Елчин Сангу, Баръш Ардуч и колеги - проекти- настоящи и минали - тема 76

  • 55 432
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много ми хареса серията на мен, на един дъх я изгледах.
Нямаше почти нищо предвидимо в тази серия, много неочаквани ходове и обрати, много интересно се развива действието. И диалозите добри, и играта много добра. Много ми хареса Баръш, опасен и секси. А Терзи е просто бисер - невероятно интересен образ, страшно го харесах в тази серия.
Утре ще нищим подробности, че стана късно.

# 46
  • Мнения: 8 409
 
wavey wavey wavey
Темпи Hugмерси за новата ни хубава тема  smile3525
Синан Hug мерси за превода на трейлъра на "Сблъсък" bouquet
Момичета мерси за всичко споделено  Hug Hug Hug
Трейлъра на 14 епизод на "Сблъсък" изглежда много интересен  smile3521
Елчинка и като Зейнеп е много ,много красива и на партито на Мави също е чок гюзелка  smile3521



Прегледах новия епизод на Кузгун с руски субки и мноооого ми хареса.
Кузгун цяла серия вървя по нервите на Бора и на края така го врътна ,че оня чак не можа да повярва  hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaЕто този момент от началото на епизода много ми хареса.Кузгун голямо представяне си направи  гледайки в очите Бора и стискайки го за ръката ,а Бора направо се изприщи hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha



В епизода ни се разкри и още една част от живота на Кузгун ,както и от този на Дила-миличката как си раздаде дрехите и обувките на бездомните деца smile3518Дила през всичките тези години е страдала заради това което е направила тогава на Кузгун и сега се опитва да постъпи правилно ,но дали е правилно да предаде Кузгун и дали всъщност ще го предаде  newsm78Той се усмихваше като си тръгна от срещата им на хълма където каза на Дила ,че е убил Шереф и Айхан и изглеждаше някак си уверен ,че тя няма да го предаде или може би я изпитва ,за да види как ще постъпи newsm78
Мама Мерием се сблъска челно с миналото на сина си и , разбра ,че той хич ама хич не е живял лесно и това я разстрои безкрайно много.Горката направо си изплака очите като я бяха хванали Бора и хората му и как се молеше да я убият и да не закачат сина и.
Разбрахме и че Терзи Дервиш не е просто един шивач ами е свързан с най-големия мафиот .Интересно ми е дали няма да се окаже ,че Дервиш всъщност е този Бейхан или пък си върти някакви си свои игри и защо ли толкова много помага на Кузгун newsm78Ето Бора ,а и всеки друг трябва да чакат за покана първо Терзи да им ушие костюм ,а после да се срещнат с Бейхан ,а Кузгун дошъл не дошъл в Истанбул веднага го прихванха и изобщо не му се налага да чака за нищо ами направо си отива при шивача когато му дойде на ум. smile3521
Много ми хареса целия епизод и така като съм почнала да не взема целия да ви го разкажа та ще се спра и като го изгледам на български тогава пак ще пиша  smile3521



видях едно сладко клипче с артистите ,които играят брата и сестрата на Кузгун  smile3521

https://www.instagram.com/p/Bu-7-ZhFG9o/



Последна редакция: пт, 15 мар 2019, 01:20 от Eny87

# 47
  • Мнения: 1 973
Добро утро!

Минавам набързо да ви кажа привет и да изчезвам на работа.
Прочетох ви и много ми допадна всичко написано.
Светълчо, Ени  Hug Hugнапълно споделям мислите ви за героите. bouquet bouquet.
На мен също ми е много интересен образа на Бора. Разбрахме нещо и за неговото детство.

Лек ден ви желая! Като изгледам серията с бг. превод ще си напиша и аз моите мисли.

 Нашите любимци за хубаво начало на деня

# 48
  • Мнения: 8 098
HugДобро утро с любимата ни двойка!:hugs:



Минавам , за да сложа вчерашната новина, че Онур Сайлак е поканен за гостуващ актьор в хитовата поредица CUKUR.


 

И по повод на един пост от миналата тема ...
 
Цитат
Особено необективно, според мен, е написаното за Вели.
 Явно не е гледан Онур  в Родината ..., Спомни си Гюнюл, ...
 Неговата сила, според мен, е като режисьор.
 /пример филма Още - продукция на АЯ /.


...държа да отбележа , че явно не само ние, като лаици в тази област, но и колегите му от филмовата гилдия са впечатлени от образа на Вели, който изгражда в Сблъсък!

# 49
  • Мнения: 9 540

Минавам , за да сложа вчерашната новина, че Онур Сайлак е поканен за гостуващ актьор в хитовата поредица CUKUR.

Скрит текст:

 

И по повод на един пост от миналата тема ...
 
Цитат
Особено необективно, според мен, е написаното за Вели.
 Явно не е гледан Онур  в Родината ..., Спомни си Гюнюл, ...
 Неговата сила, според мен, е като режисьор.
 /пример филма Още - продукция на АЯ /.


...държа да отбележа , че явно не само ние, като лаици в тази област, но и колегите му от филмовата гилдия са впечатлени от образа на Вели, който изгражда в Сблъсък!


Знаех си, знаех си, да, да, да и пак да!  Party Party Party Искрено се надявам да приеме  Praynig защото това вече ще е незабравимо преживяване  Twisted Evil Party Mr. Green

Охх бе, охх  Party Party Party Party Party

# 50
  • Мнения: 8 098
Tempi, Hug според мен , той почти е потвърдил участието си с този туит.Thinking

А, кой и къде го чакат...ще е невероятно гостуване!.Rolling Eyes



# 51
  • Мнения: 9 540
Вели и Вартолу- невероятно очаквана от мен комбинация  Crazy Crazy Crazy

И нещо от Метехан, явно сценаристите ще се смилят над нас  Whistling



И тук малко щастие  Heart Eyes

# 52
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ени, напълно подкрепям написаното от теб.

Терзията помага на Кузгун, защото има някакъв дълг към баща му, това разбрах аз при първата им среща.
От разговорите между него и Кузгун и после с Бора ми остана усещане, че всъщност той е на върха, той е този Бейхан, защото той взе решението Бора да се се включи в бизнеса със зърно, след разговора с Кузгун.
Терзията даде на Кузгун много мъдри съвети, насочва го много умно, помогна му много в ситуацията с майката и аз съм вече по-спокойна за Кузгун с терзи зад гърба му.Не е вече съвсем единак. Или бащата на Кузгун наистина много е помогнал на терзи, или с живота и действията си е заслужил неговото уважение и той сега помага на сина му.
Диалогът терзи/Бора ме изкефи невероятно. Всяка една дума падаше като бисер, толкова ценна. Показа той на Бора, че  се е надценил и прекалено много си вярва, сложи го на мястото му, умрях от кеф.

Хареса ми много хрумването с приказката, Кузгун и Атлас (какво име само е дал на детето си Бора, дори и по това може да се съди за манията му за величие). Показа, че битките-битки, отмъщението-отмъщение, но у Кузгун е останала човещината и милостта. Едва ли в обратната ситуация Бора би постъпил толкова нежно с детето на Кузгун. Съдя по отношението към безпомощна възрастна жена, каквато е майката на Кузгун. Как им даде сърце на неговите гавази да дигнат ръка срещу нея не знам - въоръжени силни мъже!

Много силен момент и връщането към малката Дила след изчезването на Кузгун - и как го търсеше, и как се бореше с чувството си за вина. А малката Дила е просто прелест, невероятно красиво, нежно и мило момиченце.

Баръш много, много ми хареса в тази серия, не ме подразни играта му дори за миг.

Имаше много други интересни и силни моменти, цялата серия беше много силна за мен.

Сцената в джамията - аз не познавам никак тяхната религия, даже не съм влизала в джамия. Това каменно легло, накоето Кузгун лежеше, изглежда е някакъв молитвен камък, предполагам, че много от вас знаят и ще обяснят. Искам обаче да споделя усещането си - докато той лежеше там - нищо, разбрах, че се моли, че иска някакво просветление да получи може би, не се развълнувах толкова. Но когато се изправи и седна, в поза, в която обикновено седят малките деца в леглото си, ми се видя толкова уязвим, раним и безпомощен, че чак ми се сви сърцето за него. Сякаш казваше: какво ли ме чака оттук нататък...правилно ли постъпвам...Някакво разколебаване сякаш усетих.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте : )
Такаааа - браво на Онур. Преди време в друга тема писах ( може би месец-два назад) , че може да си гостуват персонажите между сериалите : )))) и виж ги тия хитреци Hands ClapHands ClapHands Clap - точно това ще направят. Ясно ,че ще е 1 серия, пробно. Само, че моите мераци бяха в сериали на разлинчи канали и ми беше ясно ,че няма как да стане ,а само между сериали на 1 канал може да се получи, за сега Grinning Виж ти, виж ти : )
Но образа на Вели е много "жив" и Онур прави чудесна игра и в тандем с Елка също са чудесни сцените. Докато другия всеобщ любимец е решил да играе соло навсякъде. Innocent

# 54
  • Мнения: 9 540
Баръш на сета  Peace







# 55
  • Мнения: 202
Здравейте 😀,

Благодаря за коментарите, изчетох си ги с голям интерес и с нетърпение изчаквам Гарван с превод, за да мога и аз да се изкажа.

Денят почти минал де, но въпреки това спорен да е на всички 😀.

# 56
  • Мнения: 9 540
Елчин  Heart Eyes Heart Eyes



И още снимки с Баръш  Peace





# 57
  • Мнения: 8 098
Tempi, 🤗 чака ни голяма изненада.🙄
Това, което Боби  си пожела се случва...





# 58
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Алексче  Hands Plus1
Не съм попадала на американски сериали, които да са го правили, но сигурно има.
За комшиите обаче ще е за първи път. То не , че е кой знае какво, но иска уреждане на права, сценария да се измисли, и при самите снимки доста напасване и организация,  но според мен това дава възможност за раздвижване и биха се получили интересни сюжети. Представете си героиня от един сериал да има връзка с герои от друг : )))) Оха. Или пък толкова сериали има с полицай - ми да вземат да си помагат едни на други Wink

# 59
  • Мнения: 8 098
Боби,🤗 и според мен никак не е лесно да организираш такъв кросуовър, да се вместиш в действието и персонажите на друг сериал, но пък е много  интересно ...😎

Например, много искам да видя Борко в Сблъсък...😂🤔

Общи условия

Активация на акаунт