Забременели след ин витро - Тема 45

  • 66 318
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 689
Хм, ако имаш зацапване при орално приемане на утрогестан, едва ли е от него.

# 106
  • Мнения: 287
Не съм го приемала орално, може би трябва да опитам, макар че няколко часа след това не мога да стана от леглото. Но оцветяването не е постоянно, та ще го приема за нормално

# 107
  • Мнения: 19 689
Щом е вагинално, е от него Simple Smile Кажете кога да пиша дати и пол Wink

# 108
  • Мнения: 287
О, толкова е рано още.. Другата седмица ми е първата ФМ, ако тя е наред предстои и серклаж. Да понапредна малко и тогава  Rolling Eyes

# 109
# 110
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Аз съм другата седмица на преглед, в 10 г.с. И 1 ден. Дали ще се види пола или е рано?
Каква е разликата между биохимичен скрининг и фетална морфология?

# 111
  • Мнения: 19 689
Раничко е, но могат да изкажат предположение Blush

Разликата е, че при БХС взимат и кръв, след което вкарват всички стойности и формула изчислява риска от някои проблеми. За мен лично, ФМ сама по себе си, е много по-адекватна.

# 112
  • Мнения: 958

Мами на някоя случвало ли се е бебчо да е измерен с голяма нухалната  транслуценция и в последствие , да се е оказало безпочвено притеснение или тя да е редуцирала малко размера си ?

# 113
  • Мнения: 19 689
На мен не ми се е случвало, но бих препоръчала вместо чакане да се редуцира, да отидеш при още поне един специалист.

# 114
  • Мнения: 510
Айде и от мен здравейте Simple Smile Случайно видях темичката и викам да се запиша. Термин 21.08, две момчета. Първо ин витро в КИРМ Плевен - д-р Гинчева. Днес бях на преглед, юнаците са добре, мърдат яко, бутат се, 460 и 430 грама, по около 20см всеки. Simple Smile

# 115
  • Мнения: 19 689
Добре дошла и лека до края Hug Добавени с два сини щърка Grinning

# 116
  • София
  • Мнения: 158
И аз да се запиша от днес в 20г.с. с момченце и термин 03.09.2019г. След 7ми трансфер при док Стаменов ( преди това опити в други клиники), след редукция на едноячни близнаци ( едното ембрионче се беше разделило и бях с триплодна), след голямо треперене и страх се надявам всичко да е наред до края и да си гушна най - борбения бебок.Blush

# 117
  • Мнения: 19 689
Pepe, добре дошла Hug

# 118
  • Мнения: 378
Някой изследвал ли е пролактин,след стимулация дали се покачва?

# 119
  • Мнения: 388
Някой изследвал ли е пролактин,след стимулация дали се покачва?

Веднага след стимулация не съм го изследвала, но съм го проследявала между двете ми стимулации в рамките на 5 месеца една от друга. При мен нямаше промяна. ☺

Общи условия

Активация на акаунт