Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 54

  • 71 564
  • 760
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 801
Аз я свалям само с топла вода, след душ. Изчаквам да се разтопи. След това с измивен гел/пяна...

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 4 701
И аз нямам затруднения с махането на Lash sensational. Нищо по-различно от другите спирали (по отношение на махане). Първо с тампони с мицеларна, после измиване с измивен гел.

# 452
  • Мнения: 1 130
За малко ме стреснахте.. да не е като тази на Катрис, която няма сваляне.

Скрит текст:

# 453
  • Мнения: 892
Аз също нямам затруднения със свалянето на lash sensational. Махам с тоалетно мляко на балеа.

# 454
  • Мнения: 4 408
Хах, и аз нямам. Щото при мен тоолкова силно се размазва под и над очите, че едва ли не сама се сваля. Съжалявам, че съм я купила.
Справка - дълги естествени  мигли, не свръх гъсти.
П.п. ето ме с черната colossal volume extreme или както там е цялото име
10 часа след нанасяне (т.е. от 7 сутринта до сега)
Скрит текст:


При мен проблем е, че с абсолютно всички спирали си цапам клепача отгоре..

# 455
  • Мнения: 306
За малко ме стреснахте.. да не е като тази на Катрис, която няма сваляне.

Скрит текст:

Като изключим, че се сваля трудно, доволна ли си от спиралата, mims3? Точно си търся водоустойчива и я заглеждах.

# 456
  • Мнения: 1 130
Mascotte7373, не мога да я напластя хубаво, слепва ми миглите. Четката имам чувството, че ми дърпа миглите. Адски трудно пада дори с мицеларна вода. И всеки път различно ми прави миглите. Така че не, не ми харесва.

# 457
  • Мнения: 479
Хах, и аз нямам. Щото при мен тоолкова силно се размазва под и над очите, че едва ли не сама се сваля. Съжалявам, че съм я купила.
Справка - дълги естествени  мигли, не свръх гъсти.
П.п. ето ме с черната colossal volume extreme или както там е цялото име
10 часа след нанасяне (т.е. от 7 сутринта до сега)
Скрит текст:


При мен проблем е, че с абсолютно всички спирали си цапам клепача отгоре..

И аз се цапам много. Махам нацапаното с клечка за уши и мицеларна вода и няма никакви следи.

# 458
  • Мнения: 28
Момичета, днес минах през Елитис и си взех серума за лице на Марион, намалени са на 6 и нещо. Аз си взех хидратиращия.
Купих и много хубав ексфолиант за тяло, току-що го изпробвах, марката ми е непозната Joanna се казва,цената беше 3 и нещо, имаха няколко вида,всички с уникален плодов аромат. Моят е с грозде. Слагам линк:
https://shopthebest.eu/product/1277/joanna-izmivasht-piling-kasis-100-ml.html

# 459
  • Мнения: 22 908
Аз си взех Марион серум с хиалурон от ДМ за под 6лв., но миналата седмица.

# 460
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета, днес минах през Елитис и си взех серума за лице на Марион, намалени са на 6 и нещо. Аз си взех хидратиращия.
Купих и много хубав ексфолиант за тяло, току-що го изпробвах, марката ми е непозната Joanna се казва,цената беше 3 и нещо, имаха няколко вида,всички с уникален плодов аромат. Моят е с грозде. Слагам линк:
https://shopthebest.eu/product/1277/joanna-izmivasht-piling-kasis-100-ml.html
Тези ги загледах няколко пъти, ще чакам отзив как са

# 461
  • Мнения: 1 334
Привет, Дами!
Отдавна не съм писала.. Серумът на Марион със нещо змийско и перли си го купих. За съжаление не ми понася добре: излизат ми подкожни пъпки и много ми люти, когато слагам наблизо до очите. Друга от вас има ли подобни впечатление или проблема е у мен ? Close

# 462
  • Мнения: 15 317
Бени, радвам се да те "видя".
Не мога да помогна с отговор, защото честно да ти кажа ненавиждам тия гадини, а често на опаковките на продукти с екстракти от тях има  техни изображения и ...просто, ако ще и да са най добрите, не бих купила.
Пък ето, май се оказва, че не са толкова добри.
Иначе от тези серуми на Марион, които ползвам - хиалурон, колаген, анти ейдж, някакъв с витамини и глоу серума им - анти ейдж, съм страшно доволна.

# 463
  • Мнения: 741
И на мен ми излязоха няколко големи подкожни пъпки от серума на Марион, само че аз ползвах този с колаген.
Ползвах от няколко дни освен серума и нов слънцезащитен крем, като пъпчасах спрях да ги използвам за десетина дни, лицето ми се поизчисти и преди няколко дни почнах пак да мажа серума и пак нови две подкожни пъпки
Парене и лютене съм нямала.

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 279
Купих и много хубав ексфолиант за тяло, току-що го изпробвах, марката ми е непозната Joanna се казва,цената беше 3 и нещо, имаха няколко вида,всички с уникален плодов аромат. Моят е с грозде. Слагам линк:
https://shopthebest.eu/product/1277/joanna-izmivasht-piling-kasis-100-ml.html
Аз си бях взела от тези,само че със круша.Уникален аромат,много ми хареса.Като минус отбелязвам само количеството.За нула време свърши/a и аз не съм от пестеливите/ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт