Забременели след ин витро - Тема 45

  • 66 196
  • 747
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 510
Честити близначета! Нека са здрави! Бързо ще наддадат! Simple Smile

Относно ембрионите - на ехограф се виждаха около 20 фоликула, извадиха 12 яйцеклетки, оплодиха се 9, до 5-тия ден останаха само две, вкараха ги и двете, в момента са прекрасни момчета на 2,5 месеца. Simple Smile

# 586
  • Мнения: 4 087
Аз имах много яйцеклетки, но в последният момент яйчника се усука и беше недостъпен, другият бяха много, но незрели. В крайна сметка пунктираха и взеха,само 4. И четирите се оплодиха. Едната загина на трети ден. Другите три ги догледаха до 5. Върнаха две, една замразиха. Тези върнати дее, сега са на 6месеца малки бебета бандити.
Ние смес МФ, аз имам и лека поликистоза. Та не количеството е важно, а качеството. И четирите яйцеклетки бяха с много висока оценка и това даде резултат.

# 587
  • Мнения: 388
Не се връщам с добри новини.Димитрова потвърди мнението на Чачева и след като ме разпита какво тя е открила,и тя каза,че дясната ръчичка я държи беба малко по-разперено и не я мърда,което говорело за съмнение за по-къс радиус на ръката. След като видя и резултатите от бхс се развика да ходя на хорионбиопсия и да се моля бебето да е здраво😭
Попитах я за риска от кървене след манипулацията,т.к.съм с 2 миоми една до друга с общ диаметър 7см.(Марков каза,че при мен е мн опасно),а тя отвърна, че нищо не била тази миома от 1 см.,т.е.изобщо не я и гледала.
Прегледа беше 10 мин =100 лв. и грубо отношение,при това с връзки...
Да съм вървяла при Чачева за биопсия и да не чакам.😭😭😭
Пренатест-нямало смисъл с тези ми ниски резултати от бхс(все едно е сигурна,че ще излезе +).
Откачам вече...отчаях се тотално...

Devilche, как се развиха нещата при вас?

При мен пък извадиха 11,с мъжки фактор сме,като само две доживяха до третия ден и днес си имам момиченце на 3 месеца. Наистина по-важно е качеството,а не количеството. 😊

# 588
  • Мнения: 277
Здравейте момичета. Аз съм след + тест и в 5гс+1. Уикенда имах кафяво зацапване после спря и вчера пак се появи. Днес ходих да ме види репрудоктивния специалист и да си взема болничен да си лежа. Докторката видя сак и каза че вижда и жълтъчено мехурче. Гледам я цял ден тази снимка и сакчето ми изглежда странно - не е кръгло а по-скоро като бъбрече и с никакво въображение не виждам жълтъчено мехурче вътре. Бъдещи мами моля споделете при вас в 5гс какво се вижда на снимката от видеозона - идеално кръгло ли е и различавате ли мехурчето вътре. Зацапването поспря днес, но аз много се притеснявам като я гледам тази снимка. Моля ориентирайте ме. Мисля утре пак да отида на видеозон защото 10 дни ще се побъркам с тия мисли в главата си.

# 589
  • Мнения: 1 845
Скрит текст:
Не се връщам с добри новини.Димитрова потвърди мнението на Чачева и след като ме разпита какво тя е открила,и тя каза,че дясната ръчичка я държи беба малко по-разперено и не я мърда,което говорело за съмнение за по-къс радиус на ръката. След като видя и резултатите от бхс се развика да ходя на хорионбиопсия и да се моля бебето да е здраво😭
Попитах я за риска от кървене след манипулацията,т.к.съм с 2 миоми една до друга с общ диаметър 7см.(Марков каза,че при мен е мн опасно),а тя отвърна, че нищо не била тази миома от 1 см.,т.е.изобщо не я и гледала.
Прегледа беше 10 мин =100 лв. и грубо отношение,при това с връзки...
Да съм вървяла при Чачева за биопсия и да не чакам.😭😭😭
Пренатест-нямало смисъл с тези ми ниски резултати от бхс(все едно е сигурна,че ще излезе +).
Откачам вече...отчаях се тотално...

Devilche, как се развиха нещата при вас?

