Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 март 2019, 13:26 ч.

Застраховка

• 207
  • 4
  •   1
Отговори
Да попитам,колко време след подаване на документи към застрахователно дружество,след претърпяна злополука,се получава отговор за изплащане или съответно отказ,на застраховката?Благодаря ако някой отговори.

# 1
за каква застраховка/злополука иде реч? виж си условията /към полицата в папката ги има/, защото са различни при различните компании и застраховки.

# 2
за каква застраховка/злополука иде реч? виж си условията /към полицата в папката ги има/, защото са различни при различните компании и застраховки.
Нямам представа,застраховката е направена от работодателя ми.Злополуката не е трудова,инцидент стана.Казаха ми,че имам застраховка и да я ползвам.

# 3
  • Young and beautiful.
Зависи от полицата, по моята получих парите след 2 седмици някъде (не за ПТП). Зълва ми вече година чака пари от нейните застрахователи, които сега са започнали дело срещу виновния (в ПТП)

# 4
Благодаря.Моята не е за ПТП.Знам че застраховката е злополука и заболяване.Инцидент стана, с престой в болница и имам счупване.

Общи условия

Активация на акаунт