Изгубените приятели

  • 7 801
  • 140
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Днес се замислих за пореден път и то доста задълбочено по тази тема. Навяха ме безброй спомени...Давам си сметка, че са много мъжете които са минали през живота ми в ролята на много (най) добър приятел. Момчета с които не сме имали нищо сентиментално- нито целувка, но сме се срещали редовно и сме прекарвали часове заедно и то в продължение на известен период от време. И идва един ден в който те просто изчезват. И всичко се губи, никакъв контакт. Не мога сама да намеря причините.

Случвало ли ви се е на вас? И как си го обеснявате?

Причините са разни:
Може да са те искали само за секс, с времето може да са разбрали, че не си пасвате и т.н., изобщо разни причини има при разни хора. Simple Smile За да няма напразни очаквания, трябва да си поговорите преди това какво търсите - секс, приятелство и каквото се сетите.

# 91
  • Мнения: 8
От прочетеното ме навяват мисли че едно време не ти е било приоритет, но сега не би отказала да си легнеш с тия изчезналите приятели. Лошо няма - звънкаш им и пращаш първоначалните сигнали, шансовете ти са над 90% ако някога са си падали по теб.

Напротив. По-скоро тогава е можело да ме навият, ако това им е било целта, но странното е, че явно не това са искали от мен. И оттам цялото чудене...Пък и всички ли да са били толкова смотани, че да не си поискат?!

# 92
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Няма такова нещо като приятелство между мъж и жена.

Съвсем просто е - ако искаш даден мъж до себе си, трябва да правиш секс с него.

От прочетеното ме навяват мисли че едно време не ти е било приоритет, но сега не би отказала да си легнеш с тия изчезналите приятели. Лошо няма - звънкаш им и пращаш първоначалните сигнали, шансовете ти са над 90% ако някога са си падали по теб.
Лошо няма, само дето това не е концерт по желание. Ако е вече зает или вниманието му вече е насочено в друга посока, в най-добрия случай ще ти излезе с тъпо извинение и ще ти затвори телефона.

Напротив. По-скоро тогава е можело да ме навият, ако това им е било целта, но странното е, че явно не това са искали от мен. И оттам цялото чудене...Пък и всички ли да са били толкова смотани, че да не си поискат?!
Защо реши, че след като не са си поискали, са били чак толкова смотани?

Последна редакция: нд, 17 мар 2019, 21:20 от NexusBGN

# 93
  • Мнения: 17 409
Да, бе -  колко му е да си върне изгубеното. Праща сигналите до долната глава и айде😀

# 94
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Да, бе -  колко му е да си върне изгубеното. Праща сигналите до долната глава и айде😀

Ако е мъж със "слаби ангели", номера може и да мине. Sunglasses
Ако мъжа има поне малко останало достойнство - ха дано, ама надали...

# 95
  • Мнения: X
Ох, и сега ти трябват нещо тези "приятели" ли? Вече става смях! JoyJoyJoy

# 96
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ох, и сега ти трябват нещо тези "приятели" ли? Вече става смях! JoyJoyJoy
Въпрос на гледна точка. На нарцисите им трябва внимание.

# 97
  • Мнения: X
Ох, и сега ти трябват нещо тези "приятели" ли? Вече става смях! JoyJoyJoy
Въпрос на гледна точка. На нарцисите им трябва внимание.

В началото чета, че става за някакво приятелство и така, а то накрая какво се оказало... ми който иска ще ти предложи и толкоз...

# 98
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
В началото чета, че става за някакво приятелство и така, а то накрая какво се оказало... ми който иска ще ти предложи и толкоз...
Има много мъже, които имат страх от отхвърлянето, които обикновено се увеличава с броя повторения.
Не очаквам да го разбереш, това може да го разбере само човек, който е минал по тоя път.

# 99
  • Мнения: X
В началото чета, че става за някакво приятелство и така, а то накрая какво се оказало... ми който иска ще ти предложи и толкоз...
Има много мъже, които имат страх от отхвърлянето, които обикновено се увеличава с броя повторения.
Не очаквам да го разбереш, това може да го разбере само човек, който е минал по тоя път.