При мен пък извадиха 11,с мъжки фактор сме,като само две доживяха до третия ден и днес си имам момиченце на 3 месеца. Наистина по-важно е качеството,а не количеството. 😊
За жалост днес направих медикаментозен аборт 😭😭след хорионбиопсия бебка се оказа със 100% тризомия 18 😭 което според генетиците е мал шанс-грешка в природата..

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 09:43 от AnMary

# 590
  • Мнения: 388
Скрит текст:
Не се връщам с добри новини.Димитрова потвърди мнението на Чачева и след като ме разпита какво тя е открила,и тя каза,че дясната ръчичка я държи беба малко по-разперено и не я мърда,което говорело за съмнение за по-къс радиус на ръката. След като видя и резултатите от бхс се развика да ходя на хорионбиопсия и да се моля бебето да е здраво😭
Попитах я за риска от кървене след манипулацията,т.к.съм с 2 миоми една до друга с общ диаметър 7см.(Марков каза,че при мен е мн опасно),а тя отвърна, че нищо не била тази миома от 1 см.,т.е.изобщо не я и гледала.
Прегледа беше 10 мин =100 лв. и грубо отношение,при това с връзки...
Да съм вървяла при Чачева за биопсия и да не чакам.😭😭😭
Пренатест-нямало смисъл с тези ми ниски резултати от бхс(все едно е сигурна,че ще излезе +).
Откачам вече...отчаях се тотално...

Devilche, как се развиха нещата при вас?

При мен пък извадиха 11,с мъжки фактор сме,като само две доживяха до третия ден и днес си имам момиченце на 3 месеца. Наистина по-важно е качеството,а не количеството. 😊
За жалост днес направих медикаментозен аборт 😭😭след хорионбиопсия бебка се оказа със 100% тризомия 18 😭 което според генетиците е мал шанс-грешка в природата..
Жалко. 😥 Бързо възстановяване ви пожелавам и с нови сили напред. 🤗

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 09:43 от AnMary

# 591
  • София
  • Мнения: 10 642
Devilche 🤗🤗🤗

# 592
  • Мнения: 1 845
Благодаря ви много,момичета🙏🏼 Тежко е много,но се надявам съвсем скоро да се възстановя и още тази година да ми върне Перси снежковците.

# 593
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Devilche, много съжалявам! Искрено ти съчувствам за загубата! Ако искаш, присъедини се в другата тема за Кюретаж и забременяване след това. Там сме момичета със загуби и си оказваме голяма подкрепа една на друга.

# 594
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 016
Девилче,миличка,толкова много съжалявам...Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро пак да си бременна.С тебе правихме ЗЕТ по едно и също време и така ти се радвах, че ти се получиха нещата.Гадно е,но всички ние поели по този път сме силни и ще продължим напред до постигане на целта.

# 595
  • Мнения: 19 687
Девилче, каквото и да каже, ще е излишно. Аз също имах бебе с тризомия, също момиченце. Знам какво ти е  Hug

Момичета, инфо за pepe83, Petkata80, WorldWide?

Нови бременни няма ли? Praynig

# 596
  • Мнения: 404
Девилче, каквото и да каже, ще е излишно. Аз също имах бебе с тризомия, също момиченце. Знам какво ти е  Hug

Момичета, инфо за pepe83, Petkata80, WorldWide?

Нови бременни няма ли? Praynig

Аз съм тук и имам 2 дни до термин. Дан8 не се забави много.

# 597
  • Мнения: 236
И аз. На 17.10 се родиха моите Пламена 2690/47 и Дарина 2400/44. С планово секцио в първия ден от 37ма седмица.

# 598
  • Мнения: 482
Девилче, каквото и да каже, ще е излишно. Аз също имах бебе с тризомия, също момиченце. Знам какво ти е  Hug

Момичета, инфо за pepe83, Petkata80, WorldWide?

Нови бременни няма ли? Praynig

Кристи, аз съм с термин 22 декември. Ще се радвам да ме впишеш:) чакам първо момченце след ИКСИ.

# 599
  • Мнения: 784
Има бременни, но сигурно се страхуват да пишат, или не са намерили темата. Все пак Кристи може и мен да запише на първата страница за втори път, с термин 22.02.2020 с едни сини гащи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт