Дразнят ме някои жени

  • 14 408
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
"Дразнят ме някои жени"- да се чете "дразнят ме всички, които ми отказват".

# 16
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Драги, направи услуга на всички млади жени и не ги закачай. Не знам, кой ви е дал идеята, че да пишеш на непознато момиче в ФБ, или още по-лошо да я заговориш на улицата е ОК. Не, не е ! Има сайтове за запознанства, дискотеки и тн за тази цел. Това което правиш е creepy. И ако някоя ти каже, че не е заинтересована - не я закачаш повече. Толкова е просто. Ако продължаваш да настояваш, не е нито възпитано, нито дори нормално.
Явно жените около теб знаят какво искат. Ти просто не влизаш в сметката. Точка.
Дискотеки... JoyJoyJoy
Най-неподходящото място за търсене.

"Дразнят ме някои жени"- да се чете "дразнят ме всички, които ми отказват".
За пореден път се убеждавам, че жените са далеч по-жестоки от мъжете.

# 17
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Кое му е неподходящото? Така се запознах с мм, както и много други двойки.

# 18
  • France
  • Мнения: 12 957
Знаеш ли?! Има и такива които ходят само за това Simple Smile

С бившия се запознахме на дискотека и имахме много щастливи години. Но е неприятно някой да ти увисне цяла нощ и да не може да потанцуваш и да се повеселиш с приятелките.

# 19
  • Мнения: 1 073
Nexus, що бе, с едно бивше гадже така се запознахме. Вярно, дадох му фалшив номер, но година след това дойде в заведението, в което работех тогава и започнахме да се виждаме.
Най-малкото така момчето ще придобие опит, който, както казва той, няма! Все е нещо по-адекватно от писането в соц. мрежи

# 20
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Мястото е подходящо, ако си търсиш забивка, нищо повече. Има качествени мъже и жени, които не ходят по такива места или ако ходят, го правят, за да се забавляват и танцуват.

# 21
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Явно вече подобни запознанства се считат за олд скуул. Друго си е да пуснеш въдичката в соц мрежите със zdr ko pr и да чакаш някой да клъвне😂
Нексус, аз и много други двойки разбиват твърдението ти на пух и прах, така че по- леко с обобщенията.

# 22
  • Мнения: 1 073
Вики, изпусна bebce 😂
Nexus, никога не съм се забивала в дискотека, но ОПА, имам гадже, с което съм се запознала там. До доста голяма степен си прав, но не напълно

# 23
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Явно вече подобни запознанства се считат за олд скуул. Друго си е да пуснеш въдичката в соц мрежите със zdr ko pr и да чакаш някой да клъвне😂
Нексус, аз и много други двойки разбиват твърдението ти на пух и прах, така че по- леко с обобщенията.

Нищо не си разбила. Социалните мрежи също не са мястото. Можеш да срещнеш хора навсякъде, в мола, на улицата, в някое кафе и дори на работа. Това не прави дискотеката най-подходящото място. Ако сте решили да се ограничавате с определени места, това си е Ваш избор.

Nexus, никога не съм се забивала в дискотека, но ОПА, имам гадже, с което съм се запознала там.
Две противоречиви твърдения в едно изречение... впечатлен съм. Sunglasses

Последна редакция: вт, 19 мар 2019, 23:52 от NexusBGN

# 24
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Никой не твърди обратното, но ти изкара всички, ходещи на дискотека едва ли не волни пеперуди, търсещи си цвят. Нима, ако някой, който е настроен за подобен тип комуникация, не може да си намери цветенце и в мола или на улицата (не знам как точно си представяш подобно запознанство) или в кафенето?
Не знам кой набор си, но в моите студентски години ходехме големи групи колеги и приятели на дискотека, където се зажавлявахме и се заформяха двойки.

# 25
  • Мнения: 282
Направо от учебник за млади мизогинисти си изваден, авторе.
Древните гърци твърдят, че в основата на мизогинията е страхът от жени.
За съжаление крехкото его не обича да си признава такива работи и стоварва вината навън - върху 'лошите меркантилни безчувствени жени, които не знаят какво искат'. Ако не желаеш да затъваш все повече в този откровено вреден (и най-вече за теб самия) наратив, съветвам да потърсиш професионална помощ (терапевт). Имаш нужда да заздравиш и заземиш това болнаво его и да се научиш на малко интроспекция.

Истината е, че никой никому не е длъжен ей така, по принцип. Ни жените на мъжете, ни мъжете на жените.
Докато продължаваш да се държиш добре с цел някаква облага (внимание/връзка/секс), ще продължават да ти се изплъзват тия страховити, но тъй желани жени. 'Добро', което изисква отплата, не е истинско добро. Доброто възпитание не е разменна монета за секс. Жените не са обекти, създадени, за да обслужват нуждите ти. И тъй нататък...
Добър си, докато се увериш, че няма да стане на твоята. След това обръщаш сенчестата си страна и я четем в тази тема - пълна с ненавист, опитваща да омаловажи нещо, което не може да има. Всичко това се усеща в междуличностното пространство. Затова те отблъскват.

Може би имаш шанс, но проблемът ти не е вън от теб. И определено не е в жените.

# 26
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Никой не твърди обратното, но ти изкара всички, ходещи на дискотека едва ли не волни пеперуди, търсещи си цвят. Нима, ако някой, който е настроен за подобен тип комуникация, не може да си намери цветенце и в мола или на улицата (не знам как точно си представяш подобно запознанство) или в кафенето?
Не знам кой набор си, но в моите студентски години ходехме големи групи колеги и приятели на дискотека, където се зажавлявахме и се заформяха двойки.
Ти самата го каза, дискотеката е за да се забавляваш и танцуваш, запознанствата са бонус. Правя си обаче извода, че не си ходила скоро там. Последния път, когато бях на такова място (преди около година) , поне три девойки, чиито лични карти ме беше срам да поискам, буквално се заиграха с мен, надявайки се да ги почерпя едно и може би още нещо... Не запомних дори имената им, а бяха привлекателни момичета.

# 27
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Да, отдавна не съм стъпвала в дискотека. Но и тогава имаше такива момичета. Винаги ги е имало. Особено в чалготеките, които не харесвам.
А в мола като ходиш, на пазар ли отиваш, или да се запознаваш с мацки?
А пък на улицата ако ме спре някой да се запознаваме, направо съм го отрязала и съм изябагала с 300.

# 28
  • Мнения: 1 073
Извинявай, но това да се запознаеш с някой в доскотека, автоматично значи, че си се забил с него???? Интересна логика вкара!

# 29
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Извинявай, но това да се запознаеш с някой в доскотека, автоматично значи, че си се забил с него???? Интересна логика вкара!
Аз не съм казал това, ти го каза.

Да, отдавна не съм стъпвала в дискотека. Но и тогава имаше такива момичета. Винаги ги е имало. Особено в чалготеките, които не харесвам.
Сега е пълно.
А в мола като ходиш, на пазар ли отиваш, или да се запознаваш с мацки?
На същата тази логика , в дискотека отиваш да се забавляваш или да се запознаваш?

Общи условия

Активация на акаунт