Ниски стойности на хемоглобин в девети месец

  • 1 650
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 580
Хемоглобинът ти за 9 месец от бременността е добър. Аз съм в 4 и моят е 90. Няма за какво да се тревожиш. ❣

# 16
  • Мнения: 16 871
Твоят хемоглобин е ужасно нисък.
 
Не подценявайте значението му. Съквартирантката в родилното беше с неглижирани стойности на Хг и 5 дни беше на системи.  Да не говорим,  че остана 10 дни в болница.

# 17
  • Мнения: 580
Твоят хемоглобин е ужасно нисък.
 
Не подценявайте значението му. Съквартирантката в родилното беше с неглижирани стойности на Хг и 5 дни беше на системи.  Да не говорим,  че остана 10 дни в болница.
Такъв е заради таласемията ми .

# 18
  • Мнения: 16 871
Аз само съветвам на аза видяното от мен.важно е да се взимат мерки.
Таласемиите са по-особени,със сигурност са ти обърнали и ще ти обръщат внимание.

# 19
  • Мнения: 580
Аз само съветвам на аза видяното от мен.важно е да се взимат мерки.
Таласемиите са по-особени,със сигурност са ти обърнали и ще ти обръщат внимание.
Трима хематолога ми казаха .. Ами продължавай с фолиевата и така.. Голямо неглижиране.. Едната в коридора ми предписа б12 , аз си го изследвах и е в нормални стойности..

# 20
  • Мнения: 11 828
Аз само съветвам на аза видяното от мен.важно е да се взимат мерки.
Таласемиите са по-особени,със сигурност са ти обърнали и ще ти обръщат внимание.
Трима хематолога ми казаха .. Ами продължавай с фолиевата и така.. Голямо неглижиране.. Едната в коридора ми предписа б12 , аз си го изследвах и е в нормални стойности..


Относно В12, нормални стойности не винаги значи оптимални  Peace . Границите по лабораториите са занижени, има достатъчно информация в интернет, както има тема за В12 тук ако ви интересува прочетете.

# 21
  • Мнения: 16 871
Прасковке, това не е хубаво.
Не знам при кои си ходила, ако искаш ми пиши на лично, бих могла да препоръчам лекар.
Иначе и б12 се неглижира, и Д, и още куп други ...
Лаб.реф.граници в България са много занижени за б12. Тепърва бебето ще точи от теб.

# 22
  • Мнения: 18 551
Тотема е отврат. Вземи по-добре билкова кръв. И аз пиех Тотема,това ми беше измисал моя док. Много е гадно.

# 23
  • Мнения: 817
Малтофер Фол ми бяха изписали, за стойност от 118.

# 24
  • Мнения: 650
Моя е 99 в средата на 7 ми- желязодефицитна анемия- пия желязо. Важно е как се пие, че има много храни и лекарства с които ако се приема отслабва или не действа.

# 25
  • Мнения: 5 468
Падането на хемоглобина през третия триместър е съвсем обяснимо заради увеличения обем на кръвта, т.е. е повече от нормално и често срещано състояние. Моят хемоглобин го вдигнахме от 110 на 115 с прием на желязо(Малтофер) и ми казаха, че е супер. Обясниха ми, че целта е най-вече да се задържи около тези стойности, а не да се вдигне кой знае колко. Желязото ще го пия до раждането.

Общи условия

Активация на акаунт