Забременели след ин витро - Тема 45

  • 66 194
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 87
Момичета, здравейте . Моето ин витро е в Турция и се чудя за лекарствата. Имали момичета тук които са били ин витро с поликистозни яйчници и без овулация, -след положителния тест, колко време продължихте приема на лекарства (който се прилагат след трансфера). Свършват ми и май ще се наложи да отидем до там, че тук няма пролутекс. Sad

# 301
  • Мнения: 404
Момичета, в коя седмица спират лекарствата?

На мен док ти направи схема кое кога да спирам ПОСТЕПЕННО. Но на 12та седм, досега , вече 23та, съм само на Pregnacare и Еутирокс.

# 302
  • София
  • Мнения: 333
Здравейте, да се похваля на 23.06. се родиха Виктор и Ивайло, малко избързаха, но сме добре,Иво беше в кувьоз до днес, надявам се скора да су приберем заедна вкъщи!

# 303
  • Мнения: 753
Честито на новата мама
 Да са ви живи и здрави юнаците и много емоции и щастие за родителите.

# 304
  • Мнения: 19 687
Честитооооо Hug

# 305
  • Мнения: 77
С какъв фактор сте успелите момичета 😘
Тубарен, 4ти трансфер успешен вече на 7 месеца.

# 306
  • Мнения: 388
Тези,които сте близо до термин,как ще раждате- секцио или нормално, като изключват тези,които сте с многоплодна бременност?😊 При мен като чуят,че съм ин витро и веднага започват да ме агитират за секцио и това малко ме дразни.
По принцип ин витро показание ли е за секцио? Много ме объркват... 🙄

# 307
  • София
  • Мнения: 10 642
Тези,които сте близо до термин,как ще раждате- секцио или нормално, като изключват тези,които сте с многоплодна бременност?😊 При мен като чуят,че съм ин витро и веднага започват да ме агитират за секцио и това малко ме дразни.
По принцип ин витро показание ли е за секцио? Много ме объркват... 🙄
Не, ин витро не е показание за секцио

# 308
  • Мнения: 510
И аз знам, че не е предпоставка за секцио. Даже бях слушала един известен лекар от Варна (забравих му името) да го казва. Аз много се дразних в началото, че постоянно говореха за секцио, но сега се примирих, защото съм с близнаци, и двамата напречно разположени. Ако случайно пък се обърнат, ще видя какво ще каже док...

# 309
  • Мнения: 68
Здравейте момичета, искам да ви попитам вие какво мислите за ваксината против ротавирус?

# 310
  • Мнения: 2 571
И моите госпожици се родиха 😍
Cristi , ще ни добавиш ли в списъка
Две момиченца 👱👱имам на 25.06

# 311
  • София
  • Мнения: 10 642
ROSSE,честито двойно щастие! Да сте живи, здрави и мн. щастливи

Здравейте момичета, искам да ви попитам вие какво мислите за ваксината против ротавирус?

Аз се консултирах с 2 доктори и я дадох

# 312
  • Мнения: 1 327
Аз също я дадох .

# 313
  • Мнения: 465
Здравейте момичета, искам да ви попитам вие какво мислите за ваксината против ротавирус?

След четене и претегляне на + и - реших и я сложих на моите девойки. Слава Богу я понесоха добре и не сме имали проблеми. Simple Smile
П.С също се консултирах с ЛЛ на децата и неонатолог, който ги следи от раждането им, и двете бяха- за .

# 314
  • Мнения: 19 687
И аз я слагах.

Росе, добавям  Hug

Общи условия

Активация на акаунт