АВГУСТ-инки 2019 - тема 8

  • 27 937
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 200
Изследванията за щитовидната трябва да са на гладно, аз ги пускам всеки месец, защото тсх взе да ми се покачва през бременността.

# 691
  • Мнения: 2
Aisi_Popova благодаря за споделеното. Все едно чета моята история. Явно тези ужасни бактерии искат по дълги курсове лечение. Дано да се преборим скоро. А то това подкрепено с хемороиди си е направо преживяване но аз ще го изтърпя само бебенцето да е наред това ми е най-важното. Успех!

Здравейте на всички и благодаря за приема в групата. Искам първо да пожелая лека бременност и успех на всички. Аз и мъжът ми живот и здраве чакаме момиченце през Август след замразен трансфер. Имаме един неуспешен опит, който за съжаление завърши около 10та г. седмица. Някъде от 3тия месец ми откриха еколи и друга бактерия в урината и вагиналния секрет и от тогава се боря с това. Пих амоксиклав и зинат и сега лекуващия доктор ми изписа Ципрофлоксацин който ме е страх да взимам поради отзивите и предписанията за него. Бях на второ мнение и ми изписаха Сефпотек и макмирор глобули. Искам да ви попитам някоя от вас да е имала подобен проблем. Благодаря
Аз бях с еширихия коли в урината открити към 7 г.с. Първо изпих един Амоксиклав - 7 дни по 2 таблетки. Не ги изчистих или поне се върна бактерията. След това изпих 7 дни по 2 хапчета Зинат в 12 г.с. Отново се върнаха (бях пуснала една нормално урина, която изглеждаше добре), но на стерилната 2 седмици по-късно излязоха отново. Последния ми курс беше Аугментин 10 дена по 3 на ден - АГ-то ми каза, че първите две лечения са били и прекалено кратки и с малки дози, а еширихията е много упорита. Последната стерилна урина 20 дни след антибиотика ми е без бактерии, но скоро ще пускам пак за да не се е върнала. При последния прием на антибиотик 10-те дена бях и на прокомбо от началото на антибиотика и 10 дни след него (общо 20 дни) и на Залаин - свещички на 1-тия и 7-ми ден от антибиотика срещу гъбички.

# 692
  • Мнения: 231
https://Всяка сутрин напоследък... Между 4:30 и 5:30... Mamma Leone се буди. .. Дори птичките започват да пеят след мен.
А ми се спи...
Добро утро Anguished

Последна редакция: нд, 14 апр 2019, 06:28 от Mamma Leone

# 693
  • Мнения: 2 250
Аз разбих собствените си рекорди по безсъние. Събудих се в 1 за тоалетна и заспах чак в 5 и 30. В 6 и 30 ми звънна алармата,че ще ходя са давам кръв и изобщо голяма веселба 😁

# 694
  • Мнения: 231
Nadejda, заедно сме Joy
Стискам палци за изследванията Hands Plus1

# 695
  • Мнения: 111
Здравейте на всички и благодаря за приема в групата. Искам първо да пожелая лека бременност и успех на всички. Аз и мъжът ми живот и здраве чакаме момиченце през Август след замразен трансфер. Имаме един неуспешен опит, който за съжаление завърши около 10та г. седмица. Някъде от 3тия месец ми откриха еколи и друга бактерия в урината и вагиналния секрет и от тогава се боря с това. Пих амоксиклав и зинат и сега лекуващия доктор ми изписа Ципрофлоксацин който ме е страх да взимам поради отзивите и предписанията за него. Бях на второ мнение и ми изписаха Сефпотек и макмирор глобули. Искам да ви попитам някоя от вас да е имала подобен проблем. Благодаря
И аз се боря с годината Ешерихия коли,минах първия курс от антибиотика сега чакам резултат от урина,но не вярвам да е минало и докторката ме предупреди,че ще почвам друг антибиотик до сега Аксекроф,сега на Зинат,много ми е стегната душата заради тези антибиотици,следя темата

# 696
  • Мнения: 2 250
Nadejda, заедно сме Joy
Стискам палци за изследванията Hands Plus1
Дано палците помогнат. Понеже лаборантката,която ме боде ми е близка приятелка се шегувахме,че има бойна задача да ми изкара ниска захар и хубаво желязо,пък да видим какви ще ги свърши  😂

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Добро утро от мен! Аз безсъние нямам,но постоянна сънливост,чак вече ми е досадно .
Във вторник съм при АГ и ще искам да ми пуска ТСХ понеже до този момент не ми е изследван ,както и пак микробиология,че имам чувството ,че течението ми е променена,макар УЖ да било нормално.
И аз се борих с едни бактерии...които уж са изчистени от урината,ама все си намирам за какво да се паникьосам :д

# 698
  • Мнения: 63
Момичета, аз мисля че вчера я усетих бебка 😊. Не беше удар или ритник, а по скоро като гъделичкане 😋 надявам се са е била тя, но ще видим тези дни дали пак ще се повтори 💖💖💖 Хубав ден от мен

# 699
  • Мнения: 19
Относно темата за безсънието..
В началото ислах да спя денонощно, а работих.. Сега вече мога да спя денонощно, а ставам рано и не мога да седя в леглото.. Взех си болничен, за да си почивам и да спя... а то какво стана 😢😂

# 700
  • Мнения: 955
Момичета, излекувах Ешерихия Коли с прием на 2 прахчета антибиотик, името започваше с Ф (фито... нещо си) . Не успявам да намеря рецептата, ако я открия, непременно ще го напиша. Ако искате, консултирайте се с АГ, относно този медикамент.

Сънче, пробиотика е БиоБаланс, с едно човече отпред с разперени ръце Simple Smile Друг не съм пробвала, та нямам база за сравнение, но засега върши работа

# 701
  • Мнения: 231
Аз пия ето този пробиотик, но мисля че и на БГ пазара има такива с по 30/50билиона лактобацили. Откакто го пия микробиологиите ми са абсолютно чисти. А го пия 14дни, после 14 почивам и не спирам цикъла докато съм бременна.

# 702
  • Мнения: 38
Уринална бактерия Клебсиела пнеумонае излекувах с еднократен прием на монурал (антибиотик, който дори смятам, че беше излишен), Уринал Акут 7 дни и още 10 дни обикновен Уринал, както и цял месец ПроВиотик с Българско кокиче.
Провиотикът излиза малко скъпичък за такъв дълъг период (опаковката ми стига за 5 дни, а струва 15 лв), но ефекта си заслужаваше.

# 703
  • Мнения: 955
Да, уриналните бактерии задължително се третиеат и с някакъв прочистващ препарат, тип Уринал , аз взимах Уростаб, свърши чудесна работа

# 704
  • София
  • Мнения: 1 121
Уринална бактерия Клебсиела пнеумонае излекувах с еднократен прием на монурал (антибиотик, който дори смятам, че беше излишен), Уринал Акут 7 дни и още 10 дни обикновен Уринал, както и цял месец ПроВиотик с Българско кокиче.
Провиотикът излиза малко скъпичък за такъв дълъг период (опаковката ми стига за 5 дни, а струва 15 лв), но ефекта си заслужаваше.

Аз бях с такава бактерия миналата седмица.. Надявам се успешно да я излекувам, изписаха ми Макмирор и антибиотик Панцеф.. Уринал пих 2-3 дни преди да започна антибиотика. Откриха ми я в урината, пояснявам, защото знам, че и по други начини се открива в тялото 😀

Общи условия

Активация на акаунт