Здравейте дами,ще съм ви благодарна ако споделите личен опит или ми дадете съвет по темата.Преди около седмица си направих тест и разбрах че съм бременна,но поради редица обстоятелства най-удачното решение е да направя аборт.Като за начало реших да отида на преглед,защото имаше период,в който усещах леки болки в корема и исках да просто да ме види лекар.Записах си час при д-р Румен Шопов в градска болница.Погледна ме на ехографа и потвърди бременноста ,след което каза,че той може да ми направи аборта в клиника Уалид и ми даде списък с изследвания,които държеше да си направя на следващия ден и на по-следващия направо да прекъсне бременноста.Аз не успях да пусна изследванията на следващия ден,тъй като бях на работа(всички си имаме ангажименти,не само лекарите)и ги пуснах с ден по-късно(вчера),което на Шопов не му хареса и така и не се уговорихме за следваща дата за аборт.Вече излязоха част от резултатите и показват, че имам завишени нива на левкоцити в кръвта и също понижени под норма нива на други кръвни телца.Другата част от тях ще излезе във вторник.Моля препоръчайте ми кадърен гинеколог във Варна,който да види резултатите ми и да и вземем нужните мерки ако имам някакъв здравословен проблем,след което да ми направи аборта.Не искам пак да ходя при Шопов,а освен при него съм ходила само при Калинка Владева,като съм имала гинекологични проблеми,но тя не обича изследванията и не ми се ще да отида при нея в случая.Извинявам се за дългият текст и благодаря предварително!