Забременели след ин витро - Тема 45

  • 66 186
  • 747
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 19 687
И двете ги раждах нормално при това бяха почти 4 кг. Знам, че при ин витро не е хубаво да се преносва, но в такъв случай предизвикват раждането,  а не ги вадят със секцио.
Ти роди ли? newsm78 Щото още те водя в списъка на бременните Simple Smile

mariposa841
, да, случвало ми се е. И не само на мен Wink Дишааааай Hug

# 181
  • Мнения: 164
Cristi, родих и второто Grinning преди 2 седмици - още не знам ден или нощ е и се напасваме.
10 години ходене по ин витро клиники с резултат 2 бебета Heart Eyes Аз бях до тук Blush
Мести ме в "родили" - вече няма да бременея. (Макар че този факт до някъде и ме натъжава, но мм смята че е от хормоните и след родилна депресия, а аз му заявих, че ако това не ни беше последното ембрионче и имахме замразени- щях още да пробвам)

# 182
  • Мнения: 958
Марипоса случвало се е , при мен се случи кървене еднократно и зацапване втори месец с лежане вече . Установиха че е от отлепено сакче , след като вече няма проблем нито аз нито докторите при които ходих не могат да ми обяснят защо зацапвам още и кога ще може да ставам от леглото . Но целта ни е важна Simple Smile Така че почивай си повече .🍀

# 183
  • Мнения: 19 687
Cristi, родих и второто Grinning преди 2 седмици - още не знам ден или нощ е и се напасваме.
10 години ходене по ин витро клиники с резултат 2 бебета Heart Eyes Аз бях до тук Blush
Мести ме в "родили" - вече няма да бременея. (Макар че този факт до някъде и ме натъжава, но мм смята че е от хормоните и след родилна депресия, а аз му заявих, че ако това не ни беше последното ембрионче и имахме замразени- щях още да пробвам)
Честитоооо Simple Smile Ай, ся кажи и кога е станало Simple Smile

# 184
  • Мнения: 164
На 25ти Април Grinning

# 185
  • Мнения: 19 687
Готово Grinning

Cherry някой да знае как е, що е? newsm78

# 186
  • Мнения: 3 902
Кристи, близнаци,  Март:) ще я питам за имена и дата дали споделя ❤

Благодаря, че се грижиш за темата Simple Smile

# 187
  • Мнения: 19 687
Ми нямаше кой Blush Все се надявам, докато дойде ред за следващата, или аз да съм бременна, или някой друг да я подхване!

# 188
  • Мнения: 3 902
Кристи, пожелавам да си я продължиш бременна! Мушмулчето чака сестричка!

Пиши Чери с бебе Десислав и бебе Ева родени на 25.03 ❤

# 189
  • Мнения: 19 687
Благодаря, Сънче Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 4 087
Черито е горе на чарешата ....буквално Simple Smile Както ви казаха, имам си две бебчета и съм много много щастлива, ама и изморена. Едното е абсолютен звяр, за щастие за сметка на другото. Момченцето ми е голям кротушко и душа, хапва си, играе, смее си , спинка, точно като както ми беше каката. Ама девойката......мале мале. Вижда ми сметката, голям нервак и ревла е. Почти постоянно се разнасяме и и се моля да яде. А като влезе във фаза, само под аспиратора в кухнята се успокоява и ми се отвисиха ръцете да я държа там.......докато днес не я надхитрих...ама колко ли време ще и отнеме да измисли нещо ново , за което да реве. Та толкова от мен като отчет. Добре сме с две думи и благодаря, че ме търсите Simple Smile



Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 15:21 от Cherry^Blossom

# 191
  • Мнения: 19 687
Хаха, уникална снимка Heart Eyes

# 192
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
И аз съм чувала,че момиченцата са по-големи ревли,ама не знам.Моят Дечко беше бебе-мечта,още след прибирането от родилното спеше по цяла нощ и като цяло беше изключително кротко и добро бебе.А пък племенничките ми и двете бяха пожар до към 2-рата година (то голямата стана да две след като се роди малката...).Ама да са живи и здрави всички дечица, времето бързо минава и след години с умиление ще си спомняте за тези дни.

# 193
  • Мнения: 177
Да се запиша и аз.
Днес ни беше първия триместър , 12+1ден на двуплодна бременност , за сега всичко е наред.
Термин 21 Ноември .
Как се справяте със  лошотията и повръщането.

# 194
  • Мнения: 388
Да се запиша и аз.
Днес ни беше първия триместър , 12+1ден на двуплодна бременност , за сега всичко е наред.
Термин 21 Ноември .
Как се справяте със  лошотията и повръщането.

Аз се справих с кока кола и солети. 😉
Но в тази седмица вече почна да ми просветва,надявам се скоро да нямате и спомен от мрачните седмици.

Общи условия

Активация на акаунт