Козметичните студия - "За" или "Против"

  • 1 208
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
При мен обаче резултата не е така очевиден именно затова се замислям!
Дано има и мами които са посещавали такива процедури и споделят от личен опит все пак!
Т.е.- опитвала си?... Щото отначало и аз мислех, че няма да има ефект, но при упоритост- няма начин.
Имаше няколко теми за процедури за отслабване. Сещам се, че Сърдечен (или каквато Шаркцица е за момента- изпуснах му края) и Додо-додо пускаха теми да се похвалят с резултата.

Опитах само с фитнес и диета - и определено има какво да се желае още.Затова ми се ще да включа и някоя и друга процедура - но не зная на какво да се спра.
Затова ще ми е ценно да обменя опит с хора, които са ходили  и имат отзив от конкретен салон и вид терапия.
До два месеца ще отварям салон за красота и дано повечето мацки са "за", иначе не ми се мисли как ще се справям... Tired

Дани би ли ми пратила на лични някакви координати Embarassed Embarassed - тъкмо да те поразпитам в аванс - пък и аз докато се начудя и събера мнения - двата месеца ще са минали вече  Laughing Laughing Laughing
Така и така това лято няма да съм звездата на плажа  Naughty Thinking Thinking
поне за другото да помисля  hahaha hahaha hahaha

# 16
  • Мнения: 1 455
Дани, само кажи, че е близо до залата ти и считай че съм там Mr. Green

Румка, точно на няма и два метра от залата  Mr. Green , така че ще те чакам

Момичета, благодаря за подкрепата   bouquet

# 17
  • Мнения: 666
 от антицелулитните процедури няма да отслабнеш това ще ти го кажат във всеки център който отидеш - те не са за отслабване - отслабва се само акоса придружени със специална диета и спорт даже  фитнеса се прави след процедурите абе сложно е , но лесно отслабване няма иначе съм [b]за [/b] козметичните центрове

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дани, само кажи, че е близо до залата ти и считай че съм там Mr. Green

Румка, точно на няма и два метра от залата  Mr. Green , така че ще те чакам
За коя зала става въпрос- твоята съм я виждала, когато съм минавала по Дондуков- същата ли?... Щото и аз искам да посетя салона Flutter

# 19
  • Мнения: 1 455
Рени, писах ти на лични, но забравих да те попитам нещо и искам да ти пратя още едно ЛС, но пощата ти е препълнена вече.

# 20
  • Мнения: 9
Момичета, някой да има координатите на студио Лина?

# 21
  • Мнения: 306
Да,но определено си трябват доста парички за това.Защото не е работата само в процедурите,а и в къщи трябва да се грижиш за себе си-мазане,маски/закупени от салона/Но...Дай Боже всекиму, възможност да ходи да се поддържа! Grinning

# 22
  • Мнения: 2 550
Момичета, някой да има координатите на студио Лина?

Руски паметник.
На ъгъла, срещу спирката на пИтицата трамвай.
Над един магазин за луксозно спално бельо е (абе не е бельо, а чаршафи и подобни простотии, но ми излезе името от главата).  Simple Smile

И телефон имам, ако искаш ми пиши на ЛС и ще ти го дам.

# 23
  • Мнения: 1 006
ЗА съм. Личният ми опит показва, че няма по лесен начин да отслабна, да се стегна и да нямам целулит. Аз ходя в Ялта там хората предлагат много добри процедури- отслабнах с парафанго,а целулита си заличих с Tehni Spa и сега три пъти седмично фитнес, ама не спазвам диети и скоро май пак ще трябва да се обърна към масажистите в салона:).

Общи условия

Активация на акаунт