакви основания за полет в облаците, заради поглед на един мъж... Дано мине без последствия и достатъчно бързо, за да нямаш възможност за "надробяване"
С най-добри чувства///

Както гласи китайската мъдрост "Красивите думи не са истински, истинските думи не са красиви"

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Нищо, което да не е нормално. Ш'ти мине, споко.

# 25
  • Мнения: 3 376
Какво ще стане-времето само може да покаже.
Иначе-емоцията,тръпката....сигурно те кара да се чувстваш отново ..още по-жива...и по-желана,женствена,харесвана...Да не си кривим душите-коя от нас не мечтае да срещне същия поглед Flutter Да бъде гледана по същия начин...

# 26
  • Мнения: 1 680
За какво живеем този живот ако не е осеян с приятни емоции?
Сигурна съм, че почти всяка жена е била в твоето положение.
И аз съм го изживяла  и беше прекрасно(имаше само погледи и някоя друга разменена реплика) и никога няма да го забравя, НО... всичко е минало и сега е останал само прекрасния спомен и една визитна картичка Wink.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Не искам да съм нескромна, но ухажори винаги съм имала и винаги съм знае къде е границата и съм я поставяла АЗ./

Наистина ли? Звучиш като човек, на когото му липсва внимание - от една закачка, малко мило отношение си готова влюбена... Thinking

# 28
  • Мнения: 990
 Забраненото е винаги по-слодко!  Heart Eyes  Ве пак е важно човек да се чуства щастлив! Щом това е твоя начин , но и аз мисля че ще ти мине! На всеки му се случва да срещне готин " телохранител" Embarassed

# 29
  • Мнения: 133
това ми прелича на някаква статия от в. Лична драма - имам прекрасно семейство, но видиш ли някакъв си там ме погледна с красивите си топли очички и аз хоп съм вече в облаците...... хехехе.... ако не беше глупаво наистина щеше да бъде смешно...
не те съдя...
живота си е твой, но или в семейството ти нещо не е наред и  не обичаш мъжа си толкова колкото се мъчиш да ни убедиш тук..... #Crazy или незнам какво ти става.... не казвам, че трябва да бъдеш като кон с капаци, ама чак пък толкоз... newsm78

Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 15:01 от Аби

Общи условия

Активация на акаунт