Hercai/Вятърничав по ATV Тема 1

  • 64 984
  • 740
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 496
SET
Олееееее, за да се спаси милата Rolling Eyes от лапите на дядо си и сие, ще избяга от конака с помощта на баща си.

https://www.instagram.com/p/BvOoCe-n3iM/

Не стига, че Миран, ще я опозори Cry и изгони, Rolling Eyes но ще трябва и да се крие от с-вото си, ooooh! #Crazy и ако е бременна, не ми се мисли. Confused
Аййй Flushed голям позор ще бъде за Реян да я върне! Но според мен със сигурност Миран бей ще изконсумира брака си с момичето Confused
А татко Хазар наистина е много милостив човек! Със сигурност няма нищо общо с родителите на Миран. По-скоро проблема е между дъртите Насух и Азизе. Бабата да не би да е била прелъстена и изоставена Rolling Eyes, заради Гюл ханъм... Ще има бая време докато разберем каква е врътката Grinning

Споделям мнението.  Peace  А къде я задърпа Азат  newsm78 той другото хахо - реши, че като изхвърлиха Рейян и е време да се възползва от ситуацията да си я вземе ли .. по-добре да й помогне, отколкото да се пречка.

# 196
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
SET
Олееееее, за да се спаси милата Rolling Eyes от лапите на дядо си и сие, ще избяга от конака с помощта на баща си.

https://www.instagram.com/p/BvOoCe-n3iM/

Не стига, че Миран, ще я опозори Cry и изгони, Rolling Eyes но ще трябва и да се крие от с-вото си, ooooh! #Crazy и ако е бременна, не ми се мисли. Confused
Скрит текст:
Аййй Flushed голям позор ще бъде за Реян да я върне! Но според мен със сигурност Миран бей ще изконсумира брака си с момичето Confused
А татко Хазар наистина е много милостив човек! Със сигурност няма нищо общо с родителите на Миран. По-скоро проблема е между дъртите Насух и Азизе. Бабата да не би да е била прелъстена и изоставена Rolling Eyes, заради Гюл ханъм... Ще има бая време докато разберем каква е врътката Grinning

Споделям мнението.  Peace  А къде я задърпа Азат  newsm78 той другото хахо - реши, че като изхвърлиха Рейян и е време да се възползва от ситуацията да си я вземе ли .. по-добре да й помогне, отколкото да се пречка.

 rotfImao rotfImbo

Че и пиянде. Sick

# 197
  • Мнения: 22 036
Аслъ и Керем, Лейла и Меджнун са легендарни любовни двойки.

# 198
  • Мнения: 9 737
Момичета, благодаря за интересната и изчерпателна информация  Hug

Имаме си трей, още една седмица глътка въздух до големите драми.

Най- лесно се разтрогва религиозен брак- три пъти да каже Миран "развеждам се" и е готов разводът. По удобен за отмъщението...

В първа серия ми допадна Хазар като образ, дано не ме разочарова. На всичкото отгоре е симпатичен Wink
Той ще помогне на Райян, дори не ѝ е истински баща, как да не го уважаваш такъв човек!
Възможно е и той да заподозре заговора пръв, щом помага на Райян, значи ѝ вярва. Тогава ще се запита защо, каква е целта... може би ще наблюдава, следи, дано да разбере истината, достатъчно е и само да се съмнява...
След като им върне Райян, Миран ще бъде още по настъпателен да става по неговите идеи и правила в бизнеса, а дядката ще се сниши от срам, и няма да смее да гъкне.

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 14:45 от Lilims

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Леле колко много сте изписали. Радвам се ,че бащата ще я подкрепя, а братовчеда, очаквах да я подкрепя, а той ще я тормози Sad .
А тази жената на Миран , не разбрах, официлен брак (граждански) или само религиозен, все още техния брак ми е много объркан.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 7 505
На мен много ми направи впечатление Хазар как каза на баща си:




Не се връзва такъв човек ,който така приема чуждо дете и има такова бащинско отношение да е виновен за смъртта на родителите на Миран.
Мисля си дали брат му не е направил глупостта и да е натопил него или Хазар сам да е решил да поеме вината, заради Джихан ( брата);
Но Рейян има да преживее освен всичко друго и това ,че не е обща кръв с Шадоулу.

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
На мен много ми направи впечатление Хазар как каза на баща си:




Не се връзва такъв човек ,който така приема чуждо дете и има такова бащинско отношение да е виновен за смъртта на родителите на Миран.
Мисля си дали брат му не е направил глупостта и да е натопил него или Хазар сам да е решил да поеме вината, заради Джихан ( брата);
Но Рейян има да преживее освен всичко друго и това ,че не е обща кръв с Шадоулу.

Аз си мисля, дядката навремето да не е върнал бабата, или пък майката на Миран да е била влюбина в Хазар, а той да не я е искал, а брат му да я искал, и брата да ги убил, знам ли, много теории ми се въртят в главата

# 202
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
На последната снимка май е истинската сестра на Миран.

Не е сестрата на Миран. На снимката са тагнати Оя (Гьонюл) и Ахмет (Азат). Явно снимката е от реала, когато са били женени, както сподели Neidjal Peace

В първа серия ми допадна Азад като образ, дано не ме разочарова. На всичкото отгоре е симпатичен Wink


Навярно имаш предвид Хазар Thinking

Аз си мисля, дядката навремето да не е върнал бабата, или пък майката на Миран да е била влюбина в Хазар, а той да не я е искал, а брат му да я искал, и брата да ги убил, знам ли, много теории ми се въртят в главата

