Забременели след ин витро - Тема 45

  • 66 153
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 77
Аз пих ношпа до 10 седмица 3×1,след това до 12 ми казаха само при нужда а от 12 седмица до края магнезий.

# 226
  • Мнения: 19 687
Ако ти помага, си го пий. Но-шпа имам предвид.

# 227
  • Мнения: 2 571
Здравейте Simple Smile
От 26гс съм от лежащите мами(вече месец и половина) и с по 1 торба лекарсва.  Днес докато проверявах какво имам и ще стигнат ли поне за още 4/5 седмици ...видях ,че ми свършва ФК.
Та въпроса ми е до кога се пие ?

# 228
  • Мнения: 49
Мамита помощ! В 7 г.с съм днес бях на преглед всичко беше идеално, прибрах се преди малко вкъщи и видях кафеникаво зацапване. Какво да правя да почивам ли, обратно към болницата ли? Не съм вдигала тежко да кажем че се поразходих повече а и пътя си е доста до болницата (100км).

# 229
  • Мнения: 3 902
Ливче, на мен ми я спряха след изследване на фолиева в кръвта.

# 230
  • Мнения: 6 537
Звънни по телефона ако имат дежурен, Тео.
Иначе доколкото знам кафеникаво не е страшно, вече ако стане ярка кръв тогава. Но не мога да кажа почивай, няма нищо, защото не съм лекар. Обади се, ако можеш.

# 231
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
Но-шпа няма ли да й помогне в тази ситуация? Ако има контракции, поне ще успокои матката и може да спре кървенето.

# 232
  • Мнения: 222
Аз получих същото преди 2 седмици и доктора ми спря веднага фраксито и аспирина и ми каза, когато получа такова взимам вотамин Ц 500 докато не спре. Аз го пиех 2-3 дни.

Последна редакция: пн, 20 май 2019, 17:59 от mariposa841

# 233
  • Мнения: 1 845
Здравейте момичета,
много лека бременност на всички ви и до пухкав финал.
За съжаление не мога да се включа все още в тази тема,но се надявам скоро да стане.
Минавам само да попитам дали има тук забременели момичета със замразен бластоцист+клетки? Имам 2 такива на 6ти ден (до сега не стигаха до бластоцист) и съм в дилема дали да направя една стимулация по къс протокол (дългия не беше мн успешен) и да се опитам да събера още някое бластоцистче или първо да направя ЗЕТ с тези двечките?

# 234
  • Мнения: 6 537
Според мен събирай, особено щом са на 6 дни и направи смесен трансфер -  един хубав и един от тези с клетките.

# 235
  • Мнения: 1 845
Според мен събирай, особено щом са на 6 дни и направи смесен трансфер -  един хубав и един от тези с клетките.
Именно този план и на мен ми се иска,въпреки че за сега хубав бластоцист не мога да направя😨
Т.к.стимулирания опит ще е по фонда се чудя дали мога да комбинирам свежия трансфер с едно замразено,като си доплатя? Или няма как?

# 236
  • Мнения: 6 537
Мисля, че може. Стискам палци да има хубав ембрион Simple Smile

# 237
  • Мнения: 1 845
Мисля, че може. Стискам палци да има хубав ембрион Simple Smile

Много ти благодаря,Електра🍀

# 238
  • София
  • Мнения: 10 642
Според мен събирай, особено щом са на 6 дни и направи смесен трансфер -  един хубав и един от тези с клетките.
Именно този план и на мен ми се иска,въпреки че за сега хубав бластоцист не мога да направя😨
Т.к.стимулирания опит ще е по фонда се чудя дали мога да комбинирам свежия трансфер с едно замразено,като си доплатя? Или няма как?
Може. Най-вероятно ще си платиш размразяването

# 239
  • Мнения: 1 845
Според мен събирай, особено щом са на 6 дни и направи смесен трансфер -  един хубав и един от тези с клетките.
Именно този план и на мен ми се иска,въпреки че за сега хубав бластоцист не мога да направя😨
Т.к.стимулирания опит ще е по фонда се чудя дали мога да комбинирам свежия трансфер с едно замразено,като си доплатя? Или няма как?
Може. Най-вероятно ще си платиш размразяването
Много благодаря,Нандин.Чудесно е че има такава възможност.
Благодаря ви🙏🏼🍀

Общи условия

Активация на акаунт