Разни мъже има да, но има и директни, които направо ти предлагат това, което търсят. Поне аз съм попадала на такива повечето, които са директни, без никакви намеци. Аз пък не разбирам тези страхове от отхвърляне, за секс ли? Ако го отхвърлят за каквото и да е било, би следвало да се замисли къде и кой прави грешката, че да го отхвърлят. Simple Smile

# 100
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
В началото чета, че става за някакво приятелство и така, а то накрая какво се оказало... ми който иска ще ти предложи и толкоз...
Има много мъже, които имат страх от отхвърлянето, които обикновено се увеличава с броя повторения.
Не очаквам да го разбереш, това може да го разбере само човек, който е минал по тоя път.

Разни мъже има да, но има и директни, които направо ти предлагат това, което търсят. Поне аз съм попадала на такива повечето, които са директни, без никакви намеци. Аз пък не разбирам тези страхове от отхвърляне, за секс ли? Ако го отхвърлят за каквото и да е било, би следвало да се замисли къде и кой прави грешката, че да го отхвърлят. Simple Smile
Ако е само за секс, тоя страх е по-вероятно да го няма. Страха предполага наличие на чувства, което не е задължително условие, ако искате да правите просто секс.

# 101
  • Мнения: X
В началото чета, че става за някакво приятелство и така, а то накрая какво се оказало... ми който иска ще ти предложи и толкоз...
Има много мъже, които имат страх от отхвърлянето, които обикновено се увеличава с броя повторения.
Не очаквам да го разбереш, това може да го разбере само човек, който е минал по тоя път.

Разни мъже има да, но има и директни, които направо ти предлагат това, което търсят. Поне аз съм попадала на такива повечето, които са директни, без никакви намеци. Аз пък не разбирам тези страхове от отхвърляне, за секс ли? Ако го отхвърлят за каквото и да е било, би следвало да се замисли къде и кой прави грешката, че да го отхвърлят. Simple Smile
Ако е само за секс, тоя страх е по-вероятно да го няма. Страха предполага наличие на чувства, което не е задължително условие, ако искате да правите просто секс.

Това е така, че само за секс тогава няма смисъл да се страхува от отхвърляне. Но и пък няма смисъл някои да се страхуват от отхвърляне за каквото и да е, защото човекът може още повече да се влоши със себе си. Да се научат да приемат "не" и/или да се замислят къде е грешката им.

# 102
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Това е така, че само за секс тогава няма смисъл да се страхува от отхвърляне. Но и пък няма смисъл някои да се страхуват от отхвърляне за каквото и да е, защото човекът може още повече да се влоши със себе си. Да се научат да приемат "не" и/или да се замислят къде е грешката им.
Два въпроса:
1. Ти някога канила ли си мъж да излезете, и то не точно от приятелски интерес?
2. Защо изхождаш от презюмцията, че той непременно греши?

# 103
  • Мнения: X
Това е така, че само за секс тогава няма смисъл да се страхува от отхвърляне. Но и пък няма смисъл някои да се страхуват от отхвърляне за каквото и да е, защото човекът може още повече да се влоши със себе си. Да се научат да приемат "не" и/или да се замислят къде е грешката им.
Два въпроса:
1. Ти някога канила ли си мъж да излезете, и то не точно от приятелски интерес?
2. Защо изхождаш от презюмцията, че той непременно греши?

1. Канила съм, и?
2. Не непременно, но има и случаи, в които мъжът греши. Нещо в поведението му трябва да промени примерно, да се усети или някой да му помогне тогава, ако не осъзнава, че има някакъв грешен подход, да се замисли самият той какъв е и да търси жени като него и няма да го отхвърлят.

# 104
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
1. Канила съм, и?
2. Не непременно, но има и случаи, в които мъжът греши. Нещо в поведението му трябва да промени примерно, да се усети или някой да му помогне тогава, ако не осъзнава, че има някакъв грешен подход, да се замисли самият той какъв е и да търси жени като него и няма да го отхвърлят.
1. Добре, и как се разви това (пикантните подробности не ме интересуват)?
2. Да правиш презюмции кое е правилно и кое е грешно в един човек (мъж или жена) е да си мислиш, че си нещо повече от него. В човешките взаимоотношения няма "правилно" и "грешно", поне не и така, както ти ги разбираш.

Общи условия

Активация на акаунт