На море в Турция - тема 59

  • 49 601
  • 831
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 56
Благодаря за новата тема!

# 16
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Марги,адмирации за труда

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 554
Замислих се за майска оферта от тез тур, но защо има само полети от сф.. За варна чак август, е някак си не е честно

Защото в София пълнят самолетите. Пак има решение, има полети по 30-40 евро в двете посоки, Варна-София и обратно,а ако се оскъпява, на връщане може и с автобус, Биомет за сега не са се излагали и билета беше 32,в двете посоки 28 лв.

Марги, благодаря.

# 18
  • Мнения: 1 710
Моля, за мнение за Palm Wings Beach Resort - най-вече за плажа и за храната.
Отговорих ти в старата тема, но тук може да се включи някой с впечатление от 2018 г. И пак не е гаранция как ще е тази година.

Хотелът е добър, не трябва да имате притеснения.
Аз мисля, че щом резервациите вървят толкова добре тази година, хотелиерите ще се постараят да не разочароват гостите си. Знаете, че по принцип при тях гостоприемството и готовността да угодят на клиента са пословични, камо ли, когато сезонът се очертава силен. Не вярвам да си позвалят да развалят имиджа си. Все пак, не случайно почивките в Турция са толкова популярни и предпочитани от немци, холандци, руснаци и т.н.
Е, може да има изключения, разбира се, но те ще са от хотелите, които редовно предлагат ниско ниво обслужване.

# 19
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Марги, благодаря за темата! Както винаги си много полезна за всички!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Имам питане за детски колички в хотелите предлагат ли се срещу депозит или е добре да се носи от тук?В самолета предполагам няма да има проблем.

# 21
  • Мнения: 1 710
В много хотели има, но повечето, които съм виждала, са от тези тип чадър, дето не са особено удобни за спане през деня.
Аз носих на моите деца, не съм ползвала хотелските. В самолета няма проблем. Обикновено ги взимат непосредствено преди качването и ги връщат или на лентата с куфарите, или още при слизането. Различните авиокомпании по различен начин процедират, а може и от летището да зависи, не знам. Така или иначе пренасянето със самолет е лесно.

# 22
  • Мнения: 369
Марги,благодаря за новата тема!

# 23
  • Мнения: 186
Поредно и от мен:
Благодаря Марги,
 за положения труд и за новата тема!

# 24
  • Мнения: 154
Не знам, аз съм отчаяна. Офертата на Тез тур не е добра. Предлагат настаняване в неизвестен хотел от промоцията. От четири хотела, можеш да попаднеш в някой. А това не ми харесва. В крайна сметка  през май - средата не мога да намеря  хотел,хубав хотел за 2000BGN със самолет, за двама души и дете. Ако някой може да помогне, ще съм благодарна. А иначе се отчаях, така ми се почиваше в Турция.

# 25
  • Мнения: 9 484
Не знам, аз съм отчаяна. Офертата на Тез тур не е добра. Предлагат настаняване в неизвестен хотел от промоцията. От четири хотела, можеш да попаднеш в някой. А това не ми харесва. В крайна сметка  през май - средата не мога да намеря  хотел,хубав хотел за 2000BGN със самолет, за двама души и дете. Ако някой може да помогне, ще съм благодарна. А иначе се отчаях, така ми се почиваше в Турция.

Извинявам се, че съм така рязка, но ти какво очакваш за тези пари?
Само транспорта ви е по 400лв на човек.
На какъв хотел мислите, че ще попаднете за останалите 400лв?

Най-добре или сменете транспорта, или увеличете бюджета.
В противен случай хем ще хвърлите едни пари, хем няма да сте доволни от почивката си.

# 26
  • Мнения: 1 710
Гледах преди няколко дни офертата на Тез тур и в някои от вариантите имаше добри хотели, които не носят риск ако ви настанят в тях. Не знам кой от всички варианти се вмества в бюджета ви, но си заслужава да помислите по-сериозно и да разгледате хотелите преди да ги отхвърлите.

Има хотели за около 2000 лв., но със сигурност ще трябват някакви компромиси.
Например Wind of Lara смятам, че е добър вариант за тази цена - съвсем близо до летището, нов, само на 2-3 години, прилично обслужване. Минусите са, че е далече от плажа, че територията е много малка, че няма зеленина. Има и други хотели, разбира се. В сайта на Тез тур има много добра търсачка, възползвайте се.

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Халим - бюджета ми е  550 евро общо  за двама възрастни за 5 нощувки ол инклузив с автобус включен в цената.  

Със силно....много силно желание за Мармарис и период поне  31 май - 5 юни.

# 28
  • София...........
  • Мнения: 955
Марги, благодаря за новата темичка Flowers Hibiscus
Основния хотел вече е резервиран в Сиде, ще пътуваме със собствен транспорт Simple Smile
Сега предстои да измисля по кои пътища да пътуваме и междинните спирки. Нещо съм се замислила на отиване дали да не минем за 2 нощувки до Кападокия Relaxed Не знам къде ще е най-добре да отседнем в района. Гледам, че ако е Невшехир после имаме до Сиде 7 часа път, а ако е  Коня е отдалечено от гледките Кападокия, Каймаклъ и долината Зелве.

Ако някой е правил по път за Анталия заход към Кападокия моля да сподели мнение къде, кое и как?
Благодаря

# 29
  • Велико Търново
  • Мнения: 167
Моля, за мнение за Palm Wings Beach Resort - най-вече за плажа и за храната.
Бяхме 2018 плажа е ок,няма и следа от камъчета,плитко,полегато дъно,някой път се случва да е ветровито и се размътва водата,храната също е без забележки,баклава имаше абсолютно всеки ден.Нямам забележки към нищо общо взето,ако друго те интересува питай!

Общи условия

Активация на акаунт