Историята, която разказа бабата в началото беше, че Хазар е искал  майката на Миран и затова е убил баща му и я е отвлякъл и след като тя му е отказала, убил и нея. Така е "откраднал" майка му и баща му, и неродените му братя и сестри. Тогава как той има истинска сестра?! Thinking  Но и аз мисля, че началото на историята е още от времето на бабата и дядото Imp

пп Доколкото знам, Турция е светска държава и важат гражданските закони. Но това не означава, че в някои региони, особенно в този (югоизтока) не важат и религиозните такива. Там все още се делят на кланове и управляват агите, и неофициално има и многоженство. Unamused

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Според мен бабата лъже, има си тя някакво вземане-даване с това семесйтво, но използва внука си, да им отмъсти. Аз една не разбирам, тя не знае ли,че Реян не е родна дъщеря на Хазар, защо точно чрез нея искат да отмъщават. Ярен на драго сърце щеше да се навие на този брак, а чрез нея щяха да закопаят фамилията, чрез Реян, само на Реян ще навредят.

# 204
  • Варна
  • Мнения: 7 505






* Люлка до небето *  Направих това, което искаше.  *  А ти имаш ли смелост да се качиш на тази люлка?  *

Последна редакция: чт, 21 мар 2019, 01:06 от BVAR

# 205
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Боби Hug страхотни колажи си ни донесла Heart Eyes

# 206
  • Мнения: 21 201
 wavey
SET
https://www.instagram.com/p/BvQ4ukoAEOf/

Озета на руски.
Скрит текст:
Описание ко 2-ой серии

Миран почти приблизился к конечному этапу плана мести, который строил фактически на протяжении всей жизни. Однако сюрпризы жизни, которые он не взял в счёт, поджидают у его ворот! Мальчик, который рос с озлобленностью и ненавистью к семейству Шадоглу, со временем начнёт ощущать в своём сердце совсем незнакомые для себя звуки/чувства. Однако у Азизе Асланбей, которая понимает это, свои планы в случае такого поворота событий. Как из этой путаницы спасётся Миран Асланбей, мысли и сердце которого находятся в замешательстве? Азат, который больше не может терпеть всё это, приложит все усилия, чтобы отговорить Рейян от свадьбы. Азат, который готов пойти на всё, чтобы защитить Рейян, станет причиной большой трагедии, сам того не желая.
Рауль Керимли
Явно със стрелбата, ще завърши епизода, а драмата ще започне от трети епизод.
Снимки от предстоящата серия.
Скрит текст:







Миран бей го е закъсал, Laughing любовната стрела го прободе  Two Hearts без дори да се усети.

 Heart Eyes Heart Eyes

# 207
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Наде  Hug
мерси за снимките и озета  Heart Eyes bouquet

То мен ако питаш Миран бей още с падането на Реян от коня беше прободен от стрелата на Купидон  Flutter Laughing ама той още не иска да повярва, че изпитва чувства към Реян. Вероятно се заблуждава че всичко това са емоции на отмъщението  Thinking Mr. Green.
А вещицата Азизее нямам и съмнение, че е намислила план Б ако случайно Миран вземе че се влюби баш в който не трябва  Naughty Whistling.
Азат и той като сестра си е свикнал да става каквото поиска и това че Реян не го иска и не го отразява, направо обезумява от яд  Crossing Arms. Какво ли трагедия обаче ще причини на семейството тоз ревнивец   Thinking. Дано не е това което ми идва на ум  Praynig Naughty
Скрит текст:
че ще прострелята малката кукла Гюл  Shocked

# 208
  • Мнения: 4 872
Здравейте и от мен . Flowers Hibiscus
 Изгледах епизода, след като прочетох коментарите в темата на Ябълката. Подбудиха любопитството ми и реших да хвърля едно предубедено око, защото мислех, че подобен тип сериал не би ми харесал. Е , сгреших. Много ми хареса как е представена,заснета и   поднесена историята. Много добър подбор на актьори и великолепна химия между ГГ.   Hands Plus1
 До сега не съм гледала сериал, чието действие се развива в конак, или в тази част на Турция , с изключение на началните епизоди на Гюлпери, но там нещата не бях представени така уютно и завладяващо Simple Smile
 Повечето от мислите ми и нагласата ми спрямо героите и развитието на действието го прочетох в коментарите ви. Затова няма да повтарям нещата.  Само ще споделя, че от това, което аз разбрах ,  за произхода на Рейян , едва ли знаят други освен дядото Насух , баща ѝ и майка ѝ. Евентуално бащата на Ярен . Мисля , че ако етървата знае , щеше да бие камбаната на ляво и на дясно за това . Затова предполагам , че знаят само и единствено те. Но ще видим.

Надявам се на интересен и непредвидим сценарии и поносима доза драма и сълзи Simple Smile

# 209
  • Мнения: 21 201
Наде  Hug
Скрит текст:
мерси за снимките и озета  Heart Eyes bouquet

То мен ако питаш Миран бей още с падането на Реян от коня беше прободен от стрелата на Купидон  Flutter Laughing ама той още не иска да повярва, че изпитва чувства към Реян. Вероятно се заблуждава че всичко това са емоции на отмъщението  Thinking Mr. Green.
А вещицата Азизее нямам и съмнение, че е намислила план Б ако случайно Миран вземе че се влюби баш в който не трябва  Naughty Whistling.
Азат и той като сестра си е свикнал да става каквото поиска и това че Реян не го иска и не го отразява, направо обезумява от яд  Crossing Arms. Какво ли трагедия обаче ще причини на семейството тоз ревнивец   Thinking.
Дано не е това което ми идва на ум  Praynig Naughty
Скрит текст:
че ще прострелята малката кукла Гюл  Shocked


Simple Smile  Hug

Куууукла Heart Eyes и как само ги натраква на възрастните. Joy

Общи условия

Активация на акаунт