Халит Ергенч и Бергюзар Корел в "Ти си моята родина" и след това - тема 31

  • 44 815
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 360

Това момиче е фенка от Колумбия.
Същото от клипчето, което Надето пусна сутринта.



# 721
  • Мнения: 11 116
Привет!

Прибрах се за малко и в 17.30 имам друг ангажимент. Пускам новата тема, без да съм  променяла нищо, за да има такава, ако се наложи. Утре сутринта ще редактирам.

https://old.bg-mamma.com/?topic=1117555.new#new

Благодаря за всичко споделено!  Hug Hug

# 722
  • Мнения: 23 360

Довечера Халит ще бъде водещ на концерта на световноизвестната турска пианистка Идил Берет и младата цигуларка Илке Тунджер със симфоничен оркестър.

А от 20.30 е поредното представление на Берг в театър Крафт.







Последна редакция: ср, 22 май 2019, 17:20 от varna_2

# 723
  • Мнения: 9 743
Много ми хареса филма дори без превод, имаме изобилна информация, благодарение на Варна Hug,освен това гледахме гръцкия филм, достатъчно е да гледаш артистите които харесваш и обичаш... с превод сигурно ще е върхът, това е филм, който може да се гледа хххх пъти Peace

Довечера сем. Ергенч ще пръска чар и талант от различни сцени Grinning

# 724
  • Мнения: 23 360

Филмът с идеална картина.



https://jetfilmizle.vip/bir-ask-iki-hayat-yerli-film-izle-2019.h … zL4vncvcxvyAbCk2Y




Берг се подготвя за сцената.



Последна редакция: ср, 22 май 2019, 19:52 от varna_2

# 725
  • Мнения: 7 079
                                          Привет, момичета! Hug

           Минавам да ви поздравя и да ви пожелая вълшебна майска вечер. Heart Eyes


                          





https://www.facebook.com/479245968759762/videos/2308212799500277/

------------------------------------------

Халит - тази вечер - зала Альберт Лонг Холл университета Богазичи в район Бешикташ,
на фестивала AIMA. Peace




https://www.instagram.com/p/Bxxmz9Kne_W/

Благодаря за всичко споделено, момичета!
Варна Hug, благодаря за филма!

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 23:18 от HELEN60

# 726
  • Мнения: 23 360
Добро утро!

Аплодисменти и овации от снощното представление.


Клипчета


https://www.instagram.com/p/BxxvNUuBPzI/

https://www.instagram.com/p/BxyQzYml-0m/

https://www.instagram.com/p/Bxx-1lKn8x_/

https://www.instagram.com/p/Bxx7s05BhNz/


Берг и режисьорът на пиесата Ибрахим Чичек с известния комедиен актьор Каан Секбан.
Той е написал в профила си:



Тази вечер гледах моноспектакъла на Бергюзар Корел "Момичета и момчета". В първия си опит на театралната сцена Бергюзар успява да поднесе по великолепен начин един особено сложен текст, да влезе изцяло в тази драма с елементи на комедия. Пътешествието ви ще започне с бурен смях, но втората му половина ще бъде съпътствана от сълзите ви. Наистина невероятно вълнуващо предизвикателство за един актьор, нещо тотално различно. Поздравявам Бергюзар за смелостта да напусне зоната на конфорта, да излезе на сцената и да покаже едно великолепно актьорско изпълнение. В последните години в театрите ври и кипи и това е нещо чудесно. В следващите дни пиесата ще се играе в Зорлу и театър ДасДас. Препоръчвам ви я горещо. Знаете, че аз трудно отправям подобни препоръки. Не и ако аз самият не съм преживял нещо вълнуващо.






Някои от другите отзиви


Гледах как един човек прави чудеса на сцената.







Пиесата и разсмива, и разплаква.
Толкова неща могат да се кажат.
Но по-добре отидете и вижте сами.
Благодаря ви за сърцата и положения труд.
Благодаря, че ни позволихте да преживеем прекрасни мигове в този кратък живот.
Желая ви много аплодисменти!







Искам да опиша чувствата си, но която и дума да избера, ми се струва недостатъчна за това, което видях и изпитах.
Бергюзар Корел е жена, която оставя сърцето си на сцената!







Гледах моноспектакъла на Бергюзар Корел.
Великолепна актьорска игра!
Съмнявам се, че някой от останалите зрители, би казал нещо друго.
Пожелавам си да има винаги такива пиеси и актьори!







Не намирам думи, които да кажа.
Буца е заседнала в гърлата ни.








Беше легендарна, Бергюзар!







Прекрасна актьорска игра!







Беше като сън!





Легендарна актьорска игра!
Непременно трябва да се види!






Никой не би могъл да го изиграе по-добре от теб, Бергюзар!
Ще  изляза ли поне веднъж от театър Крафт без да плача?








Последна редакция: чт, 23 май 2019, 07:15 от varna_2

# 727
  • Мнения: 7 079
                                   С много  настроение и  чашка кафе
                                             Добро късно утро в четвъртък! Grinning

                               Приятен ден, много късмет и успех, приятели! Flowers Four Leaf Clover




Халит с фенка



И с Фен - след концерта/22.05.2019Г./



Страхотна е нашата Берг. Много се радвам за успеха, който жъне на театралната сцена.

Пожелавам й  пълни салони и нека аплодисментите не спират!!!





