отрицателен тест а няма М

  • 1 539
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
  Напълно възможно е да си бременна , но тестът да не може да го отчете все още.Ако и повторния тест даде отрицателен резултат иди на лекар. Един доктор ми беше казал , че липсата на мензис за 10 или повече дни  след датата , независимо дали става дума за бременност или друго ,  е повод да се посети гинеколог.

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
   Един доктор ми беше казал , че липсата на мензис за 10 или повече дни  след датата , независимо дали става дума за бременност или друго ,  е повод да се посети гинеколог.
Така е и според мен. На лекар!

# 17
  • Мнения: 5 183
След седмица повтори теста...

 Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 5 758
Имах три отрицателни теста, а бях бременна. Тестовете бяха на различни фирми, а закъснението ми беше повече от твоето. Тъй че е повече от възможно!
Същата история и при мен!  Peace
Успех!   bouquet

# 19
  • Мнения: 8 917
Изчакай няколко дни и отново направи теста. Възможно е да е още рано и да не е отчел съществуваща бременност, а разбира се е възможно и да е отчел правилно и да не си бременна.
Успех и дано резултата е какъвто го желаеш ти Peace
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 39 765
Изчакай няколко дена и си направи нов тест. Моя 1вия тест също беше отрицателен, следващите бяха с много, много бледа 2ра черта, но я имаше.

# 21
  • Мнения: 666
При мен всички тестове са били точни , когато са били отрицателни наистина не съм била бременна , когато са били положителни съм била бременна при това само 2-3 дена от закъснението , но при всички е различно , най- добре си направи кръвен тест той ще ти покаже по- точно - успех

Общи условия

Активация на акаунт