Абе правилно ли усещам ...

  • 6 403
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405

Видя ли, че ти завиждам? По-напред, в постинга ми ще разбереш защо Simple Smile

# 31
  • Мнения: 394
Абе Вергилия-някакви фобии ли имаш?Всичките ти теми са някакви такива-комплексарски.Ти във форума ли живееш?Само дяволи посред бял ден ти се привиждат-под вола теле ли търсиш? Thinking

# 32
  • Мнения: 696
Дуц  Blush

Повече няма да се повтори. Водя си лекции.

И аз ще те дебна  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 495
а, бая се чудих дали да не отворя тема, но ти си ме улеснила Simple Smile
в реда на мисли кой е по-по-най - да дам и аз своя принос Embarassed
нямам много свободно време и сега не ми се рови, ама вчера май беше, пак се разсъждаваше на подобна тема - кой кого игнорирал, кой бил сърдит все, кой нямал чувство за хумор...... Shocked
абе хора newsm78...... не знам какво мнение имате за мен, но сигурно не съм в "челната тройка на готините мацки" Party, затова ще кажа това, дето от има-няма 3 мес. си го тая в душичката Sick:
когато влязох за пръв път в този форум, заварих темата "Кои майки във форума са досадни" #Crazy /?!/- перефразирам /аз не бях в класацията, да уточня Wink/
още тогава ми направи неприятно впечатление, защото мислех, че целта на този форум е майките да са си полезни една на друга
пък като попрочетох коментарите - излизаше, че най-"досадни" са най-знаещите - дето отговаряли във всяка тема newsm78 /?!/
та тогава бях решила, че тук не ми е мястото, но впоследствие, като отворих пак, тази тема я нямаше, та се самозаблудих, че нещата вървят на добре
и така, регистрирах се прилежно и редовно си пописвам Simple Smile;
на Дамайянти  bouquet, по повод "игноре"-то искам да кажа, че разполагам със свободно време само когато бебчо спи, затова в повечето случаи нямам време да изчитам коментарите и направо пиша своя;
та, да се обърна към щастливките тук, които съумяват хем да си гледат детето /дали сами или някой друг - друга тема/, хем да водят пълноценен личен и семеен живот, хем да показват тук винаги блестящо чувство за хумор, а, забравих, всичко винаги им е било наред - момичета, бъдете малко по-снизходителни към "нещастните Sick" тук, и не забравяйте, че утре може да станете като тях и да опрете до такива като тях!
поздрави на всички!  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 546
честно да ви кажа-аман с тоя правопис и грамотност!!!! #Crazy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
... че във форума наш любим витае завист?

Завист че:
 - някои е по-умен
 - по-успял
 - по-грамотен
 - по-млад
 - по-убав ако щете
 - че има повече приятели ...

Забрави да сложиш и ' по-богат'  Mr. Green, тук вече завистта трябва да прелее към човек с всичките изброени качества

# 36
  • Мнения: 5 577
Що бе уо, лафим си, да минава жегата.

Висим у форума, щото яденето се готви, мъжо ще оглади прането и ще пусне прахосмукачка.
Той ще изкъпе и проспи детето, аз съм фрии. Завидете ли, а?

Иначе трябва да чета книга, по-добре ми е тук.

# 37
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
правописът е извънредно важен, защото дори показва, че някой се опитва да мисли докато пише, пък и говори за доста неща. естествено, не може да изискваме добър правопис от всички, то е сложно и трудно, само за избрани.
Мерит, ти ме хвърли в оркестъра, нима някой иска друг да е снизходителен към него  newsm78


Офф: Всички хора сме луди

# 38
  • Мнения: 5 577
честно да ви кажа-аман с тоя правопис и грамотност!!!! #Crazy

Евала, аман. Всеки да се обЕснява квото ще. Наздраве!

# 39
  • Мнения: 394
Що бе уо, лафим си, да минава жегата.

Висим у форума, щото яденето се готви, мъжо ще оглади прането и ще пусне прахосмукачка.
Той ще изкъпе и проспи детето, аз съм фрии. Завидете ли, а?

Иначе трябва да чета книга, по-добре ми е тук.
Е щом е така-давай.Е за тия неща дето си ги барнала тука-игнор ще има майка. Mr. GreenЗапочнах нещо да ти се радвам на всеки пост-ИЗВИНЕТЕ ВИЕ ОТ БЪЛГАРИЯ ЛИ СТЕ? Thinking

# 40
  • Мнения: 1 150
Не се сдържах

Иначе трябва да чета книга, по-добре ми е тук.

 doh

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Чак завист- не! Naughty

 newsm78 По скоро е обратното - има хора,  които се мислят за по-умни, по-красиви и т.н.  newsm78


честно да ви кажа-аман с тоя правопис и грамотност!!!! #Crazy

Що бе, завиждаш на грамотните ли?!  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 36 088
Верги, да не се обЕсиш, душо!

# 43
  • Мнения: 696

честно да ви кажа-аман с тоя правопис и грамотност!!!! #Crazy

Що бе, завиждаш на грамотните ли?!  Mr. Green


Димана, изпревари ме.

# 44
  • Мнения: 3 861
Аз май пак не съм нещо в час
 Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт