Птички пеят, слънце грей, ЮНСКО бебче вече не спира да подскача и лудей! Тема 5

  • 23 146
  • 733
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 011
С миналата бременност си работих до последно. Сега ми е малко по-трудно, защото от детето няма отпуска и болничен. Всеки ден си ми е пълен работен хаха.

# 91
  • Мнения: 142
Преди малко ми изписаха Диаспорал 2×1 и Но Шпа 2х2 за 15 дена, заради болките в кръста и стягания в корема. АГ каза да си почивам и да не се претоварвам. И аз усещам най-вече стягания като се размърда доста бебка.

Аз от днес излизам и болничен и повече няма да ходя на работа Stuck Out Tongue
магнезиев диаспорал от 300мг сутрин и вечер ли

# 92
  • Мнения: 256
Аз съм в болнични и ми беше много странно, когато спрях да ходя на работа. Обаче така бързо се свиква...сега не мога да си представя да трябва да стоя на стол цял ден. Иначе на 24-ти април излизам в 45 дневния болничен. Даже свикнах да подремвам следобед. Макар че не е добра идея , като знам какво безсъние ме чака, съдейки по каката и активността на бебето. Лошо ще свикна на хубаво и после хайде в дълбокото.

# 93
  • Мнения: 954
Преди малко ми изписаха Диаспорал 2×1 и Но Шпа 2х2 за 15 дена, заради болките в кръста и стягания в корема. АГ каза да си почивам и да не се претоварвам. И аз усещам най-вече стягания като се размърда доста бебка.

Аз от днес излизам и болничен и повече няма да ходя на работа Stuck Out Tongue
магнезиев диаспорал от 300мг сутрин и вечер ли


Магнезиум Диаспорал 250мг дирек,  2 пъти по 1 ми е изписала.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 098
Аз още 2 седмици ще съм на работа и после ще взема останалата ми отпуска. 45-тте дни ми започват на 25 април. АГ-то ли го издава този болничен?

# 95
  • Мнения: 3 252
Аз още 2 седмици ще съм на работа и после ще взема останалата ми отпуска. 45-тте дни ми започват на 25 април. АГ-то ли го издава този болничен?
Дам, 45 дневния е от АГ-то. Аз имам приблизително още 61 дни отпуска, но мисля да си ги пазя като се върна от майчинство, че бебето има да се разболява като тръгне на ясла.

# 96
  • Мнения: 345
Аз от Диаспорал две прахчета получавам разтройство. Като преминавах към Биолектра няколко дена беше същата работа и накрая като им теглих една ... и няколко дена не пих никакъв магнезий и коремът ми се оправи. В момента пия по един диаспорал дневно и за сега положението е под контрол. Честно казано, не усещам причина да го пия, ама айде, нали са казали докторите...

# 97
  • София
  • Мнения: 4 011
Аз още 2 седмици ще съм на работа и после ще взема останалата ми отпуска. 45-тте дни ми започват на 25 април. АГ-то ли го издава този болничен?
Дам, 45 дневния е от АГ-то. Аз имам приблизително още 61 дни отпуска, но мисля да си ги пазя като се върна от майчинство, че бебето има да се разболява като тръгне на ясла.
Нали знаеш, че ти се трупат отпуските докато си по майчинство. Демек, ако си две години майчинство, ще имаш 40 дни отпуска като се върнеш.

# 98
  • Мнения: 3 252
ditmade - дам, те тези 61 дни са ми за 2018 и 2019г. и няколко дни от 2017г.

# 99
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Блажено ви завиждам, че нямате контракции, болки и стягане. През втората бременност имах много контракции. Лежах в болница и след това и в къщи, молих се бебо да задържи положението. След като каката се роди един месец по-рано, много внимавам и аз и АГ- то. Сега пак лежа почивам, пия Диаспорал и Нош па. Пазя се... На всичкото отгоре един  нерв е притиснат  в дясната част на таза и той като заболи 😓 Гледам календара и ми се иска по- бързо да влезна в деветия. Ама и бебка не ми помага, рита, бута, напъва и така.

# 100
  • София
  • Мнения: 4 011
Направо не знам как щях да се справям, ако имах болки и стягания. Аз сега нямам време изобщо за почивка, представям си,ако се налагаше да лежа.

# 101
  • Мнения: 1 134
Аз от Диаспорал две прахчета получавам разтройство. Като преминавах към Биолектра няколко дена беше същата работа и накрая като им теглих една ... и няколко дена не пих никакъв магнезий и коремът ми се оправи. В момента пия по един диаспорал дневно и за сега положението е под контрол. Честно казано, не усещам причина да го пия, ама айде, нали са казали докторите...

 И аз се разхлабих от Диаспорала и вече не го пия всеки ден, а през ден. А и при положение, че стягането е много рядко, не виждам смисъл да си товаря излишно организма.

# 102
  • Мнения: 345
Аз от Диаспорал две прахчета получавам разтройство. Като преминавах към Биолектра няколко дена беше същата работа и накрая като им теглих една ... и няколко дена не пих никакъв магнезий и коремът ми се оправи. В момента пия по един диаспорал дневно и за сега положението е под контрол. Честно казано, не усещам причина да го пия, ама айде, нали са казали докторите...

 И аз се разхлабих от Диаспорала и вече не го пия всеки ден, а през ден. А и при положение, че стягането е много рядко, не виждам смисъл да си товаря излишно организма.

Абсолютно. И аз съм го разредила. Не мисля, че правя нещо животозастрашаващо за мен или за бебока. В петък съм на ФМ и ше видим какво се случва.

# 103
  • Мнения: 142
Блажено ви завиждам, че нямате контракции, болки и стягане. През втората бременност имах много контракции. Лежах в болница и след това и в къщи, молих се бебо да задържи положението. След като каката се роди един месец по-рано, много внимавам и аз и АГ- то. Сега пак лежа почивам, пия Диаспорал и Нош па. Пазя се... На всичкото отгоре един  нерв е притиснат  в дясната част на таза и той като заболи 😓 Гледам календара и ми се иска по- бързо да влезна в деветия. Ама и бебка не ми помага, рита, бута, напъва и така.
И аз съм така как приемаш диаспорала и но шпа в какви дози?Но шпа всеки ден ли пиеш?

# 104
  • Мнения: 44
Момичета днес си открих малко кърлежче на глезена, извадихме го без да го скъсаме.
Много се притесних!
Някоя от вас да е имала подобен случай по време на бременност Disappointed

Общи условия

Активация на акаунт