Варна, благодаря за клипетата и превода на снощните отзиви! Flowers Rose





Последна редакция: чт, 23 май 2019, 14:13 от HELEN60

# 728
  • Мнения: 23 360


Вестник "Поста съобщава, че Халит е предпочетен пред Озан Гювен за турския д-р Хаус.

Не са ми много по вкуса подобен род сериали, но каквото, такова.
А и Халит трябва да потвърди.





# 729
  • Мнения: 9 743
ВарнаFlowers Hibiscusблагодаря за преводите и новините.

Радвам се за Берг, тя заслужава всички тези позитивни настроения от публика и специалисти.
Преди години се прокадваха мнения, че е едва ли не е връзкарка в киното , омъжена за Халит, произхожда от арт. семейство... тя доказа с труд, талант и сбъднати мечти ,че не е станала актриса случайно или с връзки .
Heart Decoration

За Халит- каквото такова- няма кой знае какъв избор- мафии , убийства, интриги преобладават в другите сериали, не е сигурно обаче , дали на турската публика ще се понрави такъв род сериал. Но аз вярвам на Халит,  какъвто проект избере, значи си заслужава Hands Plus1

# 730
  • Мнения: 7 079
                       Днес -  Берг е на Фризьор  Heart Eyes



https://www.instagram.com/p/BxzQvwFFWWx/

# 731
  • Мнения: 11 116
Привет!

Безкрайни благодарности на Варна, за невероятното удоволствие, което ни доставя да се докосваме до събитията, които съпътстват живота на Халит и Берг! Винаги, когато чета отзиви за тях се вълнувам и на някои коментари също ми засяда буца на гърлото..Може би, защото вече толкова години сме "заедно" с тях.

Благодаря и на момичетата, които са тук в темичката, понякога много спокойна, понякога пълна с повече новини, снимки и коментари, но за мен тя е едно островче, на което всеки път идвам с огромно удоволствие. Да бъдеш фен на Халит и Берг е щастие.  Heart Eyes Heart Eyes

Снощи влязох много късно в темата с мисълта, че само поглеждам и лягам, защото заспивах от умора. Виждайки линк към филма с Енгин и Берг, ококорих очи и го изгледах, макар и с натежала глава. Хареса ми филмчето, сигурно с превод - още повече. Бързо минава времето,неусетно се изглежда, наситен, динамичен. Единственото нещо, върху, което би могло да се работи е прехода на сезоните...Тези сцени са ми малко нескопосани. Просто сравнявам с гръцкия филм, там беше различно режисирано и изобщо като цялостна визия - обстановка, закачката на героите с живота и времето.

Благодаря за линка!  Hug

# 732
  • Мнения: 5 691
Здравейте!  Hug

Благодаря за всичко споделено!  bouquet

И на мене ми хареса филма. С голямо удоволствие ги гледах и двамата с Енгин. Не ми се вярва скоро да ги видим заедно в общ проект, но ако някога се случи ще е много хубаво.

# 733
  • Мнения: 11 116
Сега може да разочаровам някого, но по време на премиерите в различните градове, интервютата и участията им в разни предавания, имаше много повече химия, физика и каквото ми дойде наум между двамата, усещах приятелството помежду им с елемент на очарование от предстоящия филм, отколкото в самия филм. Да, изиграват си ролите, постарали са се, но някакво привличане, онази страст, която трябваше да усетя за влюбването от пръв поглед, от любовта, която изпитват един към друг, аз не я усетих. Това не ми попречи да изгледам филма докрай с любопитство. В началото героят на Енгин беше по-резервиран, Дениз - решителна. После усетих неговата болка от ролята, която животът му е отредил, навикът да бъде с Дениз, обичта към детето, но не и някаква легендарна любов. Раните от всичко са си казали думата и неговата психика трудно може да бъде излекувана.

За другата история пък да не говоря. Насмотаха я накрая и това е. Остана като някаква кръпка към тази с лошия край.

В цялата история, прави впечатление най-вече старанието на режисьорът, да направи една версия на един нестандартен гръцки филм, в който две съдби на един и същи човек се преплитат, след взамене на определено решение -ако или ако...
Да, Берг и Енгин си свършват професионално работата и дотам. На мен огънят и химията ми липсваха.
Делнично ми беше. Може вината да е у мен, непоправимата романтичка.  Joy Joy Joy Joy


Всеки опит за романтика в този филм завършваше с ядосването на Дениз, причинено  от някоя дума на Умут.

С две думи, не е филм, за който като се сетя, ще ми се прииска пак да го гледам, да остави голямо вълнение у мен, което да ме връща към определени сцени още няколко дни.

# 734
  • Мнения: 23 360
Аз понеже гледах филма още през февруари вече живея с новите неща около Берг.  Grinning Grinning

Билетите за представлението в Зорлу на 27 май са вече изчерпани. Залата е поне три пъти по-голяма от тази в театър Крафт. Не знам дали това е добре за моноспектакъл, мисля си, че по-интимната обстановка е по-подходяща, но поне говори за голям интерес. Разчу се, че пиесата е хубава. Направи ли ви впечатление колко често в коментарите присъства "прекрасен текст"? Да, думичките са важни. Много важни. Репликите трябва да са толкова въздействащи, колкото актьорската игра, режисурата и т.н.
Текстовете, диалозите са най-слабото място на турските дизита и сериали.
За да има красива и смислена история на екрана, любовна или каквато и да е друга, първо трябва да е написана.






В деня на "Ти си моята Родина" фотоспомен от Халит.








Боран го е лайкнал


Общи условия

Активация на акаунт