Стана ЙЕкшън у наше село :)

  • 6 269
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 860
 Направо ме размаза как си го описала. hahaha

Та по въпроса дали ще стигнем до там. Сколнна съм да си мисля че да. Майка ми цял живот една дума въпреки не е казвала. Обаче от няколко месеца е нещо кошмарно. Ходи и се кара на ляво и дясно като дърта циганка за най-малкото нещо.  ooooh! Та сигурно е от критиката.

# 16
  • Мнения: 765
 Еи за т'ва никакви овощя и зеленчуци в градината ! Само цветенца да радват окото .

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще изкукаме, къде ще ходим. Може и по-зле да сме.

# 18
  • Мнения: 819
Интересничко се е получило... Laughing Само където аз ако бях на твое място никак нямаше да ми е смешно...ама като чета е друго-особено за кучето! Ппредставям си, ако мен ме накарат да слагам компоти - #2gunfire Не са познали!  И моята майка би скочила !  Mr. Green / не че не обичам да си ги хапвам, но да правя- Naughty
П.п.Според мен спорът е безсмислен и неразрешим!  Peace

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Еи за т'ва никакви овощя и зеленчуци в градината ! Само цветенца да радват окото .
А баш  Peace
На въпроса дали ще стигнем дотам - лично аз силно се надявам да Не стигам Crossing Arms
Съвсем различно съм устроена и много по-различни проблеми ме вълнуват, изобщо не съм домакински тип, на мен ми дай на работа да ходя и да мисля варианти как с по-малко усилия да печеля повече.
Каквито и хормони да ме друснат в критическата, последното  нещо за което ще тръгна да опявам да детето си е защо  не прави зимнина Crazy правенето на която по личното ми мнение в последно време е само загуба на време и пари.
По-скоро обратното - далеч по-неприятно ще ми е, ако е непрекъснато около печката и с парцала.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Много е хубаво, че ти е смешно. На мен нямаше да ми е така смешно в подобна ситуация. Майка ми щеше да ми мърмори на мен, свеки на мъжа ми и в крайна сметка щяхме ние с него да се изпокараме, а те доволни щяха да ни успокояват.

# 21
  • Мнения: 25 620
Ти пък прояви поне малко уважение, един компот направи да и стане кеф на жената! Поднеси и после в паничка и кажи "Да ти е сладко, майко!" Така постъпват дипломатичните снахи  Mr. Green
Само да не забравиш цианкалия! Naughty
Поне малко английска сол, а? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 596
Ех, така се смях на разказа ти, много ти благодаря. Ти си талант да знаеш. Лека бременност и още по-леко раждане ти желая.

# 23
  • Мнения: 3 394
ако проблемът ти всъщност е наистина черешата, аз мога да дойда и да изям всичките черешки, та да ви улекне на душите...... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 182
Ех, така се смях на разказа ти, много ти благодаря. Ти си талант да знаеш. Лека бременност и още по-леко раждане ти желая.


Ех , ама пък как ме зарадва и ми погали самочувствието  newsm44 . Безкрайно ти благодаря   bouquet

# 25
# 26
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Важното е, че не си го сладаш на сърце, а приемаш всичко с чуство за хумор. Много добре разказана историйка   hahaha

Честно казано момичета чудя се дали и ние ще изкукаме някой ден до такава степен  newsm78

Гарантирано! Дано, не сме по зле Hug

# 27
  • Мнения: 809
Joy

Само това с кучето не можах да разбера
Аз го разбирам много добре. И ние имаме куче, което като се завре под масата нЕма излизане. А пречи, та пречи. Като сме много хора, направо полудявам и не мога да мина от него.
Другият вариант е, че кучето е умряло от страх от виковете, които са се надавали. Laughing

# 28
  • Мнения: 1 581
Е, аз доколкото разбирам, те и старите са си пийнали и са се развеселили. Нека, нека! Аз бих направила един компот, не съм правила никога, ама едно време при баба ми много весело ми беше - и компот, и лютеница...
Иначе ако не ви трябват черешите  Embarassed

# 29
  • Мнения: 6 167
оо, винаги така става.
ето една и от мен ( по-различна но пак в тоз стил)

80тте години, след Чернобил. обядваме.
татко обяснява , че ако падне атомна бомба трябва да се качим на жигулата и да отпрашим не е ясно къде ( не помня)
да, ама с баба и дядо сме 6.
и се започва дискусия ... стил кой ще оставим.
при което някой каза, че баба може да балансира отгоре на багажника.
съвсем кръга нашегата.
че тая жена като скочи, като се обиди, като ни сви сърмите
почна от адам и ева. колко й дължим,
как ни е отгледала, и каквото се сетите
накрая, каза, че ако не я пуснем в колата да се качи , когато падне атомната
бомба,  ще бъде мноог обидена , стана и напусна кухнята.
след което се изредихме да я уверяваме, че при ядрен взрив няма да я оставим  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт