КГБ = Клуб на Готините Баби - 195.

  • 44 495
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 065
Добро утро.
Пак ви изпуснах хронологично, но едно ли е - така препуска времето, че не никак не ми остава възможност да скучая.
Чета ви уж, но не смея поименно да се обърна, че да не стане грешка някаква.

Да са честити всички пропуснати празнували лични или семейни празници!
Живи и здрави и с късмет!


Здравунка, душице, я по- подробно;)- как си, как я караш?

Айша, радвам ти се - много е приятно да има бебе в къщи ( да има и повече гледачи де:).

Танитатанита,  ти що така за кратко и рядко се вестваш?
Я стани тебе си, както си те знаем:)

Луси, пиши кога ще си в София и ще имаш ли време за бабешки срещи? Може пък да ми се отвори парашута...

Сега кафето, като за по една глътка - ☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕....стига нали:)...
Да ви е хубав деня и да ви спори, кой с каквото се захване.

# 91
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
       
 Джили, твоето кафе не го виждам , за това предлагам още едно. Hug

# 92
  • Мнения: 1 065
Тук съм още...
Янче,  Hug.
Мо'йто кафе е телефонно и затова е толкова ню-ню, че не се вижда:), направо с чашата може да гп глътне някой:).....
Скрит текст:
В едни малки сини чашчици ( кръгчета) е кафето от емотиконите в телефона...

# 93
  • София
  • Мнения: 2 673
Привет-мривет, ентусиазирана от една малка Пипи Wink, ви поздравявам!

Първо и най-важно към Кари:
Кари, съчувствие към вас, и дано да спрат нападенията над мирното население! Дано, дано, дано!  Hug Hug Hug


Днес се поуспах, първо щото вчера бях станала мноооого рано, и спах на пресекулки (това от мерак за разходката), а второ моето внуче ме събуди по някое време преди полунощ. Усетих някой ми диша съвсем близо до мен, а то джуджето се "пльоснало" и ме пита дали няма температура.  hahaha Взех го при мен и такааааа, докато заспя. Слава Богу, нямаше  температура. Сутринта никой не ни гони за никъде и като се отпуснахме, то да преди час. Simple Smile

Мале, каква увертюра само...  Joy  Пия кафе, вече второ и се готвя на обяд да вървя навън.

Вчера, както сте видели от снимките, изкарахме много хубаво. Разходихме се в околността и накрая разучихме кръчмите в района. Отседнахме в една, но уцелихме десятката. Много добро местонахождение, кухня - превъзходна, на прилични цени.

Сега да ви кажа какво се споразумяхме. В графата "И аз съм човек"  Wink - заплюхме си понеделник за ден за разхождки в околностите на София. Приемаме всякакви идеи и още ентусиазирани бабетки.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Та, следващата ни дестинация е Банкя - разходка по Пътеката на здравето. Като начало ви давам идеята,координатите ще доуточним в края на седмицата. Вероятно, срещата ще бъде на метростанция "Сливница" и оттам ще вземем автобуси за Банкя. Тръгване някъде около 9-9.30 ч.
Стягайте се, мили мои, и тръгвайте! Весело и забавно е - знаете, пък и здравословно. Накрая го поливаме - кой с каквото иска!  hahaha

Джилиии, видя ли интервалчето какво прави?  Heart Eyes Wink  
hahaha



Със здраве и с песен от мен!  Heart Eyes








# 94
  • Мнения: 2 099
Брях! Нема никой... Anguished

# 95
  • Мнения: 18 690
Ти си тук.Поздравления че единствена се сети за  признанието на Голан от Тръмп и  активирането на палестинците.Има връзка.И жалко че ще го кажа, но на политиците им е все едно  как ще пратят  своите мечти.Дано всичко е   безпроблемно.Поздравления Здравунке за логичното мислене.

# 96
  • Мнения: 2 099
Ееех, Борянка, каква телепатия! Тъкмо сядах обратно на компютъра да пиша "А къде е Борянка?".  Ей ти я на, нашата. Мерси за комплимента! Я поразкажи кво си що си ... молим ти са!

# 97
  • Мнения: 18 690
Че аз редовно разказвам ,ти се покри  изатихна, ти разкажи нещо.Как е   Вазов там?

# 98
  • Мнения: 2 099
Стои си, миличкият дядо Вазов. Лежи си по-точно. И се чуди ли чуди на всичките безумия, дето връхлитат  клетата му глава от вси страни в нашето съвремие. То нали мегдан тук - най-важното тук се случва. А то, най-важното, все е безумно. Само колко месеци ремонтираха 2 преки от Московска! Думи нямам ! Е сега я направиха като бункер, за вечни времена. Със сигурност ще надживее и внуците ни. 

# 99
  • Мнения: 18 690
О, ти си  в кюпа на пазените, то или е късмет , или проклятие твоето местоживеене.Но пък  не всеки може да живее  там...Дано ЙО йо оцени, че той е наследника.

# 100
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 314
     

# 101
  • Мнения: 1 334
Добро утро !


Цветя - те говорят единствения език, който ние разбираме без думи.
Светъл и пъстър ден, приятелки!

# 102
  • София
  • Мнения: 2 673

Добрютро, момичета пролетни!

Толкова настроение ми създаде Иха с букетчето жълта красота! Благодаря ти, скъпа. А на Янето кафето го гаврътнах отдавна. Simple Smile

Хайде, пролетната летаргия гонете и елате на раздуумка.

Здравунке, я, ни разкажи по-подробно къде изчезна и какви ги свърши? Другите, по-редовните сме в час, ама ти зачезваш задълго, завръщаш се и думаш съвсем лаконично. Simple Smile

Бабет 69, престраши се и слез в нашето уютно местенце. Чакай да ти споделя нещо, дано те разсмея и скокнеш тук Simple Smile Говорихме си преди време, че проявяваш интерес към нас, видно е, и се чудехме какво значи името ти. Дали си 69 годишна, 69 набор или владееш изкуството на любовта 69? Хайде, идвай да ни разкажеш... Simple Smile

Момичета, тръгвам из софийските улици и ви пожелавам да ви е хубаво!

Ето ви нещо, което днес отрано слушам, с удоволствие. Моите любимци: ТОЧКА БГ

"Имаш ли приятели, плачеш ли понякога, пееш ли с вятъра, пречиш ли на някой на живее..."






Със здравееее!

# 103
  • Мнения: 344
Здравейте,момичета! От скоро ви чета и наистина при вас е много уютно. Колкото до името - само първото не е вярно: smiles: Пред компютър съм само в работно време и нямам много свобода на действия. Отговарям,защото ще е невъзпитано от моя страна. "Бабичка " съм от четири години. Имам уникален внук, който много обичам. Казва се Никола. За сега - толкоз. Продължавам да Ви чета с интерес и много Ви харесвам! Heartpulse
 Поздрави!

# 104
  • Мнения: 18 690
Бабет ,може да се засватим.Чети си , не се притеснявай ,то ни трябва да се притесняваме какво пишем.

Общи условия

Активация на акаунт