Къде сгрешихме?

  • 1 204
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 753
Не се притеснявай! Всичко е наред! Омнео-то е малко по-горчиво на вкус, но пък е много калорично. Не му слагай захар вътре, защото ще свикне със сладкото и после ще видиш зор със захранването. Бебешока постепенно ще свикне - бъди сигурна, че гладен няма да остане.

Иначе според мен реве, защото го боли корем. Продължавай с това мляко, според мен то е най-доброто. Постепенно нещата ще се регулита - бебко ще свикне с вкуса, коликите ще отшумят, жегите ще минат и ще започнете да хапвате по повече.

# 16
  • Мнения: 11
Здравейте отново и благодаря на всички които ми писаха. Днес бяхме на лекар за ваксина и ни изтеглиха. За една седмица сме качили 300 гр. Ултра много се зарадвах и ми падна камък от сърцето. Всички се оказахте прави било му е топличко на детенцето и е свиквал с новото мляко.

# 17
  • Мнения: 532
Писах ... и всичко изчезна ... ооох.

Можеш да си увеличиш кърмата и само да кърмиш. Адаптираните млека могат да доведат множество проблеми, ще пиша утре, ние сме така.

Чети в кърмаческия форум в библиотеката как да си увеличиш кърмата! Много е важно.

Виж тук: http://www.bg-mamma.com/site/content/view/859/

Омнео приготвяй с много хладка вода - то е хипоалергенно мляко с частично смлян белтък и горчи, ако приготвиш с гореща вода. И на кутията пише с хладка. Направо стайна температура, ако питаш мен. Така бебо по-ще го хареса.

Д-р Георгиева ли ви го изписа Омнеото? Имам предвид детската гастроентероложка към Терапевтична болница, Варна.

Аз съм от Варна - пиши на лични, ако искаш да ти дам мнооого съвети. 

Можеш да пуснеш и тема в Кърмаческия форум за това как да си увеличиш кърмата и веднага ще получиш много и добри съвети.

Няма по-лесно и здравословно нещо от кърменето, връщането на лактацията е нещо, с което смятам можеш лесно да се справиш и можеш да махнеш добавката ...

Ооох, утре ще ти напиша стъпките какво да правиш или пиши на ЛК.

Бях ги написала, ама се затриха, лошо ... Sad

Общи условия

Активация на акаунт